Blog

sklep z naturalnymi kamieniami Artsento

Zestaw kryształy podróżnika

Witaj najcieplejszy miesiącu w roku. Lipiec kojarzy mi się z podróżą w nieznane i początkiem czegoś zupełnie nowego.

To także czas odpoczynku i wakacyjnych wyjazdów.

KRYSZTAŁY PODRÓŻNIKÓW

Otrzymałam dużo pytań o to, czy są kryształy, które warto spakować do plecaka i zabrać ze sobą w podróż.

Mam dobrą wiadomość. Oczywiście, że tak! Znajdziesz u mnie kamienie, które spełnią się w roli wakacyjnych strażników energetycznych.

Z tej okazji stworzyłam specjalną listę kryształów, które warto mieć przy sobie w podróży. Ich właściwości idealnie się uzupełniają. Szukałam sposobu jak je połączyć, aby wspólnie mogły dla Ciebie pracować i tak powstał Zestaw Podróżnika. 

Znajdziesz w nim magiczne kamienie oraz woreczek, dzięki któremu kryształy będą mogły bezpiecznie z Tobą podróżować.

Możesz go kupić TUTAJ

IDEALNE KRYSZTAŁY PODCZAS PODRÓŻOWANIA

Zestaw podróżnika składa się z pięciu kamieni. Znajdziesz w nim kamień księżycowy, obsydian, agat mszysty, cytryn i kryształ górski. Każdy z nich spełni inne zadanie podczas Twojej podróży.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

To idealny kompan na wakacje, który przynosi szczęście. Kamień księżycowy sprzyja relaksacji, pomaga nam wyciszyć się i odpocząć. Kryształ bardzo dobrze wpływa na umysł i skupienie. Dzięki niemu łatwo wyrazisz swoje myśli i poprawisz swoją komunikację.

CYTRYN

To kamień obfitości. Kryształ ten inspiruje do działania i zachęca do podejmowania nowych aktywności. Cytryn ma właściwości ochronne. Nie pochłania nieodpowiedniej energii, a transformuje ją w pozytywne myśli. Kryształ pielęgnuje wewnętrzny blask i wspiera Twoje wewnętrzne dziecko. Dzięki temu nowe wakacyjne doświadczenia przeżyjesz z dziecięcą radością.

OBSYDIAN

Ma właściwości ochronne, zabezpieczy Cię przed nieodpowiednią energią.

Obsydian jest też kryształem silnie uziemiającym. Pozwoli wrócić do siebie, gdy duchowo zbyt mocno oderwiesz się od ziemi.

Mówią, że ten kryształ jest zwierciadłem duszy. Pozwala długo i uważnie przyglądać się sobie. Jeżeli celem Twojej podróży jest wewnętrzny wgląd, obsydian z pewnością Ci w tym pomoże. 

AGAT MSZYSTY

Dzięki niemu z łatwością nawiążesz energetyczne połączenie z naturą. Agat mszysty łagodzi stany niepokoju i napięcia. Trzymając go przy sobie zmniejszysz stres wywołany podróżą. Kryształ umożliwia uwolnienie głęboko skrywanych lęków i blokad. Jeśli Twoja wakacyjna podróż ma Cię zainspirować, to agat mszysty z pewnością Ci w tym pomoże i przyniesie nowe pomysły.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształ górski wibruje w wysokich częstotliwościach. Dzięki niemu poczujesz przyjemne, lecz nieprzytłaczające pobudzenie. Kryształ górski sprawi, że odważnie i bez lęku utrzymasz własny punkt widzenia. Kamień pomoże Ci także dobrze przespać pierwsze noce w nowym miejscu. Jest on wspaniałym neutralizatorem nieodpowiedniej energii. 

KAMIENIE PODRÓŻNIKA LUBIĄ WODĘ

Do zestawu podróżnika wybrałam te kamienie, które w skali twardości Mohsa mają wartości od 5 do 7. Dzięki temu możesz je bezpiecznie oczyszczać w wodzie. Nie straszne będzie im morze, górski potok czy jezioro. Zestaw Podróżnika możesz zabrać ze sobą w każde miejsce na świecie. 

Mam nadzieję, że opisy kamieni podróżnika będą dla Ciebie pomocne, a sam zestaw przyniesie Ci ochronę podczas podróży oraz niezapomniane wspomnienia! Życzę Ci wspaniałych i udanych wakacji.

Namaste,

Daria.

Szukaj

Kategorie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.

Zobacz również

12 inspiracji na świąteczny prezent

7 grudnia 2022

Witaj grudniu! Święta coraz bliżej, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na...

Kamienie na stres

27 listopada 2022

Bardzo często otrzymuje pytania, czy znam kamienie na stres. Mam dla Ciebie...

Pies – opis chińskiego znaku

22 listopada 2022

Według chińskiego horoskopu Pies jest znakiem osób urodzonych w 1922, 1934, 1946,...