Blog

kryształy na sezon zimowy Artsento sklep online

Kryształy na sezon zimowy

Chcesz poznać najlepsze kryształy na sezon zimowy? Matka natura stworzyła i takie kamienie, które pomogą nam przetrwać tą lodowatą porę roku.

Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale dla mnie pierwsze dni grudnia, mimo że należą do jesieni, są zapowiedzią mrozów i wszystkich tych zimnych spraw. Nie będę ukrywać, nie lubię zimna.

Z początkiem grudnia wchodzimy też w przesilenie zimowe. Towarzyszą nam wtedy uczucia takie jak senność, smutek czy nadmierny leniuch. Na szczęście istnieją kryształy na sezon zimowy, które idealnie wesprą nas w tym czasie. Dzięki nim poczujesz przypływ dobrej energii, nawet w środku srogiej zimy. 

Zmiana zimowej energii

Zimowe przesilenie jest na tyle wyjątkowe, że zawiera w sobie energię końca, jak i początku. Ze zbliżającym się Sylwestrem, podsumowujemy to, co nas spotkało, a w styczniu zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu. Generalnie dzieje się dużo w dość krótkim czasie.

Idealne kryształy na sezon zimowy

Granat

Kamień żywiołu ognia, który zwiększa motywację i zmniejsza zmęczenie. Mówi się, że to najlepsze kamienie dla niereformowalnych leniuchów. Granat dodaje nam energii, dzięki czemu możemy łatwiej przetrwać zimowy czas.

Karneol 

To kolejny kryształ, który dodaje energii i wspiera kreatywność, co pozwoli Ci znaleźć ciekawe zajęcie, gdy za oknem rządzi Dziadek Mróz.

Ametyst

To idealny kamień na wyregulowanie emocji oraz energii. Z pomocą Ametystu oczyścisz starą energię i negatywne emocje, które nazbierały się przez cały rok. Kryształ ten dobrze poradzi sobie z sezonowym przygnębieniem.

Selenit

Znany jest jako kamień oczyszczający. Selenit pomoże usunąć z naszego wnętrza nieodpowiednią energię, która gromadziła się w nas nawet przez kilka lat! Dzięki temu w Nowy Rok wejdziesz z czystą i zdrową energią do działania.

Lapis Lazuli

To wspaniały kryształ dla osób, które lubią pracę duchową i medytacje. Ze wsparciem Lapisu Lazuli można pogłębić swój rozwój duchowy. Zima to czas przemyśleń, skupienia i zatrzymania. A kryształ ten pozwoli skuteczniej medytować oraz wyciągnąć lekcje z tego co nam się przytrafia.

Obsydian Śnieżny

Jego białe plamki przypominają padający śnieg. Nie mogło go zabraknąć w zimowych propozycjach. Obsydian Śnieżny ma łagodniejszą energię niż jego tradycyjny kuzyn. Kryształ ten absorbuje negatywne wzorce myślowe oraz wszelką nieodpowiednią energię. Czy warto skorzystać z jego energii przy wejściu w nowy rok? Oczywiście, że tak!

Kwarc Różowy, wspaniały kryształ na sezon zimowy i czas świąteczny

Kamień miłości, który powinien towarzyszyć nam przez cały rok. To idealny kamień do szkoły lub pracy, gdy czujesz dużo stresu i przygnębienie. Działa dobrze na stres i napięcie w rodzinie, czy między partnerami. Kwarc Różowy będzie idealnym wsparciem podczas stresujących przygotowań świątecznych, dzięki czemu znany wszystkim pośpiech nie przyniesie tyle nerwów.

Jak pracować z kryształami podczas sezonu zimowego?

Wszystkie, które wymieniłam, możesz nosić przy sobie lub zrobić z nich tak zwany ołtarzyk. Niech to będzie Twoja prywatna przestrzeń, która pozwoli Ci zsynchronizować się z tą porą roku. Zima to czas przestoju, wolnych ruchów i nostalgii. To czas idealny na przemyślenia, podsumowania, ale i plany. Razem z kryształami możesz stworzyć swoje cudowne miejsce medytacji, mocy i inspiracji. Życzę Ci tego z całego serca.

Namaste,

Daria.

Szukaj

Kategorie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.

Zobacz również

Kamienie na stres

27 listopada 2022

Bardzo często otrzymuje pytania, czy znam kamienie na stres. Mam dla Ciebie...

Pies – opis chińskiego znaku

22 listopada 2022

Według chińskiego horoskopu Pies jest znakiem osób urodzonych w 1922, 1934, 1946,...

Jakie kamienie pomogą w rozwoju kariery?

22 listopada 2022

Szukasz sposobu na przyspieszenie kariery i przyciągnięcie pieniędzy? Uwierz w moc drzemiącą...