Artsento

Pierścionki

Kategoria produktu

Koloru -

Czakra -

 • Korony

  Korony

 • Trzeciego oka

  Trzeciego oka

 • Gardła

  Gardła

 • Serca

  Serca

 • Splotu słonecznego

  Splotu słonecznego

 • Sakralna (krzyżowa)

  Sakralna (krzyżowa)

 • Podstawy (korzenia)

  Podstawy (korzenia)

Zodiak -

 • Baran

 • Bliźnięta

 • Byk

 • Koziorożec

 • Lew

 • Panna

 • Rak

 • Ryby

 • Skorpion

 • Strzelec

 • Waga

 • Wodnik

Żywioł -

 • Ogień

 • Powietrze

 • Woda

 • Ziemia

Wg Numerologii -

 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

Pierścionki z kamieni naturalnych w sklepie Artsento

Kamienie naturalne – odwiecznie fascynują i urzekają ludzi. Wpływają na ciało i umysł, emanując energią płynącą wprost z natury. Magiczna moc minerałów, wykorzystywana jest od setek lat, gdyż pomagają odnaleźć wewnętrzną harmonię i ochraniają przed negatywnymi wpływami otoczenia. Biżuteria z kamieni naturalnych, jest nośnikiem niesamowitej energii, pomagającej osiągnąć wymarzone cele. Odkryj fascynujący świat kamieni naturalnych w kolekcji pierścionków Artsento. Te niezwykłe kawałki natury nie tylko zachwycają estetyką, ale przede wszystkim emanują magiczną energią, która odwiecznie przyciąga ludzi. Wpływ kamieni na ciało i umysł jest niezaprzeczalny, emanując energią, która wydaje się płynąć prosto z serca natury. Odkryj nasze pierścionki z kamieni naturalnych i doświadcz harmonii, jaką przynoszą do Twojego życia. 

Pierścionki z naturalnych kamieni

Pierścionki są gustownym dodatkiem, podkreślającym piękno i energię płynącą z każdego człowieka. Naturalne kryształy, olśniewają różnorodnością form i kolorów. Każdy kamień jest niepowtarzalnym darem natury, który za sprawą dobroczynnych wibracji, chroni przed złą energią i wspomaga w osiągnięciu równowagi duchowej. Zachwycające siły przyrody, uchwycone w pierścionkach z naturalnymi kamieniami, wnoszą spokój, radość i pozytywną energię do życia. Pierścionek z naturalnych kamieni zachwycająco wzbogaci każdą stylizację. Artsento oferuje szeroki wybór pierścionków z różnorodnymi kamieniami naturalnymi. Niezależnie od tego, czy szukasz subtelnej elegancji, czy wyrazistego akcentu, w naszej kolekcji znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania i podkreśli Twój niepowtarzalny styl.

Wyjątkowe pierścionki z naturalnymi kamieniami w sklepie Artsento

Posiadamy szeroki wybór pierścionków z naturalnymi kamieniami. Każdy z nich, powstaje z pasji i miłości do piękna. Wszystkie kamienie opowiadają swoim pięknem niezwykłą historię, dlatego tworzymy biżuterię z największą dbałością o detale. W naszym sklepie ezoterycznym znajdziesz wiele wyjątkowych pierścionków, które zapewnią ochronę czy wpłyną na siły witalne. Zapraszamy również do zapoznania się z właściwościami minerałów, aby jak najlepiej dopasować kryształ do swoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy niektóre z modeli pierścionków z kamieniami, które przygotowaliśmy dla Was w naszym asortymencie. 

Pierścionki z ametystem – strażnicy harmonii i relaksu

Ametyst jest kamieniem duszy i niebywałym sprzymierzeńcem w walce ze stresem, chroni przed negatywną energią. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa amethystos – oznaczającego trzeźwość. Energia tego drogocennego kamienia jest niezastąpiona w walce z uzależnieniami, pozwala połączyć się ze źródłem problemu i rozwiązać jego przyczyny. Jego moc pozwala połączyć się ze swoim wewnętrznym głosem, ukoić zmysły, osiągnąć stabilizację i wewnętrzną siłę.

pierścionki z naturalnym kamieniem

Różowy kwarc – pierścionek z kamieniem miłości

Pierścionki z tym kryształem o subtelnym kolorze różu, podkreślają piękno i otaczają nas kojącą energią wielowymiarowej miłości. Kwarc różowy jest kamieniem czakry serca. Ma moc przyciągania dobra, miłości i pozytywnych wydarzeń. Jego energia, pełna bezwarunkowego dobra i spokoju, pozwala połączyć się z wewnętrzną miłością i wrażliwością, dając poczucie harmonii i spełnienia. Otacza swoją energią nie tylko miłość romantyczną, ale również miłość do samego siebie, rozwijając duchową świadomość i wiarę we własne możliwości.

Wyjątkowe pierścionki z awenturynem – Talizman szczęścia

Urok tego zielonego kamienia podkreśla piękno i siłę. Moce drzemiące w awenturynie mają ogromny wpływ na strefę duchową, zaprasza do życia fortunę i bogactwo. Noszenie pierścionka z tym kryształem koi zmysły i uzdrawia rany emocjonalne, uwalniając od lęków i obaw.

Pierścionek z lapis lazur – Strażnik mądrości

Noszenie pierścienia z tym kryształem, przynoszącym na myśl rozgwieżdżone niebo, pomoże w osiągnięciu Twoich celów. Potężna moc kryształu pomaga odnaleźć w sobie odwagę i przezwyciężać niedogodności. Wibracje kamienia zwiększają pragnienie wiedzy i pomagają w zachowaniu skupienia.

Tajemnicze pierścionki Noc Kairu – Amulet energii

Noszenie na palcu ozdoby z tym kryształem, zwanym kamieniem czarnoksiężników, pomaga odnaleźć własną drogę, nawet w niesprzyjających okolicznościach. Noc Kairu mieni się światłem miliona gwiazd, pomagając znaleźć w sobie wytrwałość i dążyć do ważnych celów. Pomoże pokonać nieśmiałość oraz zmotywuje do wykonania dowolnego zadania. To jeden z najlepszych kamieni dla wrażliwych osób przyniesie spokój i wzmocni wiarę.

pierścionki z naturalnym kamieniem czarne

Opalit – duchowy przewodnik

Moce tego mleczno-niebieskiego kryształu wprowadzają do życia równowagę i spokój. Łagodzi on bolesne wspomnienia, dzięki czemu łatwiej jest dotrzeć do swojego prawdziwego JA. Warto nosić pierścionki z opalitem, by zawsze być otwartym na nowe doświadczenia i być wypełnionym pokojem i wdzięcznością za dary Natury.

Pierścionki tygrysie oko – wszechwiedzące oko

Od zarania dziejów używano tego kamienia jako talizman. Dodaje odwagi w każdej sytuacji, pomaga rozwinąć naturalne talenty oraz przyciąga fortunę. Warto nosić go na palcu, by wspierał determinację w dążeniu do celu i pomagał przezwyciężyć strach przed porażką. Moce drzemiące w tygrysim oku pozwalają spojrzeć szerzej na każdą sprawę i ułożyć ją w logiczną całość.

pierścionki z naturalnym kamieniem sklep Artsento

Czarny onyks – skarbnica wspomnień

Jest to kamień owiany tajemnicą, przechowuje stare wspomnienia. Potężna energia onyksu leczy ze smutku i odmienia złą passę. Daje pewność stabilizacji i wspiera skupienie. Noszenie pierścionka z czarnym onyksem wyostrza zmysły oraz chroni przed negatywną energią.

Niesamowite pierścionki Piasek Pustyni – złoty kamień energii

Choć stworzony przez człowieka, ma prawdziwie magiczną moc. Uzdrawia emocjonalne rany, wzbudzając tym samym ambicję i wytrwałość. Noszony jako pierścionek, Piasek Pustyni pomoże w uzyskaniu pozytywnego nastawienia do otaczającego nas świata.

Howlit – sprzymierzeniec jasności umysłu

Pierścionek z tym pięknym kamieniem może przynieść upragniony spokój. Delikatna forma tego białego kryształu odzwierciedla jego właściwości. Howlit pomaga działać nam z wrażliwością i jasnością umysłu. Czarne linie, którymi jest naznaczony, przypominają o nieustannej drodze, którą wciąż mamy do wykonania. Moce drzemiące w tym krysztale potrafią absorbować złe emocje, pomogą uwolnić się od szkodliwych myśli.

pierścionki z naturalnym kamieniem białe

Turkmenit – kamień dostrojenia

Otworzy umysł na nowe możliwości, wesprze kreatywność i pomoże zachować harmonię. Warto nosić pierścionki z Turkmenitem, by zbudować nową pewność siebie, pełną spokoju i ukojenia. Jest również niezastąpiony w bezsenności, co zawdzięcza swojej kojącej, stabilnej energii.

Elegancki pierścionek Jaspis Czerwony – kamień wytrzymałości

Łagodne moce tego kryształu pozytywnie wpływa na Siły Życiowe. Warto nosić go dla poprawy skupienia i determinacji. Piękno i moc ukryte w czerwonym Jaspisie pomoże stawić czoła wszelkim niedogodnościom. Jaspis czerwony to kamień, który od wieków uważany jest za symbol siły i wytrzymałości. Jego łagodne moce kryją potężne właściwości, które pozytywnie wpływają na energię życiową noszącego. To nie tylko piękny dodatek, lecz także talizman, który wspiera w codziennych wyzwaniach.

pierścionki z naturalnym kamieniem czerwone

Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.