Występują chwilowe problemy z zamówieniami Za pobraniem. Prosimy o korzystanie z opcji Paczkomaty lub Kurier. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: lp.ot1696336007nestr1696336007a@tka1696336007tnok1696336007. Za utrudnienia przepraszamy.

Artsento

Kadzidła

Kategoria produktu

Koloru -

Czakra -

 • Korony

  Korony

 • Trzeciego oka

  Trzeciego oka

 • Gardła

  Gardła

 • Serca

  Serca

 • Splotu słonecznego

  Splotu słonecznego

 • Sakralna (krzyżowa)

  Sakralna (krzyżowa)

 • Podstawy (korzenia)

  Podstawy (korzenia)

Zodiak -

 • Baran

 • Bliźnięta

 • Byk

 • Koziorożec

 • Lew

 • Panna

 • Rak

 • Ryby

 • Skorpion

 • Strzelec

 • Waga

 • Wodnik

Żywioł -

 • Ogień

 • Powietrze

 • Woda

 • Ziemia

Wg Numerologii -

 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

Kadzidła i kadzidełka

Moc zapachu i ponadprzeciętne zalety aromaterapeutyczne kadzideł i kadzidełek odzwierciedleniem astralnego potencjału znaków zodiaku.

Kadzidła i kadzidełka nie służą wyłącznie do dezodoryzacji pomieszczeń. Dodatkowo również są wykorzystywane ich ochronne i oczyszczające właściwości. A tym samym pomagają przywrócić w domach spokój i równowagę. Ale nie tylko.

Działanie zapachów kadzideł i kadzidełek

Zapachy kadzideł i kadzidełek mają bardzo silną moc oddziaływania na naszą psychikę. Wybierając odpowiedni produkt, możemy łatwiej osiągnąć wspaniałą duchowość i znacząco poprawić samopoczucie.

Każdemu znakowi i każdej planecie odpowiada jakiś zapach. Dlatego znak zodiaku jest dobrym narzędziem do wyboru kadzidła lub zestawu kadzidełek. Każdy z nich należy do określonej sfery emocjonalnej, co także ma związek z zapachami.

kadzidła i kadzidełka w sklepie Artsento

Zapach kadzidełka a znak zodiaku

Na przykład zodiakalny Byk może mieć sztywne stawy i mięśnie. Baran jest bardziej podatny na silne bóle głowy. Natomiast Lew częściej cierpi z powodu bólu pleców. W tych przypadkach wybór zapachu określonych kadzideł doskonale nadaje się do zwalczania tych objawów.

W przypadku Byka zapach kadzidełka z eukaliptusa może być stosowany do chłodzenia mięśni i zmniejszania stanów zapalnych. Olejek rozmarynowy, olejek Ylang-ylang i olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy mogą być stosowane w celu zmniejszenia stresu i niepokoju. Dzięki temu zapewniają jednocześnie subtelny zastrzyk energii.

Odkryj moc zapachu kadzideł i kadzidełek

Aromaterapia ma długą tradycję, o czym świadczy fakt, że już arabski uczony Awicenna, który jako pierwszy wyodrębnił czysty olejek eteryczny. Natomiast to francuski badacz Pierre Franchomme wprowadził pojęcie chemotypu olejku eterycznego, które jest niezbędne do zrozumienia, czym właściwie jest moc zapachu.

kadzidła i kadzidełka do relaksu

Kilka słów o aromaterapii

Aromaterapia poprzez stosowanie mocy zapachu olejków eterycznych ma wiele zalet terapeutycznych. Możemy do nich zaliczyć zwalczanie bezsenności lub bólów głowy. Dodatkowo uwalnia od napięcia, regeneruję skórę i poprawa samopoczucia, nie zapominając o działaniu tonizującym.

Zapachy mogą mieć znaczący wpływ na to, jak się czujemy i jak się zachowujemy. Mogą one również wywoływać wspomnienia, które wpływają na nasze emocje i wybory.

Aromaterapia, a zapach kadzidełka

Wielu ekspertów uważa, że przyporządkowanie wyselekcjonowanych zapachów dla konkretnego znaku astrologicznego może złagodzić ryzyko zachorowania na pewne dolegliwości fizyczne i zwiększyć siły witalne.

Na przykład Raki, które mogą mieć trudności z powodu swojej nadwrażliwości emocjonalnej lub nadmiernej skłonności do zaborczości, powinny wykorzystywać olejki eteryczne, ułatwiające trawienie i relaks.

kadzidła i kadzidełka zapachowe

Kadzidła i kadzidełka z Artsento

Nawet nie będąc pasjonatem zapachów kadzideł i aromaterapii, ale tylko zwykłym użytkownikiem kadzidełek, warto zapoznać się z asortymentem Artsento. W sklepie znajdziemy kompleksową gamę tego typu produktów.

jakie kadzidełka i akcesoria znajdziesz w Artsento?

W ofercie Artsento można znaleźć zarówno zestawy olejków aromatycznych, kadzidełek w puszce i ręcznie zwijanych kadzidełek stożkowych. Nie można zapomnieć o oryginalnych formach kominków zapachowych.

Na specjalną uwagę zasługują kadzidła pyłkowe w formie patyczków autoryzowane renomą firmy Goloka o uniwersalnych zapachach. Bowiem są idealne do medytacji i poprawy samopoczucia oraz doświadczenia szczególnej formy relaksu.

kadzidła i kadzidełka - podstawka pod kadzidełka

Kadzidła i kadzidełka – rytuały zwiększające ich działanie

Aby ułatwić korzystanie z kadzideł i nadać rytuałowi większej magii, możemy wybrać z asortymentu sklepu również fantazyjne podstawki pod kadzidełka. Oferowane są w zróżnicowanych wariantach i kolorach.
Ciekawym modelem tego produktu jest wykonana ręcznie w Indiach podstawka pod kadzidełko. Dodatkowo została zaopatrzona w astrologiczną symbolikę w postaci motywów gwiazd i księżyca.

Innym godnym uwagi artefaktem asortymentu sklepu Artsento jest Drzewo Palo Santo. Mianowicie jest znane ze swoich magicznych, oczyszczających i aromaterapeutycznych właściwości.

Przeglądając ofertę sklepu Artsento, możemy z łatwością wybrać takie produkty, które nie tylko będą spełniały nasze wymagania praktyczne. Ale też takie, które będziemy mogli powiązać z naszym znakiem zodiaku, co pozwala na wykorzystanie ich magicznych zalet.

kadzidła i kadzidełka biała szałwia

Biała szałwia – kadzidło do oczyszczania

W czasach starożytnych biała szałwia była stosowana w wielu formach medycyny, ale wszyscy, Egipcjanie, Rzymianie, Grecy, znali również jej potężne działanie oczyszczające i magiczne.

W astrologii biała szałwia jest związana z planetą Jowisz. To właśnie sprawia, że jest to talizman przynoszący szczęście. Bycie pod błogosławieństwem Jowisza daje zdolność do ochrony ogniska domowego i nabywania mądrości.

Kadzidła z białej szałwii w różnych kulturach

Tradycje wszystkich kultur, które miały do czynienia z białą szałwią, uczą nas, że ma ona wyjątkowe właściwości oczyszczające, ponieważ charakteryzuje się silnym, rozpoznawalnym zapachem, dzięki któremu można oczyścić przestrzeń i przyciągnąć pozytywną energię.

Uważa się, że palenie białej szałwii może poprawić nastrój poprzez obniżenie poziomu stresu nie tylko w miejscu, z którego wydobywa się dym, ale także u żyjących tam istot.

kadzidła i kadzidełka pęczek białej szałwii

Magiczne właściwości kadzidła z białej szałwii

Biała szałwia kojarzy się również z mistyczną stroną życia, a stosowanie jej może stać się pierwszym krokiem do głębszej zmiany osobistej. Ciekawym spostrzeżeniem jest fakt, że Nostradamus mieszał białą szałwię z miętą i cząbrem w herbacie ziołowej, aby przeciwdziałać starzeniu się.

Dla Francuzów biała szałwia to roślina księżycowa, a zatem szczególnie korzystna dla kobiet. Według niektórych popularnych wierzeń w każdym domu, w którym rośnie biała szałwia to zdrowa i silna żona „nosi spodnie.

Dla innych jest jowiszowa, co oznacza, że jest skuteczna w osiąganiu sukcesów i zdobyciu pieniędzy. Wielu twierdzi, że noszona przy sobie przynosi mądrość, a używana w rytuałach posiada zdolności oczyszczające i zapewnia dobrobyt.

Święte drzewo Palo Santo – wyjątkowe kadzidło

Palo Santo, dosłownie „święte drewno”, to naturalne kadzidło znane od wieków Majom, Inkom i przodkom ludów Ameryki Łacińskiej. Ten „Dar ducha drzewa dla ludzkości” jest tradycyjnie ceniony za swoje magiczne i oczyszczające właściwości.

Powszechnie uważa się, że Palo Santo działa na ciało i umysł oraz podnosi „poziom wibracji” ludzi i miejsc. Relaksuje, sprzyja medytacji i oczyszcza atmosferę.

kadzidła i kadzidełka palo santo

Jakie ma właściwości kadzidła z świętego drzewa Palo Santo?

Poza pięknym, oryginalnym zapachem wykonywanych z niego drewnianych patyczków posiada ono wiele zalet, wśród których można wymienić usuwanie negatywnej energii, a zapach palonego drewna Palo Santo redukuje stres i niepokój, a także przynosi trwały spokój.

W postaci olejku Palo Santo jest znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych, łagodzących bóle stawów, przeziębienia, astmę i bóle głowy.

Po destylacji z drewna Palo Santo otrzymuje się olejek eteryczny o właściwościach terapeutycznych, a jego lotne związki w naturalny sposób odstraszają owady.

Kadzidła i kadzidełka zapachowe

Odpowiednio dobrane kadzidełka zapachowe tworzą przyjemną atmosferę, mają pozytywny wpływ na psychikę człowieka, a także stanowią nowoczesny dodatek do każdego wnętrza.

W sklepie Artsento znajdziesz kadzidełka znanych marek:

Kadzidełka zapachowe można również z powodzeniem wykorzystać do aromaterapii, która za pomocą zapachów zwalcza stres i zmęczenie. Każde opakowanie kadzidełka zapachowego jest poświęcone jednemu znakowi zodiaku i jego cechom charakterystycznym oraz jest połączone z różnymi mieszankami ziół i jagód.

Opakowania zawierają kadzidełka z miętą, jagodami jałowca, miętowym olejkiem eterycznym i innymi składnikami, których receptura jest najczęściej tajna. Czyste i naturalne kadzidełka zapachowe wspomagają energie planetarne i wzmacniają osobowość człowieka.

Nie zamieniając się w buddyjskiego mnicha, ani nie poddając się medytacji, kadzidełka zapachowe można stosować bez skutków ubocznych nawet jako środek anksjolityczny.

kadzidła i kadzidełka kominek zapachowy

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.