Jedynka – opis numerologiczny 1

charakterystyka numerologicznej jedynki - opis numerologicznej 1

Jedynka – opis numerologiczny 1

Zaczynając od początku, dzisiaj przyjrzymy się numerologicznej Jedynce. Czy wiesz co ona oznacza? Osoby będące numerologicznymi Jedynkami najczęściej są pełne wigoru oraz zapału do pracy i życia. Ciągnie ich do ludzi, a przez to często chcą być w centrum zainteresowania. Świat stoi przed nimi otworem, cenią sobie spontaniczność i moc rozrywek.

Siedzenie w domu sprawia, że tracą energię i stają się nerwowe. Nie ma jednak dnia, by gdzieś nie wychodziły lub nie podejmowały aktywności. Są nieziemsko ambitne. Jeśli więc jesteś numerologiczną Jedynką, koniecznie zapoznaj się z dalszą treścią materiału!

Główne cechy charakteru numerologicznej Jedynki

Jedynka, dzięki swoim wibracjom jest jedną z najbardziej samowystarczalnych liczb. Jedynka jako pierwsza liczba symbolizuje początek i jedność. Osoby będące Jedynką najczęściej określa się jako silne, energiczne, posiadające wiarę we własne umiejętności, twórcze, ale także nadpobudliwe i egoistyczne.

Mocne strony numerologicznej Jedynki

Charakteryzuje ją ambicja oraz chęć zdobywania i doskonalenia wiedzy. Jedynka uważa, że dzięki odpowiedniemu zapleczu merytorycznemu będzie mogła robić to co kocha, czyli zarządzać zasobami ludzkimi i motywować do rozwoju innych. To sprawia z kolei, że można określić ją jako bardzo pracowitą. Przy tym Jedynka jest pełna optymizmu i energii, dzięki czemu posiadanie jej w gronie swoich znajomych sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Lubi poznawać nowych ludzi a także udzielać rad. Niezależnie od tego co robi, cechuje ją niezwykła kreatywność i przebojowość w działaniu.

Słabe strony numerologicznej Jedynki

Numerologiczna Jedynka nazywana jest często egoistką. W swoich postanowieniach na pierwszym miejscu stawia siebie, nie innych. Kieruje się swoim zdaniem i swoimi uczuciami. Uważa, że zawsze ma rację, w związku z czym źle reaguje na krytykę, za to zdarza się jej rzucać złośliwe czy kąśliwe komentarze pod adresem innych.

Jest uparta, przez co często wchodzi w konflikty, które sama generuje. W niektórych warunkach jest również materialistyczna. Lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, przez co nie potrafi oszczędzać. To z kolei sprawia, że chwilami prowadzi bardzo ryzykowne pod względem finansowym życie.

Patroni i talizmany numerologicznych Jedynek

  • Ciało niebieskie: Słońce
  • Żywioł: Ogień
  • Karma: Niezależność
  • Znak zodiaku: Lew
  • Karta Tarota: Mag
  • Kolor: Czerwony, złoty, pomarańczowy, żółty
  • Kamień dla numerologicznej Jedynki: akwamaryn, chryzokola, turkus, granat, koral, obsydian i bursztyn

Jedynka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Mając na uwadze, że numerologiczne Jedynki są pewne siebie i chętnie wyróżniają się w tłumie, również w związku przyjmują często pozycje lidera. Związek z taką osobą będzie z pewnością pełen wrażeń i niezapomnianych aktywności. 

Najlepszym dopasowaniem dla numerologicznej Jedynki będzie stworzenie relacji z osobą, która podziela przyświecające jej wartości, czyli drugą Jedynką. Przy takim połączeniu, obie osoby będą dążyły do mocnego i stabilnego związku, opartego na wspólnym wsparciu i zaufaniu. Problemem może być silna potrzeba dominacji, która w niektórych przypadkach może przekształcić się w rywalizację między partnerami. Niwelować konflikty pomagać im będzie jednak otwartość w wyrażaniu zdania i poglądów oraz brak strachu przed konfrontacją, co służy rozwiązywaniu problemów.

Ponadto, poza Jedynką, doskonale na partnera sprawdzą się numerologiczne Trójki, Piątki i Siódemki. Nie powinny również pojawić się problemy w związku Jedynki z Szóstką, Ósemką czy Dziewiątką. Najtrudniej będzie o zgodny związek z Dwójką i Czwórką, jednak dzięki solidnej pracy i umiejętności pójścia na kompromis, istnieją szanse na zbudowanie wartościowej relacji.

Numerologiczna Jedynka w miłości i rodzinie

Numerologiczna Jedynka kocha, ceni romantyzm i namiętność, jednak zawsze ponad to stawia swoją niezależność. Dzięki otwartości jej Partner od samego początku o tym wie – Jedynka nie owija w bawełnę. Ceni sobie własną, samotną przestrzeń. Mimo zaangażowania często zdarza jej się wszczynać kłótnie, usilnie udowadniając swoje racje.

U rodziny – przez wzgląd na swój upór i przekonanie o własnej racji – budzi szacunek i podziw. Najbliżsi doskonale wiedzą, że nie warto z nią wchodzić w polemikę. Dzięki otwartości chętnie udziela rad i znajduje wyjścia z sytuacji niemożliwych. To jej sposób na zarządzanie kryzysem i kontrolowanie sytuacji, za którą czuje się odpowiedzialna.

Praca i kariera numerologicznej Jedynki

Jedynka posiadająca silny charakter niezłomnie dąży do osiągnięcia sukcesu, przez co nie musi narzekać z reguły na swoje zarobki. Często nazywana jest też karierowiczką, bowiem dąży do celu, bez myślenia o innych. W pracy trzyma się z boku, zachowując dystans. Jest bacznym obserwatorem i analitykiem. Dzięki bystrości umysłu i sprytowi zdobytą wiedzę wykorzystuje do osiągnięcia własnych celów. Najczęściej Jedynki sprawdzają się w takich zawodach jak dziennikarstwo, aktorstwo, medycyna czy prawo. Doskonale radzą sobie również prowadząc własną firmę.

Sprawdź też:

Szukaj

Kategorie

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.

Bądź na bieżąco