Blog

charakterystyka numerologicznej jedynki - opis numerologicznej 1

Jedynka – opis numerologiczny 1

Zaczynając od początku, dzisiaj przyjrzymy się numerologicznej Jedynce. Czy wiesz co ona oznacza? Osoby będące numerologicznymi Jedynkami najczęściej są pełne wigoru oraz zapału do pracy i życia. Ciągnie ich do ludzi, a przez to często chcą być w centrum zainteresowania. Świat stoi przed nimi otworem, cenią sobie spontaniczność i moc rozrywek.

Siedzenie w domu sprawia, że tracą energię i stają się nerwowe. Nie ma jednak dnia, by gdzieś nie wychodziły lub nie podejmowały aktywności. Są nieziemsko ambitne. Jeśli więc jesteś numerologiczną Jedynką, koniecznie zapoznaj się z dalszą treścią materiału!

Główne cechy charakteru numerologicznej Jedynki

Jedynka, dzięki swoim wibracjom jest jedną z najbardziej samowystarczalnych liczb. Jedynka jako pierwsza liczba symbolizuje początek i jedność. Osoby będące Jedynką najczęściej określa się jako silne, energiczne, posiadające wiarę we własne umiejętności, twórcze, ale także nadpobudliwe i egoistyczne.

Mocne strony numerologicznej Jedynki

Charakteryzuje ją ambicja oraz chęć zdobywania i doskonalenia wiedzy. Jedynka uważa, że dzięki odpowiedniemu zapleczu merytorycznemu będzie mogła robić to co kocha, czyli zarządzać zasobami ludzkimi i motywować do rozwoju innych. To sprawia z kolei, że można określić ją jako bardzo pracowitą. Przy tym Jedynka jest pełna optymizmu i energii, dzięki czemu posiadanie jej w gronie swoich znajomych sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Lubi poznawać nowych ludzi a także udzielać rad. Niezależnie od tego co robi, cechuje ją niezwykła kreatywność i przebojowość w działaniu.

Słabe strony numerologicznej Jedynki

Numerologiczna Jedynka nazywana jest często egoistką. W swoich postanowieniach na pierwszym miejscu stawia siebie, nie innych. Kieruje się swoim zdaniem i swoimi uczuciami. Uważa, że zawsze ma rację, w związku z czym źle reaguje na krytykę, za to zdarza się jej rzucać złośliwe czy kąśliwe komentarze pod adresem innych.

Jest uparta, przez co często wchodzi w konflikty, które sama generuje. W niektórych warunkach jest również materialistyczna. Lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, przez co nie potrafi oszczędzać. To z kolei sprawia, że chwilami prowadzi bardzo ryzykowne pod względem finansowym życie.

Patroni i talizmany numerologicznych Jedynek

  • Ciało niebieskie: Słońce
  • Żywioł: Ogień
  • Karma: Niezależność
  • Znak zodiaku: Lew
  • Karta Tarota: Mag
  • Kolor: Czerwony, złoty, pomarańczowy, żółty
  • Kamień dla numerologicznej Jedynki: akwamaryn, chryzokola, turkus, granat, koral, obsydian i bursztyn

Jedynka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Mając na uwadze, że numerologiczne Jedynki są pewne siebie i chętnie wyróżniają się w tłumie, również w związku przyjmują często pozycje lidera. Związek z taką osobą będzie z pewnością pełen wrażeń i niezapomnianych aktywności. 

Najlepszym dopasowaniem dla numerologicznej Jedynki będzie stworzenie relacji z osobą, która podziela przyświecające jej wartości, czyli drugą Jedynką. Przy takim połączeniu, obie osoby będą dążyły do mocnego i stabilnego związku, opartego na wspólnym wsparciu i zaufaniu. Problemem może być silna potrzeba dominacji, która w niektórych przypadkach może przekształcić się w rywalizację między partnerami. Niwelować konflikty pomagać im będzie jednak otwartość w wyrażaniu zdania i poglądów oraz brak strachu przed konfrontacją, co służy rozwiązywaniu problemów.

Ponadto, poza Jedynką, doskonale na partnera sprawdzą się numerologiczne Trójki, Piątki i Siódemki. Nie powinny również pojawić się problemy w związku Jedynki z Szóstką, Ósemką czy Dziewiątką. Najtrudniej będzie o zgodny związek z Dwójką i Czwórką, jednak dzięki solidnej pracy i umiejętności pójścia na kompromis, istnieją szanse na zbudowanie wartościowej relacji.

Numerologiczna Jedynka w miłości i rodzinie

Numerologiczna Jedynka kocha, ceni romantyzm i namiętność, jednak zawsze ponad to stawia swoją niezależność. Dzięki otwartości jej Partner od samego początku o tym wie – Jedynka nie owija w bawełnę. Ceni sobie własną, samotną przestrzeń. Mimo zaangażowania często zdarza jej się wszczynać kłótnie, usilnie udowadniając swoje racje.

U rodziny – przez wzgląd na swój upór i przekonanie o własnej racji – budzi szacunek i podziw. Najbliżsi doskonale wiedzą, że nie warto z nią wchodzić w polemikę. Dzięki otwartości chętnie udziela rad i znajduje wyjścia z sytuacji niemożliwych. To jej sposób na zarządzanie kryzysem i kontrolowanie sytuacji, za którą czuje się odpowiedzialna.

Praca i kariera numerologicznej Jedynki

Jedynka posiadająca silny charakter niezłomnie dąży do osiągnięcia sukcesu, przez co nie musi narzekać z reguły na swoje zarobki. Często nazywana jest też karierowiczką, bowiem dąży do celu, bez myślenia o innych. W pracy trzyma się z boku, zachowując dystans. Jest bacznym obserwatorem i analitykiem. Dzięki bystrości umysłu i sprytowi zdobytą wiedzę wykorzystuje do osiągnięcia własnych celów. Najczęściej Jedynki sprawdzają się w takich zawodach jak dziennikarstwo, aktorstwo, medycyna czy prawo. Doskonale radzą sobie również prowadząc własną firmę.

Sprawdź też:

FAQ – najważniejsze informacje o numerologicznej Jedynce

Jak obliczyć swoją wibrację numerologiczną?

Zgodnie z wiedzą numerologiczną, każdy z nas posiada wibrację liczby na podstawie daty swoich urodzin. Oblicza się ją poprzez zsumowanie wszystkich cyfr składających się na datę urodzin. Data 27.03.2004 oznacza liczbę 18. Następnie dodajemy do siebie cyfry 1 i 8. Uzyskany wynik to 9, a więc osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną Dziewiątką.
Jeżeli jesteś numerologiczną Jedynką charakteryzuje Cię silna osobowość urodzonego przywódcy, zdecydowanie oraz odwaga.

Dopasowanie numerologiczne Jedynki

Idealny partner: Jedynka
Dobre dopasowanie: Trójka, Piątka, Szóstka, Siódemka, Ósemka, Dzięwiątka
Złe dopasowanie: Dwójka, Czwórka

Talizmany i amulety numerologicznej Jedynki

Żywioł: Ogień
Ciało niebieskie: Słońce
Znak zodiaku: Lew
Karma: Niezależność
Karta tarota: Mag
Kolory: czerwony, złoty, pomarańczowy, żółty
Kamień: akwamaryn, chryzokola, turkus, granat, koral, obsydian, bursztyn

Szukaj

Kategorie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.

Zobacz również

12 inspiracji na świąteczny prezent

7 grudnia 2022

Witaj grudniu! Święta coraz bliżej, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na...

Kamienie na stres

27 listopada 2022

Bardzo często otrzymuje pytania, czy znam kamienie na stres. Mam dla Ciebie...

Pies – opis chińskiego znaku

22 listopada 2022

Według chińskiego horoskopu Pies jest znakiem osób urodzonych w 1922, 1934, 1946,...