Artsento

Sposoby płatności

W zależności od własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew tradycyjny

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować wygodnie przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, rozpoczyna się realizacja zamówienia. W tytule należy umieścić numer zamówienia.

Dane do przelewu:

Artsento s.c.

Numer konta: 59 1050 1256 1000 0092 8989 1500

Bank: ING 

Szybkie płatność online oraz BLIK

to szybki i wygodny sposób płatności internetowych. Po wyborze swojego banku, zostajesz na niego przekierowany i dokonujesz opłaty. Płatności księgowane są natychmiast.

Płatności iMoje

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

Płatność za pobraniem*-

rozliczenie za zamówienie z kurierem podczas odbioru przesyłki.

*Wybierając opcje wysyłki za pobraniem, zgodnie z prawem zobowiązują się Państwo do odebrania przesyłki. W przypadku braku odbioru, zobowiązani są Państwo do pokrycia kosztów wysyłki oraz powrotu paczki w wysokości 31,8zł na wskazany rachunek bankowy.

 

Wszystkie ceny podane na sklepie zawierają podatek VAT. Jeśli potrzebują Państwo faktury, proszę o podanie numeru NIP w wiadomości podczas składania zamówienia.