Blog

numerologiczna 7 - opis numerologicznej siódemki

Siódemka – opis numerologiczny 7

Czy znasz osobę wrażliwą, nieco skrytą, o wnikliwym, analitycznym umyśle a zarazem ogromnej intuicji? Roztaczającą wokół siebie aurę tajemnicy? A może te cechy opisują Ciebie? Koniecznie sprawdź, czy nie jesteś numerologiczną Siódemką!

Główne cechy charakteru numerologicznej Siódemki

 Numerologiczne Siódemki, to osoby roztaczające magiczną wręcz atmosferę. Wszystko za sprawą zdystansowania i skrytości. Poza tym, nie można Siódemce odmówić inteligencji. Mówi się też, że mają dystyngowany sposób bycia. To wszystko tworzy obraz osoby, która nie wiadomo jaka jest naprawdę, nie odkrywa się jeszcze długo po poznaniu.

Bardzo istotną cechą charakteru numerologicznych Siódemek jest też perfekcjonizm. Stałe dążenie do doskonałości idzie w parze z pragnieniem bycia docenianym i poważanym. Kiepsko znoszą natomiast porażki. 

Patroni i talizmany numerologicznej Siódemki

Symbolem siódemki jest tajemnica, duchowość i wiedza. Związana jest z nią filozofia, czyli umiłowanie mądrości. 

  • Ciało niebieskie: Saturn
  • Żywioł: woda
  • Karma: rozwijanie nauk duchowych
  • Znak zodiaku: Rak
  • Karta Tarota: Rydwan
  • Kolor: jasnoniebieski
  • Kamień: kryształ górski, fluoryt, agat, ametyst, perła i szmaragd

Mocne strony numerologicznych Siódemek

Numerologiczne Siódemki to osoby niesamowicie wrażliwe i empatyczne. Jednocześnie są ambitne i przejawiają sporą motywację do działania. To urodzeni analitycy z otwartym umysłem i zamiłowaniem do zagadek. Satysfakcjonuje je ciągłe poszukiwanie, badanie, rozwiązywanie problemów. Numerologiczna siódemka to również osoba o niezwykłej intuicji. Zazwyczaj potrafi dostrzec w naszej rzeczywistości pierwiastek nieuchwytny dla innych. Jest typem wysoce uduchowionym.

Słabe strony numerologicznych Siódemek

Siódemki nie są szczególnie towarzyskie. Stronią od nowo poznanych ludzi, wolą sprawdzone towarzystwo garstki znajomych. Są raczej introwertyczne. Mają też skłonność do obrażania się oraz silną potrzebę udowodnienia swoich racji. Konflikt z Siódemką jest bardzo złym pomysłem!

Numerologiczne Siódemki łatwo podlegają wpływom wampirów energetycznych, a niezwykła wrażliwość i empatia może zostać wykorzystana przez innych. Ambicja Siódemek może przerodzić się w ich słabą stronę, powodując smutek i rozżalenie, gdy nie wszystko przebiega w tempie, który sobie narzuciły. A jest to zazwyczaj zawrotne tempo! 

Siódemka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Najlepiej zrozumie się z Jedynką, Czwórką, Piątką. Relacje z numerologiczną Dwójką, Szóstką czy Ósemką będą natomiast wymagały sporo cierpliwości od każdej ze stron. Spotkanie dwóch Siódemek oznacza połączenie na niesamowicie wielu płaszczyznach, zrozumienie bez słów. Wymaga natomiast skupienia się na szczerej komunikacji.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Siódemka?

W miłości Siódemka jest oddanym, zaangażowanym partnerem. Lubi romantyczne gesty i miłe zaskakiwanie partnera. Potrzebuje też czasu dla siebie, który chciałaby przeznaczyć na realizowanie swoich pasji. Dąży więc do stworzenia związku opartego na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. W życiu rodzinnym trzeba skupić się na okazywaniu Siódemce wdzięczności za jej starania, tak by nie czuła się niedoceniona.

Numerologiczne Siódemki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Wydaje się, że idealnym zawodem dla Siódemki jest naukowiec, badacz. Takie zajęcie pozwoli wykorzystać zdolność do analitycznego myślenia, dokładność i wnikliwość. Siódemka nie radzi sobie zbyt dobrze z krytyką, dąży do doskonałości, jednak nie po trupach.

FAQ – najważniejsze informacje o numerologicznej Siódemce

Jak obliczyć swoją wibrację numerologiczną?

Zgodnie z wiedzą numerologiczną, każdy z nas posiada wibrację liczby na podstawie daty swoich urodzin. Oblicza się ją poprzez zsumowanie wszystkich cyfr składających się na datę urodzin. Data 27.03.2004 oznacza liczbę 18. Następnie dodajemy do siebie cyfry 1 i 8. Uzyskany wynik to 9, a więc osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną Dziewiątką.
Jeżeli jesteś numerologiczną Siódemką cechuje Cię idealizm, wrażliwość, intuicja a także wysokie zdolności parapsychologiczne.

Dopasowanie numerologiczne Siódemki

Idealny partner: Czwórka, Siódemka, Dziewiątka
Dobre dopasowanie: Trójka Piątka
Złe dopasowanie: Dwójka, Szóstka

Talizmany i amulety numerologicznej Siódemki

Żywioł: Woda
Ciało niebieskie: Saturn
Znak zodiaku: Rak
Karma: Rozwijanie nauk duchowych
Karta tarota: Rydwan
Kolory: jasnoniebieski
Kamień: kryształ górski, fluoryt, agat, ametyst, perła i szmaragd

Szukaj

Kategorie

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.

Zobacz również

Kamień księżycowy – nocne światło w Twojej biżuterii

2 lutego 2023

Nie wszystko złoto, co się świeci. Ta stara maksyma idealnie opisuje tzw....

Biżuteria z dodatkiem naturalnych kamieni jako oryginalny prezent na walentynki.

2 lutego 2023

Idealny prezent na walentynki może sprawiać trudności, ponieważ musi wpasować się w gust...

Kwarc różowy jako kamień miłości

2 lutego 2023

Kwarc różowy jest podstawowym elementem niemal każdej kolekcji kamieni naturalnych. Jest on...