Artsento
Blog

Kamienie naturalne dla zwiększenia intuicji i rozwinięcia zdolności psychicznych

Intuicja to zdolność dostrzegania prawdy lub rozwiązywania problemów bez użycia logiki lub rozumowania. Zdolności psychiczne to natomiast umiejętność odbierania informacji z poza zmysłowych źródeł, takich jak telepatia, jasnowidzenie czy prekognicja. Czy można w jakiś sposób zwiększyć intuicję i rozwijać zdolności psychiczne? Jednym ze sposobów jest korzystanie z kamieni naturalnych, które mają właściwości energetyczne i wpływają na nasze ciało, umysł i ducha.

Jakie kamienie naturalne pomagają w zwiększeniu intuicji i rozwinięciu zdolności psychicznych?

Niektóre kamienie naturalne mają szczególną moc pobudzania trzeciego oka, czyli centrum intuicji i percepcji pozazmysłowej, które znajduje się na czole, pomiędzy brwiami. Inne kamienie pomagają w oczyszczaniu i harmonizowaniu aury, czyli pola energetycznego otaczającego nasze ciało. Jeszcze inne kamienie wspierają medytację, relaksację i wyciszenie umysłu, co sprzyja kontaktowi z naszym wyższym ja i wszechświatem. Oto kilka przykładów kamieni naturalnych, które mogą nam pomóc w zwiększeniu intuicji i rozwinięciu zdolności psychicznych:

  • Turmalin – to kamień o różnych kolorach, który jest uważany za kamień równowagi i transformacji. Turmalin pomaga w uzdrawianiu i harmonizowaniu wszystkich centrów energetycznych i aury. Turmalin pomaga w rozwoju świadomości, intuicji i kreatywności. Jest też kamieniem ochronnym, który odpycha negatywne energie i wpływy.
  • Labradoryt – to kamień o niezwykłym połysku i kolorach, który nazywany jest kamieniem magii. Labradoryt wzmacnia naszą aurę i pomaga nam odkrywać nasze ukryte talenty i możliwości. Labradoryt pobudza trzecie oko i intuicję, a także ułatwia kontakt z przewodnikami duchowymi i istotami z innych wymiarów.
  • Sodalit – to niebieski kamień, który pomaga w komunikacji i ekspresji. Sodalit wspiera trzecie oko i gardło, czyli centrum komunikacji i prawdy. Sodalit pomaga w rozwoju jasnosłyszenia, czyli zdolności słyszenia dźwięków i głosów z poza zmysłowych źródeł. Sodalit sprzyja też logicznemu myśleniu i analizowaniu informacji.
  • Lapis lazuli – to niebieski kamień z białymi żyłkami i złotymi pyłkami, który jest uważany za kamień mądrości i wiedzy. Lapis lazuli aktywuje trzecie oko i gardło, co pomaga w rozwoju intuicji, jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Lapis lazuli pomaga też w dostępie do pamięci poprzednich wcieleń i karmy.
  • Selenit – to biały kamień, który jest uważany za kamień czystości i oświecenia. Selenit aktywuje koronę i duszę, czyli najwyższe centrum energetyczne, które łączy nas z naszym prawdziwym ja i boskością. Selenit pomaga w rozwoju intuicji, medytacji i uzdrawiania. Selenit jest też kamieniem oczyszczającym, który usuwa negatywne energie i blokady z naszej aury i innych kamieni.
  • Kyanit – to kamień o niezwykłych właściwościach, znany ze swojego zdolnego otwierania naszego trzeciego oka i umożliwiania lepszego dostępu do naszych zdolności psychicznych oraz intuicji. To wyjątkowy minerał, który przykuwa uwagę swoją niezwykłą niebieską barwą i energetycznym blaskiem. Jedną z głównych cech kyanitu jest jego zdolność do przecinania wszelkich iluzji, jakie możemy mieć na temat karmy lub losu.

Jak używać kamieni naturalnych do zwiększenia intuicji i rozwinięcia zdolności psychicznych?

Aby skorzystać z mocy kamieni naturalnych, należy najpierw wybrać kamień, który ci się podoba i który ma właściwości zgodne z twoim celem. Następnie należy oczyścić kamień z negatywnych energii, np. przez opłukanie go pod bieżącą wodą, wystawienie go na światło księżyca lub słońca, lub przez położenie go na kawałku kwarcu górskiego. Potem należy naładować kamień swoją intencją, np. przez trzymanie go w dłoni i powtarzanie afirmacji, przez medytację z kamieniem, lub przez umieszczenie go na odpowiednim centrum energetycznym. Wreszcie należy nosić kamień przy sobie, np. jako biżuterię, zawieszkę, lub w kieszeni. Można też używać kamienia do medytacji, relaksacji, snów świadomych lub innych praktyk duchowych. 

Gdzie kupić kamienie naturalne?

Kamienie naturalne można kupić online, na przykład w sklepie Artsento, który oferuje szeroki wybór kamieni naturalnych w różnych formach, takich jak bransoletki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki czy surowe kryształy. W sklepie Artsento można znaleźć kamienie naturalne o różnych właściwościach i zastosowaniach, takie jak Turmalin, labradoryt, sodalit, lapis lazuli, Selenit czy kwarc różowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://artsento.pl/ i do zakupu kamieni naturalnych dla zwiększenia intuicji i rozwinięcia zdolności psychicznych.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...