Artsento
Blog
jedenastka

Numerologia 11 – opis numerologicznej jedenastki – cyfry mistrzowskie

W numerologii powtarzające się liczby dwucyfrowe, takie jak Jedenastka, nazywane są liczbami mistrzowskimi. Mają one zdecydowanie wyższą wibrację niż inne i definiują osoby posiadające wyższe cele życiowe. Liczby mistrzowskie są charakterystyczne dla osób, które muszą ostatecznie zapanować nad swoim życiem bądź jego konkretną strefą. Intensywność czekających je doświadczeń przekracza poza te spotykające innych ludzi. Na numerologicznych 11 ciąży duża odpowiedzialność.

Główne cechy charakteru numerologicznych Jedenastek

Numerologiczne Jedenastki cechują się mocno rozwiniętą intuicją i duchowym zrozumieniem. Mogą na różne sposoby przejawiać nadprzyrodzone zdolności. Charakterystyczne są dla nich cechy takie jak empatia czy naturalna inteligencja. Numerologiczna 11 to przede wszystkim symbol dużej mocy fizycznej i psychicznej. W otoczeniu osoby te wzbudzają jednak skrajne emocje. Jednych przyciągają swoją charyzmą, natomiast innych odstraszają nonkonformizmem. Ludzie różnie odbierają ich indywidualizm i oryginalność. Niestety, Jedenastki posiadają skłonność do nadmiernego rozmyślania, na skutek czego niekiedy grozi im samotność i wyizolowanie.

Mocne strony numerologicznych Jedenastek

Za zaletę numerologicznej Jedenastki można uznać wspomnianą już intuicję, dzięki której ma ona zdolność do rozpoznawania emocji innych ludzi. Cechuje ją bez wątpienia charyzma i duża ambicja, która umożliwia jej osiąganie celów. Jest jednak jednocześnie mądra i ostrożna, nie podejmuje pochopnych decyzji. Posiada zdolności przywódcze, wyróżnia się bezkompromisowością i indywidualizmem. Jest także oryginalna i kreatywna.

Słabe strony numerologicznych Jedenastek

Pomimo wymienionych zalet, Jedenastki przejawiają również skłonności do nadmiernej nieśmiałości. Łatwo się rozpraszają i są podatne na manipulacje. Stają się nerwowe i zbyt samokrytyczne. Charakteryzują je też wahania emocjonalne i egocentryzm.

Patroni i talizmany numerologicznej Jedenastki

Patroni i talizmany numerologicznej Jedenastki wiążą się z poszukiwaniem złotego środka i harmonii. Jest ona Starą Duszą.

Ciało niebieskie: Księżyc

Żywioł: Woda

Karma: poszukiwanie prawdy (w tym duchowej)

Znak zodiaku: Waga, Wodnik

Karta tarota: Sprawiedliwość

Kolor: biały, jasny fiolet

Kamień: opal, szafir.

Jedenastka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Jedenastki są w stanie dać swoim partnerom wiele ciepła i zrozumienia, lecz same również go potrzebują. Właśnie dlatego stworzą stały związek jedynie z osobami o dużym poziomie empatii. Nie wolno zapomnieć o tym, że Jedenastki cenią sobie namiętność, a spokój, rutyna i monotonia będą dla nich za mało stymulujące. Ich celem jest bowiem nieustanne poszukiwanie wrażeń. Bez wątpienia stworzą dobry związek z innymi Jedenastkami. Spędzą razem wiele szczęśliwych lat, gdyż okażą sobie pełne zrozumienie. Potencjalni właściwi dla Jedenastki partnerzy to także Dwójki, Dziewiątki i Dwudziestki Dwójki. Takie osoby wzajemnie się uzupełniają i mają szansę na stworzenie zgranej pary. Zdecydowanie nie dogadają się natomiast z numerologiczną 33. Może to być relacja wymagająca nadmiernych kompromisów, pełna wywierania na siebie nawzajem negatywnego wpływu i wyzwalania złych cech. Istnieją sytuacje, w których taki związek jest udany, jednak konieczna jest w tym przypadku ciężka praca i zaangażowanie z obu stron.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Jedenastka?

Jedenastki podchodzą do związków i relacji z dużą dozą ostrożności. Nie angażują się od razu i wolą stopniowo poznać potencjalnego partnera. Jeśli decydują się na wejście w związek, traktują relację z pełną powagą. Dbają o partnera, próbują przewidywać jego potrzeby i wykazują dużą inicjatywę. Cechują się też dużą lojalnością. Jedenastki będące singlami nie unikają flirtów i romansów. Są namiętne i lubią kokietować, dlatego niezobowiązujące spotkania sprawiają im niemałą satysfakcję. Zawsze mają jednak na uwadze fakt, iż nie mogą zrobić nikomu krzywdy. Niekiedy jednak Jedenastki mają tendencję do izolowania się i skupiania się na swoim wnętrzu. Wtedy nie interesuje ich zawieranie nowych relacji.

Numerologiczne Jedenastki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Jedenastki bywają często wykorzystywane w środowisku pracowniczym. Łatwo nimi manipulować ze względu na chęć pomocy innym i poświęcanie się. Takie osoby mają więc trudności w odnoszeniu sukcesów na polu zawodowym i mogą popaść w problemy finansowe. Jeśli uda im się zgromadzić majątek, dzielą się nim z innymi. Mają szansę na podejmowanie dobrych decyzji inwestycyjnych, dlatego często pracują jako doradcy finansowi czy maklerzy. Ponadto realizują się w branży kreatywnej oraz sztuce.

Kamienie odpowiednie dla każdej numerologicznej liczby, w tym także Jedenastki, można kupić online, np. w sklepie Artsento.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
[newsletter_form type="minimal" confirmation_url="#"]
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...