Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog
Najlepsze kamienie do manifestacji

Najlepsze kamienie do manifestacji

Manifestowanie to proces kreowania swojej rzeczywistości poprzez sposób, w jaki mówimy, co czujemy, w co wierzymy oraz jak wypowiadamy się na damy temat. Tak! Możesz tworzyć swoje życie przez cały czas, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ważnym jest, aby nie spodziewać się kwiatów, kiedy na Twojej łące rosną same chwasty. To dość ostra metafora, jednak bardzo zależy mi, aby głośno została wypowiedziana. Zanim dowiesz się jakie są najlepsze kamienie do manifestacji podpowiem Ci, co zrobić, aby Wszechświat zaczął pracować dla Twojego najwyższego dobra.

Jeżeli chcesz aby w Twoim życiu działy się cuda, myśl pozytywnie i miej dobre intencje

Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdemu z nas przytrafiają się gorsze dni. To nie jest jednak powód, dla którego mamy porzucić nasze pozytywne nastawienie. Potraktuj taki dzień jako lekcję, w której mimo okoliczności zachowujesz spokój i ciepłe myśli. 

Jeżeli jesteś w takim momencie życia, kiedy ciężko Ci złapać dobre flow skorzystaj z pomocy kryształów, które swoją energią podniosą Twoje wibracje. Wszechświat Cię słyszy cały czas, więc jeśli chcesz zaprosić do swojego życia powodzenie, Twoje wnętrze powinno być radosne, wypełnione ciepłem i światłem. 

Kamienie, które podnoszą wibracje

Kiedy czujesz, że doskwiera Ci brak emocjonalnej energii, skorzystaj z pomocy Agatu czy Ametystu.

Obsydian Mahoniowy doda Ci siły w momencie, kiedy będziesz jej najbardziej potrzebować.

W poskromieniu gniewu i niechęci pomoże Ametyst, Angelit, Onyks Pakistański, Kwarc Niebieski. Gdy czujesz, że musisz szybko uwolnić się od uczucia wściekłości, weź do ręki Howlit, Kryształ Górski lub Obsydian Śnieżny.

Negatywne uczucia i stres są stanem umysłu, który łatwo wyczuwa otoczenie, w którym się znajdujesz. Kiedy pojawiają się u Ciebie negatywne wibracje, przyciągasz do siebie więcej negatywności, co zanieczyszcza Twoją aurę. Kryształy, które pomagają uwolnić negatywną energię z aury to Apatyt, Aqua Aura, Akwamaryn, Hematyt, Agat Mszysty, Kwarc z Rutylem, Labradoryt, Kwarc Dymny, Tygrysie Oko, Turmalin, Obsydian i Zoisyt. Chryzokola pomoże Ci przetransformować negatywne emocje w pozytywne.

Pozbądź się nieodpowiedniej energii i zacznij kreować swoje życie

Manifestowanie rzeczywistości jest tak szerokim tematem, że nie jestem w stanie w całości opisać go tutaj na blogu. To oczywiście nie przeszkodzi Ci w pracy z kamieniami i manifestacjami, ponieważ dzięki nim możesz odnaleźć swoją własną ścieżkę rozwoju. 

Nie chcę Cię także zostawić bez wsparcia,  dlatego polecam Ci trzy książki, które mogą rozjaśnić jakimi prawami rządzi się manifestowanie rzeczywistości:

  1. Sekret,  Rhonda Byrne
  2. Rozmowy z Wszechświatem, Singh Simran
  3. Siła,  Rhonda Byrne

Najlepsze kamienie do manifestacji

Kryształy poprzez swoje wibracje pomogą Ci zestroić się z tym, czego pragniesz. Kamienie wpływają na energię, która nas otacza oraz tą, która jest w naszym wnętrzu. Manifestować można wszystko, jednak jest kilka dziedzin, które budzą największe zainteresowanie. 

Pieniądze i Sukces

Piryt

Zaprasza do życia pieniądze. Piryt przynosi zdolność  przynoszenia bogactwa temu, kto na nie zapracuje. 

Cytryn

Nazywany kamieniem obfitości, jest wspaniałym remedium na przyciągnięcie dobrej fortuny na wszystkich polach. Cytryn uważany jest za kamień sukcesu i zwycięstwa. 

Awenturyn

Znany w świecie kamieni szlachetnych jako jeden z najszczęśliwszych kamieni. Zielony Awenturyn zaprasza do Twojego życia szczęście i dobrobyt. 

Afirmacje na bogactwo 

Stać mnie na wszystko czego pragnę

Zasługuje na wszystko co najlepsze

Żyję w obfitości, dobrobycie i dobrostanie

Przyciągam pieniądze jak magnes

Miłość

Kwarc Różowy 

To kamień miłości. Pomoże przyciągnąć drugą połówkę oraz wzmocni uczucia, także wobec siebie.

Rodonit 

Kryształ delikatnej miłości. Pracuj z Rodonitem aby nauczyć się kochać siebie  i doceniać własne towarzystwo. Rodonit pomoże uniknąć wchodzenia bez zastanowienia w nieodpowiedni związek z drugą osobą i powtórzenia błędów z przeszłości.

Malachit

Silnie związany z czakrą serca. Zachęca do tworzenia zdrowych związków, opartych na miłości a nie potrzebie. 

Afirmacje miłości

Jestem miłością i światłem.

Wszechświat pragnie dla mnie jak najcudowniejszej miłości.

Z każdej strony otacza mnie miłość.

Wybaczam sobie i odpuszczam przeszłość.

Promieniuję miłością wobec całego świata.

Zdrowie

Obsydian

Kamień ochronny, uziemiający, który poprawia samopoczucie. Pomaga rozpuścić blokady w Twoim ciele, zwiększając przepływ energii. 

 Ametyst 

Wycisza, redukuje stres i natrętne myśli. Wprowadza balans do Twojej aury. Leczy napięcie, lęk i strach. Niektórzy wierzą, że umieszczenie Ametystu na oknie przyspiesza proces zdrowienia, ponieważ pochłania on promienie słoneczne, które wspierają rekonwalescencje. 

Ametryn

Złoto fioletowa energia Ametrynu ma właściwości oczyszczające, które rozpraszają negatywną energię w aurze.

Afirmacje na zdrowie

Dziękuję za doskonałe zdrowie i samopoczucie

Kocham siebie i swoje ciało, więc otwieram się na doskonałe zdrowie

Z łatwością podejmuje takie działania które uzdrawiają moje ciało

Zawsze mam nadmiar swojej energii życiowej

Zdrowie jest naturalnym stanem mojego ciała i umysłu

Marzenia i pragnienia

Celestyn 

Przebywanie z Celestynem podnosi Twoje wibracje i pomaga zbliżyć się w medytacji do własnego ja, które najlepiej zna najskrytsze marzenia.

Kryształ Górski

To wspaniały kamień, który podnosi Twoje wibracje oraz wzmacnia myśli, którymi go napełnisz. Najlepiej używać go gdy czujesz się dobrze i masz silne przekonanie, że spełnienie Twoich manifestacji jest “tuż za rogiem”.

Kamień Księżycowy

Bywa nazywany kamieniem nowych początków. Słynie z tego, że uspokaja emocje i pomaga nam połączyć się z naszą intuicją. Pozwól mu aby został Twoim przewodnikiem i złagodził stres, który jest nieodłącznym elementem nowej drogi. 

Afirmacje realizacji marzeń i pragnień

Każdego dnia spełniają się moje marzenia.

Potrafię zrobić wszystko, co sobie postanowię.

Słucham głosu swojego serca i z odwagą za nim podążam.

Moje marzenia i potrzeby są ważne.

Praca z kamieniami do manifestacji

Już prawie wszystko gotowe. Kamień wybrany, afirmacja czeka na użycie. Pewnie zastanawiasz się co zrobić, aby kamień mógł jak najlepiej dla Ciebie pracować. Na szczęście jest kilka metod manifestacji. Postaram się każdą dokładnie wyjaśnić.

Ważny jest cel

Kamień musi wiedzieć, co ma dla Ciebie zrobić. Traktuje swoje kryształy jak przyjaciół i tak też się do nich zwracam. Nie czuj się dziwnie, że z nimi rozmawiasz. Słowa niosą określoną energię, słowa mają moc ✨ A w słowach i Twoim wnętrzu zawarta jest Twoja intencja.

Przykład afirmacji marzeń i pragnień

Mój drogi Krysztale Górski, jestem bardzo wdzięczna za to, że będziesz mógł dla mnie pracować. Wybrałam intencję i proszę Cię abyś wspierał mnie dla mojego najwyższego dobra. Potrafię zrobić wszystko, co sobie postanowię.
Będę bardzo wdzięczna jeśli pomożesz mi i będę mogła skorzystać z Twojej energii w moim życiu.

Dziękuję Ci.

Noś kamień do manifestacji przy sobie

Po zaprogramowaniu kamienia, możesz go nosić przy sobie w formie biżuterii lub po prostu włożyć bryłkę do plecaka, torby, czy kieszeni w spodniach.

Znajdź miejsce dla kamieni manifestacji w domu

Poznałam ten sposób od jednej Szeptuchy. Jeżeli nie chcesz lub nie lubisz nosić biżuterii z kamieni, połóż kryształ w miejscu, które współgra z Twoim celem. Piryt i Cytryn przykładowo można położyć na biurku lub w biurze, czyli miejscach związanych z zarabianiem pieniędzy. Jeżeli zostawisz je pod poduszką, możesz mieć sen, który rozwiąże wiele finansowych kwestii lub przyniesie Ci nowy pomysł, dzięki któremu możesz się wzbogacić.

Medytuj, medytuj, medytuj

Kreowanie rzeczywistości lubi spokój i czyste, świetliste wnętrze. Połączenie kryształów z medytacją może znacząco przyspieszyć realizację Twoich marzeń, ponieważ wyciszy myśli, które mogą przeszkadzać podczas manifestacji.

Bądź wdzięczny i oczyszczaj swoje kryształy

Wdzięczność to jeden z większych darów, do jakich mamy dostęp niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Wdzięcznym możemy być za wszystko. Za dach nad głową, za świecące słońce, za deszcz, za bliskich, sąsiadów. Mogę wymieniać wdzięczności godzinami!

Kamienie do manifestacji mają postawione duże zadanie na swoich energetycznych “barkach”. Jeżeli czujesz, że kamień stał się cięższy, lub po prostu potrzebuje oczyszczenia, to nie wahaj się i zrób to. O tym, jak oczyszczać kamienie pisałam TUTAJ.

Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi uda Ci się wykreować same najpiękniejsze chwile i najwspanialszych ludzi u swego boku. Wysyłam Ci światło. Niech się dzieje magia kreacji!

PS.

Przygotowałam dla Was przypominajkę w postaci grafiki, którą możecie pobrać na telefon lub komputer i w każdej chwili z niej skorzystać. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Namaste

Daria.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...