Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog
kamienie szlachetne na złość i gniew

Kryształy pozytywnego myślenia

Są takie dni, kiedy z zupełnie błahych powodów spada mi nastrój. Szukam wtedy swojego miejsca, snuje się z kąta w kąt. Doskonale wiem, że i takie dni są potrzebne, ponieważ może to być jakaś informacja w polu, którą trzeba przepracować. Jednak zwykłe niewyspanie się, czy deszczowa aura nie muszą od razu psuć nastroju.

Lubię wtedy sięgać po kryształy, które swoją wspaniałą energią podnoszą mi wibracje i pomagają w transformacji tych mniej odpowiednich energii. Pomyślałam, że warto taką wiedzą dzielić się z innymi. Mam nadzieję, że uda Ci się w nim znaleźć swój ulubiony kryształ pozytywnego myślenia.

Kryształy, które wzmacniają nasze wibracje

Chryzokola

Spokój niebieskiego koloru Chryzokoli z pewnością rozładuje całą zastaną energię. To kamień dla tych, co myślą za dużo, za szybko i w odcieniach szarości. Chryzokola uspokaja umysł i uwalnia od zmartwień.

chryzokola

Cytryn

Cytryn to kamień szczęścia i radości. Swoimi wibracjami reguluje pracę czakry splotu słonecznego, eliminując poczucie zwątpienia w siebie. Dzięki temu Twoje pozytywne nastawienie wraca do źródła, czyli do Ciebie.

Czarny turmalin

Pewnie myślisz, że coś pomyliłam, ponieważ czarny turmalin to kryształ ochronny. Masz rację, czarny turmalin nas chroni, ale ma także inne wspaniałe właściwości. Doskonale nadaje się do łagodzenia wewnętrznych konfliktów i negatywnych myśli, dzięki czemu możemy je bez żadnych blokad przekształcić w pozytywne. Czarny turmalin to kryształowa gąbka, która pochłania zastaną, nieodpowiednią energię, która może zalegać w  otoczeniu. Bez niej Twój nastrój szybko się poprawi.

Lapis Lazuli

Uwielbiam wibracje tego kryształu. Jego energia pozwala zaakceptować nam to, że życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Pamiętasz tę frustrację, kiedy coś nie idzie po Twojej myśli? Lapis Lazuli pięknie ją łagodzi. Pomaga Ci wydobyć wdzięczność z tego, co się dzieje w Twoim życiu. Lapis Lazuli możesz nosić cały czas przy sobie w postaci naszyjnika lub bransoletki. Dzięki temu kryształ będzie na bieżąco transformował Twoją energię.

Piryt

W swojej sześciennej strukturze posiada pole siłowe, które zatrzymuje zanieczyszczenia i nieodpowiednie wibracje. Dzięki temu Twój nastrój będzie wolny od wpływów z zewnątrz. A to pozwoli na rozwijanie pozytywnego myślenia.
Wiesz, że piryt działa inaczej na kobiety niż na mężczyzn? Paniom piryt pomaga przezwyciężyć poczucie niższości wobec innych. Panowie z kolei z tym kryształem poczują, że są bardziej pewni swoich decyzji.

piryt

Pozytywny dzień z białą szałwią

Znam jeszcze jeden, trochę inny sposób na wprowadzenie pozytywnej aury. Możesz rozpocząć swój dzień oczyszczając przestrzeń białą szałwią.
Lubię ten poranny rytuał, ponieważ traktuje go jako odświeżające wejście w nowy dzień. Chodzę po domu z pęczkiem szałwii lub drewienkiem Palo Santo i okadzam każdy kąt.

Często zapraszam też do mojej przestrzeni zapachy kadzideł zrobionych właśnie z białej szałwii i Palo Santo. Ich głęboki i aromatyczny zapach towarzyszy mi, gdy pracuję.

biała szałwia

Najważniejsza jest intencja

Jeśli nie wiesz, który kamień jest dla Ciebie najlepszy, zaproś do współpracy swoją intuicję. Niezależnie od wyboru, ważna jest intencja, z jaką programujemy kryształy. Gdy zdarzają mi się gorsze dni, wyobrażam je sobie jako fale. Trudności napływają, niekiedy zalewają mnie, ale po jakimś czasie odpływają.

Mimo całego ciężaru trudnych emocji znajdź w sobie przestrzeń i podaruj swoim kryształom cudowną, pozytywną intencję. One z pewnością Ci się odwdzięczą i pomogą.

Namaste,

Daria.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...