Artsento
Blog
Siatka kryształowa sześcian Metatrona

Sześcian Metatrona – stwórz swoją siatkę kryształową

Przyszedł czas na zaprezentowanie trzeciej siatki kryształowej, która nazywa się Sześcian Metatrona. Symbol ten składa się z 13 okręgów jednakowej wielkości, z których każdy ma linię, wychodzącą z jego środka i rozciągającą się do pozostałych dwunastu okręgów.


Sześcian Metatrona

Wszystkie wzory geometryczne znajdujące się w Sześcianie Metatrona, symbolizują połączenie skończonego z nieskończonym. Według mitologii Archanioł Metatron stworzył ten wzór ze swojej duszy, dzięki czemu ludzie mogą w łatwy sposób komunikować się ze światem aniołów. Osobiście, Sześcian Metatrona kojarzy mi się z portalem, który pomaga nam komunikować się z duchowym światem.

Kim jest Archanioł Metatron?

To najmłodszy i najwyższy rangą archanioł, który niegdyś stąpał po ziemi jako człowiek. Dzięki temu, że Metatron poznał ludzkie życie, jest mediatorem między ludzkim a anielskim światem. Pomaga nam odnaleźć harmonię w naszym życiu oraz spokój. Jeżeli szukasz swojego przewodnika duchowego, zacznij od skomunikowania się z archaniołem Metatronem, ponieważ on będzie wiedział, kto w danej sytuacji udzieli Ci najlepszego wsparcia.

Jak ułożyć kamienie na Sześcianie Metatrona

Kryształowa siatka z wzorem Sześcianu Metatrona idealnie sprawdzi się do komunikacji z naszymi duchowymi przewodnikami oraz pomoże nam oczyścić się z nieodpowiedniej energii. 

Skorzystaj z energii tej siatki kiedy chcesz:

  • połączyć się z aniołami i duchowymi przewodnikami
  • oczyścić negatywną energię
  • ochronić się
  • otworzyć swój umysł na duchową wiedzę i mądrość
  • rozwinąć się duchowo
  • oczyścić swoje czakry 
  • uzyskać przejrzystość zagmatwanych spraw i relacji 
  • współpracować z Archaniołem Metatronem 
Zdjęcie przedstawia Sześcian Metatrona ze schematem umieszczenia kamieni na siatce kryształowej.
k to kamień główny, d to kamień drogi, a p kamień pragnienia

Kamień Główny

To kamień, który umieszczasz na środku siatki. Centralny kamień zbiera moc pochodzącą z symbolu siatki (Wszechświata), a następnie wysyła ją do pozostałych kamieni znajdujących się na tejże siatce. Kamieniem głównym może być każdy kryształ, jednak powinien on być większy od pozostałych. Może być to surowa lub polerowana bryłka, kula, szczotka, wieża lub zrosty kryształów. Jeżeli nie wiesz, czy dany kamień będzie odpowiedni, to najlepiej po środku ustawić Kryształ Górski. Idealnie pomoże w każdej intencji, a ponadto jest kamieniem, który łatwo zaprogramować.

Kamień Drogi/Kierunku

To kamienie do zadań specjalnych. To one kierują Twoją drogę do celu. Wybierając te kamienie trzeba skorzystać ze swojej intuicji. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób chcesz osiągnąć dany cel? Czy zadanie będzie wymagało od Ciebie odwagi, czy dobrego wysławiania się, a może siły i determinacji? Kiedy poświęcisz czas na znalezienie odpowiedzi, nazwy kryształów drogi od razu wskoczą Ci do głowy.

Kamień Pragnienia/Marzeń

Te kryształy są najmocniej związane z Twoim celem. Tutaj także potrzebne są podszepty Twojej intuicji, tylko zmienia się forma pytania. Przy wyborze kamienia marzeń zapytaj siebie, czego tak naprawdę pragniesz. Pewności siebie? Bogactwa, a może wyjazdu do ciepłych krajów?

Sześcian Metatrona, siatka ochronna

Głównym zadaniem tej kryształowej siatki jest ochrona Twojej aury lub domu przed nieodpowiednią energią. Jeżeli Sześcian Metatrona ma chronić Twoją energię, skieruj czubki Kryształów Górskich do środka. Chroniąc swój dom, połóż je na siatce szpicem na zewnątrz.

Zdjęcie przedstawia Sześcian Metatrona jako kryształową siatkę oraz ułożone kamienie ochronne na niej

Kamień Główny

Kamieniem głównym w tej kryształowej siatce jest Turmalin. To najlepszy kamień ochronny. Czarny Turmalin absorbuje i neutralizuje nieodpowiednie energie.

Kamień Drogi

Zadaniem Kryształu Górskiego w Sześcianie Metatrona jest wzmocnienie wszystkich kryształów znajdujących się na siatce. Jeżeli Twój układ ma za zadanie ochraniać Cię od nieodpowiedniej energii, ustaw kamienie drogi tak, aby Kryształy Górskie były skierowane czubkami do wnętrza, czyli w stronę Turmalinu. Jeżeli chcesz chronić swoją przestrzeń, zrób odwrotnie, czyli ustaw Kryształy Górskie szpicami na zewnątrz.

Kamień Pragnienia

Czarny Obsydian to lawa wulkaniczna, która wystygła w tak szybkim czasie, że nie zdążyła ulec krystalizacji. Dzięki temu Obsydian szybko i skutecznie identyfikuje problemy i je eliminuje. Gdy umieścisz bryłki go jako kamienie pragnienia na swojej kryształowej siatce, stworzą one silną barierę, która powstrzyma wszelkie niechciane energie.

Sześcian Metatrona, siatka Anielskiego Połączenia

Ta siatka zawiera kamienienie, które są silnie powiązane ze światem aniołów, dzięki czemu możesz jej używać do nawiązania bliższej relacji ze swoim aniołem stróżem oraz archaniołami czy aniołami.

Kamień Główny

Kamieniem głównym w siatce Metatrona jest szczotka Celestynu, która pomaga nawiązać łączność z aniołami oraz rozwinąć w Tobie poczucie duchowej siły. Jego jasnoniebieski kolor jest tak charakterystyczny, że w starożytnych kulturach mówiono, że są to kawałki nieba, które spadły na Ziemię.

Kamień Drogi

Najlepszym kamieniem drogi w anielskiej siatce ułożonej na symbolu Sześcianu Metatrona, będzie dobrze wszystkim znany Angelit. To spokojny kryształ, który uosabia delikatne wibracje Twojego Anioła Stróża oraz duchowych przewodników.

Kamień Pragnienia

Głównym zadaniem Kryształu Górskiego w tej siatce, jest wzmacnianie właściwości Celestynu oraz Angelitów. Jego zadaniem jest również kierowanie energii do wszechświata i istot anielskich, z którymi chcemy nawiązać łączność. W anielskiej siatce czubki Kryształów Górskich powinny być skierowane na zewnątrz.

Co warto wiedzieć o kryształowych siatkach

Kryształowe siatki nie są jeszcze dobrze znane w Polsce, dlatego mam ogromną nadzieję, że wszystkie artykuły, w których pisałam o nich, pomogą Ci w pełni zrozumieć magię i energię płynącą z połączenia mocy kamieni ze świętą geometrią. Obecnie w Artsento są dostępne trzy wzory siatek. To Kwiat Życia, Ziarno Życia i Sześcian Metatrona, który był głównym bohaterem tego artykułu.

Zachęcam Cię do lektury poprzednich wpisów, ponieważ znajduje się tam wiele cennych wskazówek, których tutaj nie powtarzałam, a warto o nich wiedzieć. Kliknij teksty poniżej, a w oddzielnych zakładkach otworzą się wspomniane wpisy.

  • Siatka kryształowa, moc płynąca z geometrii
  • Ziarno Życia- stwórz swoją własną siatkę kryształową

Sukcesywnie będę dodawać kolejne informacje, aby stale poszerzać bazę wiedzy o kryształowych siatkach. Mam nadzieję, że ta wiedza, którą do tej pory przekazałam, zachęci Cię do stworzenia swojej własnej kryształowej siatki. Siatki, dzięki której mogą spełnić się Twoje manifestacje i cele.

Życzę Ci tego z całego serca.

Namaste,

Daria.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...