Artsento
Blog
Jakie kamienie pomogą w rozwoju kariery?

Jakie kamienie pomogą w rozwoju kariery?

Szukasz sposobu na przyspieszenie kariery i przyciągnięcie pieniędzy? Uwierz w moc drzemiącą w kamieniach! Niektóre z nich wytwarzają osobliwe wibracje, które sprzyjają rozwojowi zawodowemu, bogaceniu się i osiąganiu sukcesów. Sprawdź, jakie to minerały oraz w jaki sposób wykorzystać ukryty w nich potencjał! 

Kamienie wspierające w rozwoju kariery i biznesu

Wśród dziesiątek znanych, naturalnie występujących w przyrodzie minerałów, znajduje się wiele kamieni, które wspierają rozwój kariery zawodowej i sprzyjają szczęściu w biznesie. Do rekomendowanych ambitnym i pracowitym, nastawionym na osiągnięcie sukcesu osobom kamieni, należą między innymi: 

  • Cytryn – przypominający nieco bursztyn minerał, nazywany często kamieniem szczęśliwego kupca, ułatwia osiąganie celów zawodowych i biznesowych oraz wspiera w gromadzeniu dóbr materialnych. Kwarc żółty, bo tak w sposób prawidłowy powinno nazywać się cytryn, otwiera też na dzielenie się dobrem z innymi, wzmacniając hojność osoby, która nosi go przy sobie. 
  • Oliwin – ten specyficzny, oliwkowo zielony kamień, przyciąga pieniądze i inne dobra, a także sprzyja szczęśliwym zrządzeniom losu. Tworzy idealny duet z wyżej wspomnianym cytrynem, który ułatwia czerpanie z nich i zatrzymywanie ich przy sobie. 
  • Tygrysie Oko – ten piękny, miodowo-czarny, poprzecinany pasami kojarzonymi z sierścią zwierząt kotowatych kamień, wzmacnia motywację i pomaga skupić się na celu. Ta rzadka odmiana kwarcu, niweluje większość negatywnych energii i redukuje poziom stresu, dlatego poleca się ją m.in. osobom obejmującym odpowiedzialne, kierownicze stanowiska, czy też prowadzącym biznesy. 
  • Kryształ Górski – potencjał tego pięknego, półprzezroczystego, mieniącego się feerią barw kamienia, jest niemal nieograniczony. Kryształ Górski wspiera bowiem manifestację większości afirmacji, wzmacnia działanie innych minerałów, a do tego wszystkiego, działa jak odpromiennik, chroniąc przed negatywnym wpływem wielogodzinnego korzystania z komputera, telefonu i innych urządzeń elektronicznych. 
  • Malachit – ten zachwycający wyglądem, głęboko zielony kamień, nazywany jest minerałem równowagi. Aktywuje wszystkie czakry ciała, dzięki czemu wspiera w osiąganiu harmonii w każdym aspekcie życia, także karierze zawodowej, czy biznesie. Malachit jest świetnym minerałem dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje życie w holistyczny sposób. 
  • Lapis Lazuli – ten głęboko granatowy, szlachetny klejnot, wspiera w osiąganiu sukcesów zawodowych i dążeniu do celów. Polecany jest szczególnie osobom, które chcą być doceniane za szczególne osiągnięcia w swoich dziedzinach oraz zajmują się pracą związaną z wystąpieniami publicznymi. 
  • Zielony Awenturyn – ten specyficzny, mleczno-zielony kamień, nazywany jest minerałem drugiej szansy. Nazwę tę zawdzięcza niezwykłej mocy podsuwania pomysłów, których realizacja pomaga przywrócić utraconych przyjaciół, okazje oraz…. nierozsądnie wydane w przeszłości pieniądze! Warto też wspomnieć, że każdy Awenturyn, także niebieski, to talizman, który przyciąga szczęśliwe zbiegi okoliczności. 
  • Jadeit – występujący w wielu wariantach kolorystycznych piroksen, pomaga w eliminowaniu samodzielnie narzucanych sobie granic. Wzmacnia poziom odwagi i chęć podejmowania ryzyka. Jadeit działa także niezwykle korzystnie na zdrowie. 
  • Piryt – ten specyficzny minerał o sześciennej strukturze, stymuluje pracę układu nerwowego, poprawiając pamięć, koncentrację i sprawność umysłu. 

Jak korzystać z kamieni wspierających rozwój kariery zawodowej? 

Wspomniane wyżej kamienie warto nosić m.in. w codziennej biżuterii – bransoletki, pierścionki i naszyjniki z tymi minerałami. Będą emitowały pozytywnie działające na wybrane obszary wibracje, które wspomogą w osiąganiu obranych celów. Kamienie wspierające w rozwoju kariery i biznesu można też postawić czy rozłożyć na biurku. Dzięki temu emitowana przez nie energia będzie działała w całym miejscu pracy. Moc wymienionych minerałów można też spotęgować poprzez pozytywne, odpowiednio często powtarzane afirmacje. 

Kamienie wspomagające rozwój kariery możesz kupić w sklepie internetowym Artsento, w którym znajdziesz większość interesujących Cię minerałów. Zacznij już dziś wykorzystywać ich moc!

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...