Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog
kryształy na sezon zimowy Artsento sklep online

Kryształy na sezon zimowy

Chcesz poznać najlepsze kryształy na sezon zimowy? Matka natura stworzyła i takie kamienie, które pomogą nam przetrwać tą lodowatą porę roku.

Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale dla mnie pierwsze dni grudnia, mimo że należą do jesieni, są zapowiedzią mrozów i wszystkich tych zimnych spraw. Nie będę ukrywać, nie lubię zimna.

Z początkiem grudnia wchodzimy też w przesilenie zimowe. Towarzyszą nam wtedy uczucia takie jak senność, smutek czy nadmierny leniuch. Na szczęście istnieją kryształy na sezon zimowy, które idealnie wesprą nas w tym czasie. Dzięki nim poczujesz przypływ dobrej energii, nawet w środku srogiej zimy. 

Zmiana zimowej energii

Zimowe przesilenie jest na tyle wyjątkowe, że zawiera w sobie energię końca, jak i początku. Ze zbliżającym się Sylwestrem, podsumowujemy to, co nas spotkało, a w styczniu zaczynamy nowy rozdział w naszym życiu. Generalnie dzieje się dużo w dość krótkim czasie.

Idealne kryształy na sezon zimowy

Granat

Kamień żywiołu ognia, który zwiększa motywację i zmniejsza zmęczenie. Mówi się, że to najlepsze kamienie dla niereformowalnych leniuchów. Granat dodaje nam energii, dzięki czemu możemy łatwiej przetrwać zimowy czas.

Karneol 

To kolejny kryształ, który dodaje energii i wspiera kreatywność, co pozwoli Ci znaleźć ciekawe zajęcie, gdy za oknem rządzi Dziadek Mróz.

Ametyst

To idealny kamień na wyregulowanie emocji oraz energii. Z pomocą Ametystu oczyścisz starą energię i negatywne emocje, które nazbierały się przez cały rok. Kryształ ten dobrze poradzi sobie z sezonowym przygnębieniem.

Selenit

Znany jest jako kamień oczyszczający. Selenit pomoże usunąć z naszego wnętrza nieodpowiednią energię, która gromadziła się w nas nawet przez kilka lat! Dzięki temu w Nowy Rok wejdziesz z czystą i zdrową energią do działania.

Lapis Lazuli

To wspaniały kryształ dla osób, które lubią pracę duchową i medytacje. Ze wsparciem Lapisu Lazuli można pogłębić swój rozwój duchowy. Zima to czas przemyśleń, skupienia i zatrzymania. A kryształ ten pozwoli skuteczniej medytować oraz wyciągnąć lekcje z tego co nam się przytrafia.

Obsydian Śnieżny

Jego białe plamki przypominają padający śnieg. Nie mogło go zabraknąć w zimowych propozycjach. Obsydian Śnieżny ma łagodniejszą energię niż jego tradycyjny kuzyn. Kryształ ten absorbuje negatywne wzorce myślowe oraz wszelką nieodpowiednią energię. Czy warto skorzystać z jego energii przy wejściu w nowy rok? Oczywiście, że tak!

Kwarc Różowy, wspaniały kryształ na sezon zimowy i czas świąteczny

Kamień miłości, który powinien towarzyszyć nam przez cały rok. To idealny kamień do szkoły lub pracy, gdy czujesz dużo stresu i przygnębienie. Działa dobrze na stres i napięcie w rodzinie, czy między partnerami. Kwarc Różowy będzie idealnym wsparciem podczas stresujących przygotowań świątecznych, dzięki czemu znany wszystkim pośpiech nie przyniesie tyle nerwów.

Jak pracować z kryształami podczas sezonu zimowego?

Wszystkie, które wymieniłam, możesz nosić przy sobie lub zrobić z nich tak zwany ołtarzyk. Niech to będzie Twoja prywatna przestrzeń, która pozwoli Ci zsynchronizować się z tą porą roku. Zima to czas przestoju, wolnych ruchów i nostalgii. To czas idealny na przemyślenia, podsumowania, ale i plany. Razem z kryształami możesz stworzyć swoje cudowne miejsce medytacji, mocy i inspiracji. Życzę Ci tego z całego serca.

Namaste,

Daria.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...