Artsento
Blog

Co zrobić z kryształowym freebies?

Często otrzymuję od Was pytania, co zrobić z kryształowym freebies, które otrzymujecie od nas w gratisie. Freebies, czyli małe polerowane kamienie, takie jak Kryształ Górski, Ametyst, Awenturyn, Kwarc Różowy, Karneol, Jaspis Czerwony, Agat Mszysty i Onyks. Gratisy dodajemy do każdego zamówienia, w którym zawartość koszyka przekracza sześćdziesiąt złotych. W zależności od ilości zamówionych produktów, dodajemy przeróżne prezenty. Jednym z nich jest wcześniej wspomniane freebies, czyli drobniutkie polerowane kamyczki. I, mimo że są malutkie, to nadal zachowują swoje magiczne właściwości. Zastanawiasz się co możesz z nimi zrobić? Przygotowałam aż 7 pomysłów!

7 pomysłów na wykorzystanie kryształowych freebies

Ochrona domu

Ochroń swoją przestrzeń z pomocą Onyksu i Kryształu Górskiego. Wystarczy, że wsypiesz te dwa rodzaje freebies do miseczki i ustawisz ją przy drzwiach wejściowych domu lub swojego pokoju.

Wsparcie dla roślin

Kryształowe freebies możesz wsypać do doniczek z kwiatami, dzięki czemu będą one szybciej i bujniej rosnąć.

Przyciąganie pieniędzy i dobrobytu

Włóż do swojego portfela zielone freebies z Awenturynu, który jest najszczęśliwszym kamieniem z rodziny minerałów. Dzięki temu przyciągniesz do siebie więcej pieniędzy.

Wzmocnienie kryształowej siatki

Czy wiesz, że małe kryształy usypane wokół głównego kamienia mogą wzmocnić jego działanie? Dobrym pomysłem jest usypanie ich w stos i podstawienia jako kamienia drogi lub pragnienia. Ważne, aby były to te same kamienie. Wówczas mogą zastąpić brakujący minerał w Twojej siatce.

Wzmocnienie intencji

Kamienie ułożone przy świecach intencyjnych mogą wzmocnić działanie Twoich manifestacji. Dzięki temu odpowiedni kamień, połączony z energią ognia wzmocni Twoje rytuały.

Kryształowy eliksir z konkretnych freebies

Z pomocą freebies możesz zrobić dla siebie kryształowy eliksir. WAŻNE! Nie wszystkie kamienie mogą mieć kontakt z wodą! Kryształ Górski, Ametyst i Kwarc Różowy będą idealnymi kamieniami, z których możesz zrobić swój kryształowy eliksir. Ametyst działa uspokajająco, Kwarc Różowy pomaga w przebudzeniu serca, pozwalając znaleźć miłość własną i miłość do innych, a Kryształ Górski ma właściwości wzmacniające i ochronne.

Podczas picia takiego eliksiru zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Kamienie są drobniutkie i można się nimi zadławić.

Słoik marzeń

Wsyp do słoika Awenturyn z pachnącymi ziołami i dodaj do niego karteczkę, na której zapisane jest Twoje największe marzenie. Energia kamieni i ziół wzmocni Twoje intencje.

Potrzebujesz więcej freebies?

Jeżeli potrzebujesz więcej takich maluszków, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W Artsento możesz także kupić takie kryształki, które znajdują się w szklanych buteleczkach w różnych rozmiarach.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...