Artsento
Blog

Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl o upominku dla tego znaku zodiaku, ponieważ jest on jednym z najbardziej wymagających, jakie astrologia zna. Nie chcę Cię straszyć ani zniechęcać. Po prostu miej świadomość, że szukając fajnego prezentu dla Panny, trzeba się trochę bardziej postarać. Tak, tak- same życzenia urodzinowe to zdecydowanie za mało. 

Przygotowałam dla Ciebie kilka kryształowych wskazówek, które mogą być świetną inspiracją jako prezent dla Panny. Znajdziesz w nich kamienie, które są dopasowane do cech zodiakalnej Panny. Mam nadzieję, że z tymi podpowiedziami uda Ci się znaleźć odpowiedni podarunek.

Ahh ta perfekcja

Nie ma co z tym polemizować. To jeden z najbardziej perfekcyjnych znaków. Oczywiście nie wszystkie Panny czują się dobrze, z tym że mają takie wielkie wymagania wobec siebie i świata. Na szczęście w świecie kryształów są takie kamienie, które potrafią roztopić pedantyczność i perfekcjonizm Panny, wprowadzając do jej życia więcej swobody. Jednym z nich jest Lapis Lazuli, który pomaga otworzyć się na głos intuicji. Dlaczego jest to takie ważne? Intuicja pomaga znaleźć równowagę między umysłem a sercem. Dzięki temu Panna  przestać nadmiernie analizować każdy szczegół i zaufa swoim instynktom. Warto też wspomnieć o Czaroicie. Pobudza czakrę trzeciego oka i otwiera Pannę na słuchanie swojego wewnętrznego głosu. 

Niski poziom energii to częsty problem zodiakalnej Panny

Często słyszę od zodiakalnych Panien, że borykają się z brakiem energii. Być może to sprawka ciągle pracującego i analizującego umysłu? Niezależnie od tego, jaki jest powód, warto podarować Pannie kryształ, który wzmocni jej pozytywne wibracje. Idealny do tego będzie Karneol, Jaspis Czerwony oraz Cytryn. A jeśli Panna dodatkowo miewa kiepski humor, warto do powyższych kamieni dodać Kamień Słoneczny i Agat Crazy Lace. 

Ratunku, emocje!

Panna radzi sobie z uczuciami na swój…. wyjątkowy sposób 🙂 Warto, aby na stałe włączyła do swojej codzienności przynajmniej jeden kryształ, którego wibracje poukładają jej świat emocjonalny. Do tego idealnie sprawdzi się Kwarc Różowy, który oddziałuje na czakrę serca, czyli centrum naszych emocji. Rozpuści chłód i taką sztywność, które często dokuczają Pannom. Dodatkowo minerał ten wspiera miłość, empatię i zrozumienie, co może pomóc temu zodiakowi w budowaniu silniejszych i bardziej harmonijnych relacji.

Czas na małe szaleństwo – moc kamieni idealnych jako prezent dla Panny

Panna uwielbia kontrolować wszystko, co dzieje się wokół niej. Bierze się to głównie z niepewności, jaka w niej drzemie. Znam fajny kamień, który pomoże temu znakowi wnieść więcej swobody do codzienności. Śmiało można podarować go jako prezent dla zodiakalnej Panny. Jest nim Fluoryt. Energia tego minerału zachęca do czerpania radości z małych, banalnych rzeczy i sytuacji. Wycisza umysł Panny i pomaga skoncentrować się na ważnych dla niej aspektach. Kolejnym kryształem, o którym warto wspomnieć, jest Labradoryt. Pomaga Pannie zrozumieć, że nie wszystko w życiu można kontrolować i przewidzieć. Uczy ją zaufania do naturalnego przebiegu wydarzeń, co może zmniejszyć potrzebę nadmiernej kontroli i perfekcjonizmu.

Prezent dla zodiakalnej Panny, który obudzi zmysły 

Panna uwielbia piękne zapachy. Jestem przekonana, że połączenie kadzideł z kamieniami sprawi jej wiele radości. Jakie polecam dla tego znaku? Wszystkie o nutach kwiatowych. Warto też wspomnieć o kadzidłach Satya Reiki, które pachną obłędnie. Ciekawym pomysłem będą też cynamonowe, które nie tylko mają cudowny aromat, ale także zapraszają do nas pozytywną energię. Jeżeli znajoma Ci Panna zna się na magii, możesz jej sprezentować także kadzidła Tribal Soul Cleaning Energy lub Crystal Healing. Polecam Ci serdecznie wszystkie zapachy z tej serii, z pewnością będą to udane prezenty dla Panny. 

Energetyczne wsparcie dla Panny płynące z kryształów

Jednym z głównych zadań kryształów jest przekazywanie dobrej energii osobie, która je posiada. Wszystkie kamienie, które wymieniłam wyżej, będą wspierać zodiakalną Pannę na co dzień. Pewnie zastanawiasz się, jaka forma kamienia byłaby najlepsza. Tutaj nie ma dobrej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od gustu osoby obdarowanej. Jeżeli Twoja Panna lubi biżuterię, pomyśl o prezencie w postaci bransoletek lub wisiorków. Oczywiście, jeśli woli bryłki, możesz wybrać spośród tych surowych lub polerowanych. Puść wodzę fantazji- wskazówki, które kamienie będą dla Panny idealne, już znasz. Mam nadzieje, że dzięki temu wpisowi prezenty dla zodiakalnej Panny nie będą już więcej żadnym problemem!

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...