Artsento
Blog

Magiczne inspiracje na prezent świąteczny od Artsento

Za chwilę Wigilia, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? Przybywam z pomocą! Przygotowałam dla Ciebie kilka inspiracji prezentowych. Zapraszam Cię w świąteczną podróż przez magiczne inspiracje prezentowe od Artsento. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci wybrać idealny prezent dla najbliższych. Jeżeli dana inspiracja przypadnie Ci do gustu, wystarczy, że klikniesz produkt, który oznaczyłam pod grafiką i od razu przeniesiesz się do sklepu. Dodatkowo dodałam propozycje, które niestety nie zmieściły się na świątecznej grafice, a mogą również Cię zainteresować. Nie ma co przedłużać. Zaczynamy!

Prezent dla ukochanej osoby

W tym zestawie wybrałam same miłosne kryształy! Miłość to najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować swojej ukochanej osobie!

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajduje się pięć inspiracji, które polecam na prezent. To kwarc różowy, rodonit, rubelit i rubin.

Podarunek dla osoby, która potrzebuje ochrony i oczyszczenia

To idealny prezent dla kogoś, kto kocha kryształy i kadzidła, a także zajmuje się rozwojem duchowym. Według mnie każdy powinien mieć taki zestaw zawsze pod ręką.

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajduje się pięć inspiracji, które polecam na prezent. To bransoletka z turmalinem na czerwonej nitce, pęczek białej szałwii z eukaliptusem, kula selenitowa, bryłka kwarcu z turmalinem oraz obsydian

Prezent dla osoby, która chce osiągnąć sukces w szkole, pracy i nie tylko…

Sukces nie jedno ma imię i co ciekawe, dla każdego z nas może znaczyć zupełnie co innego. Na szczęście w świecie minerałów mamy kamienie, których energia jest na tyle uniwersalna, że przyciągnie do naszego życia wszelką pomyślność i sukces, o których marzymy.

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajduje się pięć inspiracji, które polecam na prezent. To serpentynit, tygrysie oko, piryt, zawieszka z surowego cytrynu oraz kadzidła cynamonowe

Upominek dla osoby, która chce być szczęśliwa

Kiedyś słyszałam, że szczęście to stan umysłu, który determinuje nasze spojrzenie na świat. Ah jakby był piękny, gdyby wszyscy mogli być szczęśliwi!

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajduje się pięć inspiracji, które polecam na prezent. To księżyce z agatu crazy lace, kamień słoneczny, fuchsyt, monokryształ naturalnego cytrynu oraz obsydian tęczowy

Prezent dla wiedźmy lub maga

Znalezienie podarunku dla osoby, która zajmuje się magią, z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście możesz spokojnie odetchnąć, ponieważ przygotowałam coś bardzo magicznego!

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajdują się pięć inspiracji, które polecam na prezent. To żeliwny kociołek, czarne świece intencyjne, obrys do tarota, karty tarota oraz obsydianowe lustro.

Prezent dla osoby, która kocha czytać książki

W biblioteczce Artsento znajduje się duży wybór książek o różnej tematyce. Znajdziesz tutaj poradniki, które opisują właściwości kamieni, a także takie, które związane są z astrologią, magicznymi i ziołowymi przepisami, zaklęciami i Tarotem.

Zdjęcie przedstawia grafikę, na której znajdują się trzy książki, które polecam na prezent. To Green Witch, Minerały i skały Polski, a także Rok Czarownicy

Upominek dla osoby, która lubi otaczać się pięknymi zapachami

Aromaterapia wykorzystuje olejki zapachowe i kadzidła, których głównym zadaniem jest wprowadzenie dobrej energii zarówno w naszej aurze, jak i całym naszym otoczeniu.

A jeśli nie masz pewności, jaki kryształowy prezent sprawi wiele radości bliskiej osobie, to może warto rozważyć upominek w postaci Mystery Boxa lub bonu podarunkowego. Wnętrze Boxa owiane jest magiczną tajemnicą, a jedyne czego możesz się spodziewać to totalnej niespodzianki. W uwagach do zamówienia możesz napisać kilka słów o osobie, która ma otrzymać prezent. Dzięki tej wiedzy skomponujemy prezent tak, by był jeszcze lepiej dopasowany.

Mam nadzieję, że inspiracje, które przygotowałam, pomogą Ci wybrać najlepsze prezenty dla bliskiej Ci osoby. Niech się dzieje magia!

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...