Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog
naturalnie kamienie na gniew

Kamienie, które transformują gniew

Wiele osób nie docenia gniewu, mimo, że jest to bardzo ważna emocja. Pojawia się w różnych okolicznościach naszego życia, czasem, gdy ktoś przekracza nasze granice, lub nasze plany po prostu nie idą zgodnie z założeniami. Powodów do gniewu jest tyle, ile ludzi żyje na Ziemi.

BYWA I TAK, ŻE UKŁAD PLANET, ICH WZAJEMNE RELACJE ORAZ UŁOŻENIE, POWODUJĄ, ŻE „U NAS” DZIEJĄ SIĘ SZALONE ZAWIROWANIA.

Jedno jest pewne, nie możemy wyrzucić gniewu do piwnicy i udawać, że nie istnieje. Trzeba dać mu, chociaż kawałek przestrzeni na wybrzmienie. Z tą emocją bywa tak, że uwielbia przejmować nad nami kontrolę. A gdy rozkręci się zbyt mocno, sprowadza na nas różne kłopoty. Dlatego też łatwiej jest wygonić gniew do przysłowiowej piwnicy. Niestety konsekwencje tego rozwiązania są bolesne zarówno dla naszej psychiki, jak i ciała.

Jak zapanować nad gniewem z pomocą kryształów

Skoro wiemy już, że tłumienie gniewu oraz jego nadmierna eskalacja nie przyniosą nam nic dobrego, warto sięgnąć po kryształowe wsparcie. Najlepsze kryształy to te, które pomogą Ci wyjść z gniewu do stanu, który Cię wewnętrznie wspiera. Najlepszym kamieniem do tego zadania jest kwarc różowy.

KWARC RÓŻOWY, POGROMCA GNIEWU

Jest to potężny kryształ, który pomaga w  transformacji wściekłości do najwyższej wibracji na naszej planecie, czyli miłości. Wypełnia on pole energetyczne samymi pozytywnymi wibracjami, co powoduje, że gniew ustępuje. W jego miejsce przychodzi spokój. Kwarc Różowy to wspaniały kryształ, który pomoże Ci wyjść z głowy i przenieść się do serca. Moim zdaniem wszelkie wściekłości tego świata biorą się właśnie z głowy.

CYTRYN

Łagodzi gniew i pomaga szybko osiągnąć równowagę yin-yang. To cudowny kryształ, którego nie musisz oczyszczać, ponieważ nie absorbuje energii z otoczenia.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształ górski jest jednym z najsilniejszych kamieni oczyszczających. Jego wibracje przenikają do naszego wnętrza i pomagają oczyścić osad z gniewu, który zastał się w naszym wnętrzu. Kryształ górski usuwa toksyczne wibracje i pomaga nam kreować pozytywne myśli.

KWARC DYMNY

Podobnie jak inne kryształy z rodziny kwarców, ma wysokie wibracje i najlepiej się sprawdzi w wewnętrznym oczyszczaniu. Zdarza się, że gniew wywołują nasze negatywne podszepty ego. Kwarc dymny świetnie sobie z nimi poradzi i je rozwieje, tworząc przestrzeń na lepsze, pozytywne myśli.

AMETYST

To kryształowy opiekun naszych emocji. Zwiększa ich płynność i wspiera równowagę. Ametyst wprowadza nas w stan spokoju i przemienia gniew w akceptację życia.

ARAGONIT

Łagodzi napięcia. W ciepły i łagodny sposób pozwala przejść z silnego gniewu do spokoju. Aragonit ma właściwości uziemiające, co pozwala na przetwarzanie i uwalnianie frustracji oraz gniewu.

KYANIT (DYSTEN)

To piękny niebieski kryształ, który pomoże „przetrzymać” trudniejszy okres w Twoim życiu. Niekiedy nagromadzone emocje są tak rozległe, że potrzeba nam czasu, aby je dobrze i spokojnie rozładować. Kyanit to wspaniały towarzysz podczas tej transformacji. To jeden z niewielu kryształów, który nie wchłania energii z otoczenia. Dzięki temu nie musisz go oczyszczać. Kryształ ten także wspiera magiczne właściwości innych kamieni.

Jak pozbyć się gniewu- kryształowa instrukcja

Jednym z najlepszych sposobów połączenia się z kryształami, na przykład kwarcem różowym jest położenie go na sercu i wzięcie 6 oddechów. Podczas tego rytuału wyobraź sobie, że wydychasz z siebie całą złość, a wdychasz miłość i spokój. Liczba wdechów jest nieprzypadkowa. Cyfra 6 jest symbolem miłości, a medytacja wprowadza czystą miłość do Twojego serca. Najlepszym lekarstwem na gniew jest miłość.

Biżuteria z kamieniami- Twój talizman, który ukoi gniew

Kamienie noszone na skórze mogą w szybki sposób przekazać nam swoje dobre wibracje. Przygotowałam listę biżuterii, która pomoże Ci pracować z gniewem. Możesz wybierać kamienie wśród naszyjników, wisiorków, czy bransoletek. Jeśli nie wiesz, który rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy, weź kilka głębokich wdechów i zaufaj intuicji. Ona będzie wiedziała, która biżuteria jest dla Ciebie najlepsza w danym momencie Twojego życia.

KWARC RÓŻOWY

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-wiercony-surowa-brylka-wisior-4cm/

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-polerowany-wisiorek-kropla-35-cm/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-naszyjnik-45-cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-bransoletka-na-gumce/

KRYSZTAŁ GÓRSKI

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-wiercony-3-4-cm-wisior/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-naszyjnik-45cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-bransoletka-na-gumce/

AMETYST

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/ametyst-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/ametyst-surowa-brylka-wiercony-4-cm-wisior/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/ametyst-naszyjnik-z-zapieciem-45-cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/ametyst-bransoletka-na-gumce/

KWARC DYMNY

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/kwarc-dymny-bransoletka-na-gumce/

To czy wybierzesz surową bryłkę, czy biżuterie, zależy od Ciebie. Po raz kolejny chętnie przypomnę, że warto zaufać intuicji. Życzę Ci samych pięknych dni, pełnych cudownej transformacji gniewu w uczucie lekkości, spełnienia i miłości. 

Namaste.

Daria. 

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...