Artsento
Blog
naturalnie kamienie na gniew

Kamienie, które transformują gniew

Wiele osób nie docenia gniewu, mimo, że jest to bardzo ważna emocja. Pojawia się w różnych okolicznościach naszego życia, czasem, gdy ktoś przekracza nasze granice, lub nasze plany po prostu nie idą zgodnie z założeniami. Powodów do gniewu jest tyle, ile ludzi żyje na Ziemi.

BYWA I TAK, ŻE UKŁAD PLANET, ICH WZAJEMNE RELACJE ORAZ UŁOŻENIE, POWODUJĄ, ŻE „U NAS” DZIEJĄ SIĘ SZALONE ZAWIROWANIA.

Jedno jest pewne, nie możemy wyrzucić gniewu do piwnicy i udawać, że nie istnieje. Trzeba dać mu, chociaż kawałek przestrzeni na wybrzmienie. Z tą emocją bywa tak, że uwielbia przejmować nad nami kontrolę. A gdy rozkręci się zbyt mocno, sprowadza na nas różne kłopoty. Dlatego też łatwiej jest wygonić gniew do przysłowiowej piwnicy. Niestety konsekwencje tego rozwiązania są bolesne zarówno dla naszej psychiki, jak i ciała.

Jak zapanować nad gniewem z pomocą kryształów

Skoro wiemy już, że tłumienie gniewu oraz jego nadmierna eskalacja nie przyniosą nam nic dobrego, warto sięgnąć po kryształowe wsparcie. Najlepsze kryształy to te, które pomogą Ci wyjść z gniewu do stanu, który Cię wewnętrznie wspiera. Najlepszym kamieniem do tego zadania jest kwarc różowy.

KWARC RÓŻOWY, POGROMCA GNIEWU

Jest to potężny kryształ, który pomaga w  transformacji wściekłości do najwyższej wibracji na naszej planecie, czyli miłości. Wypełnia on pole energetyczne samymi pozytywnymi wibracjami, co powoduje, że gniew ustępuje. W jego miejsce przychodzi spokój. Kwarc Różowy to wspaniały kryształ, który pomoże Ci wyjść z głowy i przenieść się do serca. Moim zdaniem wszelkie wściekłości tego świata biorą się właśnie z głowy.

CYTRYN

Łagodzi gniew i pomaga szybko osiągnąć równowagę yin-yang. To cudowny kryształ, którego nie musisz oczyszczać, ponieważ nie absorbuje energii z otoczenia.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształ górski jest jednym z najsilniejszych kamieni oczyszczających. Jego wibracje przenikają do naszego wnętrza i pomagają oczyścić osad z gniewu, który zastał się w naszym wnętrzu. Kryształ górski usuwa toksyczne wibracje i pomaga nam kreować pozytywne myśli.

KWARC DYMNY

Podobnie jak inne kryształy z rodziny kwarców, ma wysokie wibracje i najlepiej się sprawdzi w wewnętrznym oczyszczaniu. Zdarza się, że gniew wywołują nasze negatywne podszepty ego. Kwarc dymny świetnie sobie z nimi poradzi i je rozwieje, tworząc przestrzeń na lepsze, pozytywne myśli.

AMETYST

To kryształowy opiekun naszych emocji. Zwiększa ich płynność i wspiera równowagę. Ametyst wprowadza nas w stan spokoju i przemienia gniew w akceptację życia.

ARAGONIT

Łagodzi napięcia. W ciepły i łagodny sposób pozwala przejść z silnego gniewu do spokoju. Aragonit ma właściwości uziemiające, co pozwala na przetwarzanie i uwalnianie frustracji oraz gniewu.

KYANIT (DYSTEN)

To piękny niebieski kryształ, który pomoże „przetrzymać” trudniejszy okres w Twoim życiu. Niekiedy nagromadzone emocje są tak rozległe, że potrzeba nam czasu, aby je dobrze i spokojnie rozładować. Kyanit to wspaniały towarzysz podczas tej transformacji. To jeden z niewielu kryształów, który nie wchłania energii z otoczenia. Dzięki temu nie musisz go oczyszczać. Kryształ ten także wspiera magiczne właściwości innych kamieni.

Jak pozbyć się gniewu- kryształowa instrukcja

Jednym z najlepszych sposobów połączenia się z kryształami, na przykład kwarcem różowym jest położenie go na sercu i wzięcie 6 oddechów. Podczas tego rytuału wyobraź sobie, że wydychasz z siebie całą złość, a wdychasz miłość i spokój. Liczba wdechów jest nieprzypadkowa. Cyfra 6 jest symbolem miłości, a medytacja wprowadza czystą miłość do Twojego serca. Najlepszym lekarstwem na gniew jest miłość.

Biżuteria z kamieniami- Twój talizman, który ukoi gniew

Kamienie noszone na skórze mogą w szybki sposób przekazać nam swoje dobre wibracje. Przygotowałam listę biżuterii, która pomoże Ci pracować z gniewem. Możesz wybierać kamienie wśród naszyjników, wisiorków, czy bransoletek. Jeśli nie wiesz, który rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy, weź kilka głębokich wdechów i zaufaj intuicji. Ona będzie wiedziała, która biżuteria jest dla Ciebie najlepsza w danym momencie Twojego życia.

KWARC RÓŻOWY

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-wiercony-surowa-brylka-wisior-4cm/

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-polerowany-wisiorek-kropla-35-cm/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-naszyjnik-45-cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/kwarc-rozowy-bransoletka-na-gumce/

KRYSZTAŁ GÓRSKI

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-wiercony-3-4-cm-wisior/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-naszyjnik-45cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/krysztal-gorski-bransoletka-na-gumce/

AMETYST

WISIORKI

https://artsento.pl/produkt/ametyst-polerowany-wisiorek-3cm/

https://artsento.pl/produkt/ametyst-surowa-brylka-wiercony-4-cm-wisior/

NASZYJNIK

https://artsento.pl/produkt/ametyst-naszyjnik-z-zapieciem-45-cm/

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/ametyst-bransoletka-na-gumce/

KWARC DYMNY

BRANSOLETKA

https://artsento.pl/produkt/kwarc-dymny-bransoletka-na-gumce/

To czy wybierzesz surową bryłkę, czy biżuterie, zależy od Ciebie. Po raz kolejny chętnie przypomnę, że warto zaufać intuicji. Życzę Ci samych pięknych dni, pełnych cudownej transformacji gniewu w uczucie lekkości, spełnienia i miłości. 

Namaste.

Daria. 

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...