Artsento
Blog
Kamienie pieniędzy i bogactwa

Kamienie pieniędzy i bogactwa

Bogactwo i obfitość mogą do nas dotrzeć na wiele sposobów, a jednym z nich jest praca z kryształami. Za chwilę poznasz kamienie, które przyciągają pieniądze, bogactwo i wszelką obfitość. Energia tych kryształów może działać na Ciebie na dwa sposoby, czyli może wytworzyć wibracje, które przyciągają do Ciebie obfitość lub łagodnie zmienić Twój sposób myślenia o bogaceniu się i pieniądzach.

Kamienie, które przyciągają pieniądze i bogactwo

Piryt

Sześcienna struktura Pirytu doskonale rezonuje ze złotą energią pieniędzy i bogactwa. Kryształ ten zawiera w sobie ukryty ogień oraz pozwala bogacić się tym, którzy na to zapracowali. To świetny kamień w miejscu pracy, ponieważ jego aura porusza i ożywia zastałą energię. Piryt zmienia nasz sposób postrzegania rzeczywistości, kierując nasze myśli w stronę obfitości.

Cytryn

Na świecie Cytryn nazywany jest kamieniem szczęśliwego kupca. To jeden z najpotężniejszych i najlepszych kryształów do manifestowania bogactwa oraz utrzymania pieniędzy przy sobie. Cytryn wzmacnia w nas także hojność oraz otwiera nas na dzielenie się dobrem z innymi. 

Awenturyn

Pewnie znasz go, jako kamień, który przynosi szczęście. I bardzo dobrze! Zielony Awenturyn jest kamieniem, który przyciąga do nas dobrobyt. 

Podobno Awenturyn pomaga przywrócić pieniądze, które zostały nierozsądnie wydane. Nie zrobi tego oczywiście za Ciebie, ale pomoże Ci wpaść na odpowiednie pomysły, które doprowadzą Cię do właściwego rozwiązania. 

Oliwin

Czy wiesz, że Oliwin przyciąga bogactwo? Razem z Cytrynem tworzą świetny duet, ponieważ Oliwin przyciąga pieniądze, a Cytryn pozwala je zatrzymać. 

Obrazek przedstawia zielony Oliwin, który przyciąga pieniądze

Wsyp kilka bryłek Oliwinu do szklanego świecznika i zapal w nim zieloną świecę, którą ustawisz na tych małych kryształkach. Postaraj się robić to w każdy piątek, a szczęścia będzie co tydzień przybywało.

Kryształ Górski

Energia Kryształu Górskiego podąża za Twoimi manifestacjami, dlatego możesz go zaprogramować do dowolnego celu. Kryształ ten ma także właściwości wzmacniające, dzięki czemu możesz go połączyć z wyżej wymienionymi kamieniami. To wzmocni ich działanie.

Poznaj zapach bogactwa

Większości z nas kadzidła kojarzą się bardziej z ochroną czy oczyszczaniem. Czy wiesz, że każdy zapach ma swoją energię i właściwości? Dokładnie tak samo, jak w świecie kryształów, mamy kadzidła, które przyciągają bogactwo i pieniądze:

Kryształowa siatka bogactwa

Możesz przyciągnąć do swojego życia więcej pieniędzy i bogactwa z pomocą kryształowej siatki. Na wzorze Ziarna Życia ustaw Piryt w centralnej części siatki. Byłoby dobrze, aby kamieniem drogi był Cytryn, a kamieniem pragnienia Awenturyn. Jeżeli temat kryształowych siatek nie jest Ci znany, przeczytaj moje poprzednie artykuły, w których szeroko opisuje magię płynącą z połączenia kamieni i świętej geometrii.

  • Siatka kryształowa, moc płynąca z geometrii
  • Ziarno Życia, stwórz swoją kryształową siatkę
  • Sześcian Metatrona, stwórz swoją kryształową siatkę

Jeżeli chcesz wzmocnić swoje afirmacje, możesz pod kamieniem głównym, czyli Pirytem umieścić karteczkę z wypisanymi “życzeniami do wszechświata”.

Afirmacje

Czy czujesz czasami, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, ale nadal nic się nie zmienia? Powodem mogą być wewnętrzne przekonania, które nie są zgodne z tym, o co prosisz. Wyobraź sobie, że masz wszystkie kamienie, które przyciągają pieniądze, a w Twoim domu codziennie unosi się słodki zapach Cynamonu. Mija już jakiś czas i nic się nie dzieje. Ciskasz w kąt to wszystko, a jedyne co czujesz, to złość. Też bym się wściekła!

Kluczem do sukcesu i pracy z kamieniami jest Twoja intencja i otwartość. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, dlaczego tak się dzieje? Być może w Twoim wnętrzu kryją się przekonania , które twierdzą, że pieniądze nie dają szczęścia lub bogaci ludzie są źli do szpiku kości. Te słowa wcale nie muszą być Twoje, jednak znasz je, bo mogły towarzyszyć Ci w dzieciństwie. Nie masz wpływu na to, co Twoja podświadomość słyszała w odległej przeszłości, jednak możesz (na szczęście!) zmienić swoje myślenie w teraźniejszości.

Wystarczy, że będziesz powtarzać afirmacje, które z każdym dniem będą zastępować Twoje dawne przekonania. Nie poddawaj się po jednym dniu, ponieważ praca nad zmianą myślenia trwa dłużej niż jeden dzień. Nie wyczekuj momentu, kiedy ten proces się dokona, tylko ciesz się z samej drogi. Wymawiając sentencje, trzymaj kamienie przyciągające pieniądze i baw się słowami. A jeżeli nie masz ochoty na wymyślanie afirmacji, skorzystaj z moich. Mam nadzieję, że Ci pomogą!

  • Otwieram się na bogactwo materialne i duchowe
  • Pieniądze są dla mnie darem i zawsze mam ich wystarczającą ilość
  • Przebaczam sobie, że ograniczałam/ograniczałem się finansowo
  • Z łatwością przyciągam do siebie pieniądze
  • Zawsze mam wszystko czego potrzebuję

Mam wielką nadzieję, że wśród tych wielu sposobów, które wymieniłam, znajdziesz ten, który dla Ciebie będzie najlepszy. Niech Twoje życie przepełnia szczęście, bogactwo i obfitość.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...