Artsento
Blog
Najlepsze kamienie na prezent z okazji Dnia Mamy

Najlepsze kamienie na prezent z okazji Dnia Mamy

Za kilka dni obchodzimy Dzień Mamy. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, co możesz jej podarować, to ten artykuł będzie idealny! Kocham można powiedzieć na wiele sposobów, a jednym z nich może być właśnie kryształowy prezent z okazji Dnia Mamy. Dlaczego upominek w postaci kamieni jest rewelacyjnym rozwiązaniem? Po pierwsze podarowujesz mamie wspaniałe kamienie, które kryją w swoim wnętrzu cudowną energię, która pozytywnie wpłynie na Twoją mamę. Kolejnym powodem, dla którego warto podarować mamie kryształ, jest jego trwałość. Bukiet kwiatów po pewnym czasie zwiędnie, a po słodkich czekoladkach zostanie tylko wspomnienie. Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Wam, czyli Tobie i Twojej mamie do gustu. Zaczynamy!

Kryształowy prezent z okazji Dnia Mamy

Kryształowa biżuteria

Kwarc Różowy jest kamieniem, który jest najsilniej powiązany z miłością. Emanuje piękną i delikatną energią, dlatego to najlepszy kryształowy prezent z okazji Dnia Mamy. Zastanów się, czy Twoja mama lubi bardziej bransoletki, czy naszyjniki? W Artsento mamy duży wybór kryształowej biżuterii z Kwarcu Różowego.

Awenturyn

Dlaczego Awenturyn jest świetnym prezentem z okazji Dnia Mamy? Ponieważ przynosi szczęście i dobrobyt! Ten kryształ powinien mieć każdy, aby cieszyć się szczęśliwym i dobrym życiem.

Ochronne trio, czyli Czarny Turmalin, Obsydian i Hematyt

Nie zawsze mamy wpływ na to, co może zdarzyć się w naszym lub mamy życiu, dlatego warto skorzystać z energii ochronnych kryształów, takich Jak Turmalin, Obsydian czy Hematyt. Nosząc przy sobie te kryształy, Twoja mama może uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Zodiakalny prezent z okazji Dnia Mamy

Jeżeli Twoja mama nie jest fanką biżuterii, warto rozważyć zakup Zestawu Kamieni Zodiakalnych. Skomponowałam idealne zestawy kamieni, których zadaniem jest wzmocnienie i wsparcie możliwości każdego z dwunastu znaków zodiaku.

Zdjęcie przedstawia kamienie powiązane ze znakiem zodiaku Bliźniąt. To świetny pomysł na prezent z okazji dnia mamy. Na zdjęciu znajduje się tygrysie oko, cytryn, kryształ górski, howlit i kamień księżycowy.
Kliknij w obrazek, a przeniesiesz się do wszystkich zestawów Zodiakalnych.

Kryształowa szczotka, harmonia w całym domu

Czy wiesz, że kryształowe szczotki wspierają naszą energię oraz pomieszczenia, w którym się znajdują? Ametystowe szczotki przynoszą spokój, harmonię oraz pomagają nam, gdy mamy kłopoty ze snem. Wibracje Celestynowej szczotki harmonizują aurę oraz pomagają lepiej komunikować się z istotami Anielskimi. Dobrym pomysłem na prezent może być również Geoda Kwarcowa. Kwarc ma bardzo silną wibrację i doskonałe właściwości metafizyczne. Kwarc jest najłatwiejszym kryształem do zaprogramowania. Zapewnia siłę i przejrzystość, wspomaga koncentrację i pamięć, odfiltrowując rozproszenia.

Agatowy Świecznik, oryginalny prezent z okazji dnia mamy

Agat jest doskonałym kamieniem do równoważenia energii emocjonalnej, fizycznej i intelektualnej. Mimo, że wibruje on z mniejszą intensywnością i częstotliwością niż inne kamienie, to jest wysoko oceniany jako kamień stabilizujący i wzmacniający równowagę yin i yang.

Serduszko z Selenitu

Selenit to wysoce wibracyjny kamień połączony z energią księżyca. Pomaga nam dostrzec pozytywy we wszystkim i zwiększa ogólną radość. Selenit wprowadza wyższe wibracje do pomieszczeń, w których się znajduje. Ma także właściwości oczyszczające.

selenit serce prezent z okazji dnia mamy

Kobieca energia ukryta w Agacie Kwiatowym

Agat Kwiatowy znany jest jako kamień wzrostu i manifestacji, który emanuje energią, która pomaga nam “rozkwitać”. Kryształ ten pomaga nam skutecznie radzić sobie z lękiem i stresem.

A może kadzidła?

Wiele mam lubi nie tylko otaczać się pięknymi kamieniami, ale kocha również aromaterapię. Naturalne kadzidła prócz aromatycznego zapachu mają również wiele innych zalet. Wpływają one na redukcję stresu, pobudzenie kreatywności, a niektóre działają leczniczo.

Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie kamienie, będą dla Ciebie świetną inspiracją i pomogą Ci podarować najlepszy prezent z okazji dnia mamy. Nie bój się dopuścić go głosu swojej intuicji. Ona doskonale wie, jaki upominek będzie najlepszy. Jestem przekonana, że wybierzesz dla swojej mamy najlepszy kryształowy prezent na świecie. W końcu kto zna lepiej swoje mamy niż własne dzieci.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...