Artsento
Blog
kamienie dla wodnych znaków zodiaku rak, skorpion, ryby

Kamienie dla wodnych znaków zodiaku: Rak, Skorpion, Ryby

Wodne znaki zodiaku, czyli Rak, Skorpion i Ryby. Są wrażliwe, wyjątkowo uczuciowe, emocjonalne i obdarzone ogromną wyobraźnią. Łatwo się z nimi porozumieć, bo woda potrafi przybrać różne kształty i dopasowuje się do otoczenia. Kamienie dla wodnych znaków zodiaku pozwolą im osiągnąć szczęście i harmonię. Będą również chronić ich emocjonalną naturę.

Sprawdź jakie kamienie przyniosą szczęście wodnym znakom zodiaku:

Jakie kamienie pasują do zodiakalnego Raka?

Raki są niezwykle uczuciowe, cechuje je wrażliwość, a więc również nieśmiałość. Bywają nieufne i skryte, a szczególną wartością jest dla nich rodzina. Osoby spod znaku Raka nie należą do szczególnie przebojowych, ale otaczają innych opieką. Są bardzo empatyczne i troskliwe. Rak kamień zodiakalny – co będzie najlepsze?

Jakie kamienie dla zodiakalnego Raka?

Kamień dla Raka to jaspis, awenturyn, opal, koral i kamień księżycowy. Wniosą one w życie osób spod znaku Raka harmonię, spokój, ale też żywotność. Wzmacniają również  pozytywne cechy.

Kamień księżycowy harmonizuje życie uczuciowe Raka

Pozwoli się przełamać i przyniesie ukojenie, zwłaszcza w trudnych chwilach. Kamień księżycowy pozwala Rakom odnaleźć się we współczesnym świecie.

Szmaragd szczęśliwy kamień dla uczuciowego Raka

Kamienie szlachetne dla Raka? Przepiękny szmaragd zapewni życiową stabilizację, która dla wrażliwego i podatnego na zranienie Raka jest szczególnie ważna. Szmaragd będzie osłaniał miłość i dawał akceptację.

Opal pozwoli Rakom pogłębić uczucia i żywotność

Kamień pomaga przestać rozpamiętywać przeszłość, a skupić się na teraźniejszości i bieżących uczuciach. Dodaje energii, popycha do działania.

Koral zapewni Rakom poczucie bezpieczeństwa

Chroni przed złymi myślami, pozwala poczuć się bezpieczniej i pewniej kroczyć obraną ścieżką. Koral od wieków wykorzystywany jest jako amulet chroniący przed złem.

Awenturyn dla Raków poszukujących spokoju

Gdy emocje biorą górę, a sprawy zaczynają się komplikować, awenturyn przyniesie potrzebny spokój. Da również siłę niezbędną do działania.

Kamień dla zodiakalnego Skorpiona

Skorpiony wykazują się siłą charakteru, potrafią pokonywać trudności, dążą do realizacji swoich celów. Trzeba czasu, by dobrze poznać osoby spod tego znaku, bo skrywają swoją wrażliwość. Skorpiony są pracowite i nie zawsze potrafią odpoczywać. Skorpion kamień zodiakalny? Podpowiadamy, co wybrać.

Jakie kamienie dla zodiakalnego Skorpiona?

Kamień szlachetny dla Skorpiona to hematyt, ametyst, malachit, agat, granat i czarny turmalin. Wniosą w życie Skorpionów szczęście i będą oparciem w codziennym życiu. Zapewnią również spokój i wytrwałość.

Hematyt – idealny kamień dla Skorpiona

Kamienie szlachetne dla Skorpiona to m.in. hematyt. Dodaje odwagi, wspiera panowanie nad emocjami, gdy trzeba zregenerować siły. Pomaga pokonywać trudności, a kiedy przychodzi chwila zwątpienia, budzi radość życia.

Ametyst i jego dobroczynny wpływ na Skorpiona

Ten kamień przynosi wiele korzyści: pozwala zaufać intuicji, rozwija duchowość, redukuje stres i ma działanie antydepresyjne.

Malachit pozwoli Skorpionowi otworzyć się na świat

Skorpiony bywają zamknięte, a malachit pozwala wyjść ze skorupy, lepiej zrozumieć innych i pozbyć się złych przyzwyczajeń.

Agat kamień dla Skorpionów, które chcą rozwijać się duchowo

Wpływa pozytywnie na duchowość, chroni przed złem i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Daje witalność i wzmaga popęd seksualny.

Granat doda odwagi osobom spod znaku Skorpiona

Granat dodaje odwagi, pozwala odzyskać witalność, przynosi nadzieję. Odgania przykre myśli, wyzwala od przygnębienia.

Czarny turmalin uwolni Skorpiona od negatywnych myśli

Czarny turmalin chroni przed negatywną energią, nie dopuszcza do Skorpionów zazdrości. Pozwala się otworzyć, zwalczając nieufność.

Idealny kamień dla osób spod znaku Ryb

Ryby są inteligentne, cenią sobie towarzystwo innych ludzi, a ich otwartość na drugiego człowieka może im czasem przysporzyć kłopotów. Ryby lubią pomagać innym, nawet za cenę własnego dobra. Szybko odnajdują się w nowych sytuacjach i mają wspaniałą intuicję. Ryby kamień zodiakalny – podpowiadamy, co będzie odpowiednim wyborem.

Jakie kamienie dla zodiakalnej Ryby?

Kamienie szlachetne dla Ryby to agat, akwamaryn, opal, ametyst, kamień księżycowy i fluoryt. Zapewnią osobom spod tego znaku rozwój uczuć, miłość i pomyślność.

Agat szczęśliwy kamień dla Ryb

Kamień dla Ryb to na pewno agat – przynosi szczęście osobom spod tego znaku zodiaku. Przynosi miłość, wspiera w trudnych sytuacjach, pozwala zachować równowagę psychiczną.

Opal pozwoli Rybom korzystać z własnych doświadczeń

Ten kamień pomaga Rybom spojrzeć na swoje doświadczenia, uwolnić się od tego, co trudne i korzystać z tego, co dobre. Opal ułatwia rozumienie świata i docenianie tego, co mamy.

Ametyst pozwoli Rybom otworzyć się na ludzi

Kamień ametystu daje Rybom siłę, by otwierały się na nowe doświadczenia i relacje. Pozwala polegać na własnej intuicji. Na co dzień poprawia nastrój.

Kamień księżycowy wzmacnia u Ryb wrażliwość

Nazywany klejnotem intuicji, u Ryb wzmocni wrażliwość. Pozwala również kroczyć śmiało ścieżką przeznaczenia i pozwala zachować równowagę uczuciową.

Akwamaryn otwiera Ryby na miłość

Nazywany jest kamieniem odwagi, więc pozwoli zdobyć serce ukochanej osoby. Dzięki niemu Ryby stają się również bardziej asertywne i szczerzej wyrażają uczucia.

Fluoryt rozwija intuicję u osób spod znaku Ryb

Ryby słyną z wyjątkowej intuicji – fluoryt pozwoli ją jeszcze rozwinąć! A oprócz tego sprawi, że Ryby będą lepiej radzić sobie ze stresem.

Sprawdź też:

FAQ – Najważniejsze informacje o wodnych znakach zodiaku

Żywioł wody – jakie znaki zodiaku mają naturę wody?

Rak, Skorpion, Ryby

Wspólne cechy charakteru dla znaków zodiaku o żywiole wody

Są to osoby wrażliwe, emocjonalne, obdarzone ogromną wyobraźnią.

Jakie kamienie pasują do zodiakalnego Raka?

Kamień księżycowy, szmaragd, opal, koral, awenturyn

Jakie kamienie pasują do zodiakalnego Skorpiona?

Hematyt, ametyst, agat, granat, czarny turmalin

Jakie kamienie pasują do zodiakalnych Ryb?

Agat, opal, kamień księżycowy, akwamaryn, fluoryt

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...