Artsento
Blog
Ziarno Życia- stwórz swoją siatkę kryształową

Ziarno Życia- stwórz swoją siatkę kryształową

Czy wiesz, że dobrze ułożona siatka kryształowa może pomóc Ci spełnić Twoje najskrytsze marzenia oraz wesprzeć Twoje manifestacje? Zapraszam Cię w kolejną podróż w głąb tajemnej wiedzy związanej z kryształami i geometrią. Tym razem opowiem Ci więcej o kryształowej siatce, której matrycą jest wzór Ziarno Życia.

Ziarno Życia

To bardzo stary symbol, który widnieje w starożytnych świątyniach egipskich. Możesz go także zobaczyć w średniowiecznych kościołach oraz w szkicach Leonarda Da Vinci. Składa się z siedmiu przeplatających się okręgów, których wzór przypomina kwiat. Ziarno Życia to symbol nowego początku, tworzenia i harmonii, który wzmacnia świadomość, tego kim jesteśmy i jak doskonale zbudowane jest życie i wszechświat.

Jak ułożyć kamienie na Ziarnie Życia?

Siatka Ziarno Życia świetnie się sprawdzi jako wsparcie w manifestacji naszych pragnień. 

Skorzystaj z energii tej siatki kiedy chcesz:

  • zrealizować swoje marzenia i cele,
  • napełnić swoje życie energią i siłą,
  • wzmocnić siłę woli,
  • wprowadzić nowe nawyki w swoim życiu,
  • przyciągnąć do swojego życia powodzenie i szczęście.
k to kamień główny, d to kamień drogi, a p kamień pragnienia

Kamień Główny

To kamień, który umieszczasz na środku siatki. Centralny kamień zbiera moc pochodzącą z symbolu siatki (Wszechświata), a następnie wysyła ją do pozostałych kamieni znajdujących się na tejże siatce. Kamieniem głównym może być każdy kryształ, jednak powinien on być większy od pozostałych. Może być to surowa lub polerowana bryłka, kula, szczotka, wieża lub zrosty kryształów. Jeżeli nie wiesz, czy dany kamień będzie odpowiedni, to najlepiej po środku ustawić Kryształ Górski. Idealnie pomoże w każdej intencji, a ponadto jest kamieniem, który łatwo zaprogramować.

Kamień Drogi/Kierunku

To kamienie do zadań specjalnych. To one kierują Twoją drogę do celu. Wybierając te kamienie trzeba skorzystać ze swojej intuicji. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób chcesz osiągnąć dany cel? Czy zadanie będzie wymagało od Ciebie odwagi, czy dobrego wysławiania się, a może siły i determinacji? Kiedy poświęcisz czas na znalezienie odpowiedzi, nazwy kryształów drogi od razu wskoczą Ci do głowy.

Kamień Pragnienia/Marzeń

Te kryształy są najmocniej związane z Twoim celem. Tutaj także potrzebne są podszepty Twojej intuicji, tylko zmienia się forma pytania. Przy wyborze kamienia marzeń zapytaj siebie, czego tak naprawdę pragniesz. Pewności siebie? Bogactwa, a może wyjazdu do ciepłych krajów?

Ziarno Życia, siatka Energii Witalnej

Głównym zadaniem siatki Energii Witalnej jest dodanie nam energii w czasie realizacji naszych celów. Siatka ta jest szczególnie przydatna, kiedy finalny efekt naszych marzeń jest oddalony w czasie.

Zdjęcie przedstawia symbol znany jako Ziarno życia, na którym ułożone są kamienie takie jak Selenitowa wieża, polerowane bryłki Karneolu oraz Ametrynu.

Kamień Główny

Kamieniem głównym w tej siatce jest Menhir wieża Selenitowa. Selenit odgania wszelki chaos w naszej przestrzeni i pomaga naszym umysłom zachować jasny i klarowny obraz. Będąc kamieniem głównym w tej siatce, pomoże Ci pozbyć się stresu i nie odbiegać od wytyczonego celu.

Kamień Drogi

Kamieniem drogi w tej siatce Energii Witalnej jest Karneol, który znany jest jako kryształ motywujący i pobudzający do działania. Kiedy dopadnie Cię niepewność związana z Twoim marzeniem, Karneol pomoże Ci ponownie uwierzyć w słuszność Twojej drogi oraz doda pewności siebie w podejmowanych decyzjach.

Kamień Pragnienia

W siatce Energii Witalnej kamieniem pragnienia jest Ametryn. Kryształ ten łączy w sobie moc Ametystu i Cytrynu. Będąc kamieniem pragnienia, pomoże Ci ukończyć wszystkie etapy, które wymagają od Ciebie osiągnięcie danego celu.

Ziarno Życia, siatka Szczęścia

Szczęśliwa siatka zbudowana na symbolu Ziarna Życia ma przyciągnąć do Ciebie radość i szczęście w każdej postaci. Także to materialne. Jej głównym zadaniem jest przyciągnięcie do Ciebie duchowego i materialnego dobrobytu.

Zdjęcie przedstawia symbol znany jako Ziarno życia, na którym ułożone są kamienie takie jak szczotka Ametystów, polerowany bryłki Cytrynu oraz Awenturynu.

Kamień Główny

Kamieniem głównym w Szczęśliwej siatce jest Ametyst, niekwestionowany król wśród kamieni, który wzmacnia intuicję. To ona najlepiej kieruje nas w stronę szczęścia i trafnych decyzji.

Kamień Drogi

Jednym z najmocniej połączonych kamieni z sukcesem i finansami jest Cytryn. Kryształ ten jest bardzo pomocny w przyciąganiu i utrzymaniu bogactwa, zarówno tego duchowego, jak i materialnego.

Kamień Pragnienia

Kamieniem pragnienia w tej siatce jest jeden z najszczęśliwszych kryształów, czyli Awenturyn. To kamień o bardzo pozytywnej energii. Jego wibracje pomogą skanalizować Twoje myśli na bogactwie i wszystkim, co jest z nim związane.

Co warto wiedzieć o kryształowych siatkach

W pierwszym wpisie związanym z kryształowymi siatkami pisałam o oczyszczaniu kamieni, które jest bardzo ważne i trzeba je wykonać przed ułożeniem ich na matrycy. Zachęcam Cię do lektury tego artykułu, ponieważ jest tam wiele cennych wskazówek, których tutaj nie powtarzałam, a warto o nich wiedzieć. Kliknij tekst poniżej, a w oddzielnej zakładce otworzy się wspomniany wpis.

  • Siatka kryształowa, moc płynąca z geometrii.

W Polsce temat kryształowych siatek nie jest jeszcze dobrze znany. Mam nadzieję, że cykl wpisów o kryształowych matrycach pomoże Ci w pełni zrozumieć magię i energię płynącą z połączenia mocy kamieni ze świętą geometrią. Obecnie w Artsento są dostępne trzy wzory siatek. To Kwiat Życia, Sześcian Metatrona i Ziarno Życia, które było głównym bohaterem tego artykułu.

Planuje stworzyć opisy do wszystkich siatek, łącznie z przedstawieniem kamieni, które mogą znaleźć się na danej matrycy. Mam nadzieję, że wiedza, którą tutaj zdobędziesz, doda Ci pewności siebie i dzięki niej stworzysz swoją własną kryształową siatkę. Pomoże Ci ona w manifestacji i spełnieniu Twoich celów i marzeń. Życzę Ci tego z całego serca.

Namaste,

Daria.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...