Artsento
Blog
kamienie dla powietrznych znaków zodiaku

Kamienie dla powietrznych znaków zodiaku: Bliźnięta, Waga, Wodnik

Powietrzne znaki zodiaku nie lubią rutyny ani sytuacji, w których nie mogą same o sobie decydować. Tak jak powietrze, wciąż pozostają w ruchu, przez całe życie chcąc doświadczać wciąż nowych dla nich rzeczy. Nuda to dla nich świetny powód do wprowadzenia zmian. Powietrzne znaki zodiaku świetnie radzą sobie w relacjach międzyludzkich, choć bywają niestałe w uczuciach. Jakie kamienie dla powietrznych znaków zodiaku są najlepszym wyborem? Głównie te, które pomogą im poradzić sobie z emocjami i wciąż poszerzać własne horyzonty.

Sprawdź jakie kamienie przyniosą szczęście ognistym znakom zodiaku:

Jakie kamienie pasują do zodiakalnych Bliźniąt?

Bliźnięta to nietypowy znak zodiaku, który sprawia, że urodzone pod nim osoby mają dwie ambiwalentne cechy charakteru. Z jednej strony są one niezwykle uparte i jeśli wyznaczą sobie konkretny cel, zrobią właściwie wszystko, żeby go osiągnąć. Z drugiej strony natomiast potrafią otworzyć się na drobne przyjemności, beztrosko spędzać czas z przyjaciółmi, albo cieszyć się spokojnym wieczorem w wyłącznie własnym towarzystwie. Bliźnięta kamień zodiakalny – który z nich wybrać, żeby wprowadzić do swojego życia jak najwięcej pozytywnej energii?

Agat — szczęśliwy kamień dla osób spod znaku Bliźniąt

Agat noszony jako amulet ma silne właściwości ochronne i to zarówno pod kątem zdrowia fizycznego, łagodząc drobne dolegliwości, jak i psychicznego, czy nawet energetycznego, osłaniając swojego właściciela przed złorzeczeniem lub wyczerpaniem. Pomaga on odnaleźć równowagę i rozsądnie zaplanować swoją najbliższą przyszłość.

Idealne kamienie szlachetne dla Bliźniąt, takie jak wspomniany Agat, dodatkowo przynoszą im pomyślność w wielu sferach życia. Tyczy się to przede wszystkim pomyślności finansowej oraz uczuciowej, otwierając zodiakalne Bliźnięta na innych ludzi i możliwości zarobku.

Jakie kamienie dla zodiakalnych Bliźniąt?

Odpowiednio dobrany kamień dla Bliźniąt sprawi, że osoby spod tego znaku pozbędą się lęków i zbiorą w sobie odwagę do działania. Bliźnięta mogą także liczyć na odnalezienie harmonii wraz z odpowiednimi minerałami, które pomogą przemyśleć im swoje priorytety i zrozumieć własne uczucia.

Cytryn pomaga zodiakalnym Bliźniętom radzić sobie z problemami emocjonalnymi

Bliźnięta często mogą czuć się rozdarte, kiedy odczuwają wiele sprzecznych ze sobą emocji. Cytryn to kamień, który może pomóc im się z nimi uporać i lepiej zrozumieć, skąd się biorą. To sprawia, że osoby spod znaku Bliźniąt nie popełniają drugi raz tych samych błędów.

Akwamaryn rozjaśnia umysł Bliźniętom

Akwamaryn to świetny wybór dla osób, które nie mają jeszcze ustalonego życiowego celu. Pomoże on pozbyć się natrętnych myśli, znaleźć spokój i odpocząć, aż wreszcie porządnie przemyśleć, dokąd właściwie zamierza się dojść w najbliższym czasie.

Kryształ górski pomoże usunąć blokady zodiakalnym Bliźniętom

Bardzo wiele codziennych problemów ma swoje źródło nie na zewnątrz, a wewnątrz człowieka. Kryształ górski może ułatwić Bliźniętom przyjrzenie się własnym słabościom i poradzenie sobie z blokadami energetycznymi, bywającymi przyczyną życiowych trudności.

Karneol stabilizuje życie Bliźniąt

Powietrzne znaki zodiaku są bardzo inteligentne, ale i zmienne. Kiedy Bliźnięta chcą odnaleźć w życiu stabilizację i spokój, powinny sięgnąć po karneol, czyli kamień, który pokaże im zalety snucia racjonalnych i przyziemnych planów, a jednocześnie nauczy je nieco wytrwałości.

Tygrysie oko pozwoli rozszerzyć horyzonty osobom spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta tak jak każdy powietrzny znak zodiaku nie lubią rutyny, stałości, ani nudy. Tygrysie oko z jednej strony otwiera takie osoby na zupełnie nowe doświadczenia, zasiewa w ich umyśle kreatywne pomysły, z drugiej natomiast dodaj odwagi do ich realizacji i stawienia czoła wyzwaniu.

Kamień dla zodiakalnej Wagi

Zodiakalne Wagi to zwykle osoby, które zawsze ponad wszystko starają się pozostać obiektywne w swojej ocenie sytuacji. Uwielbiają otaczać się ludźmi, a w relacjach są skłonne do wielu kompromisów. Bardzo otwarcie mówią one o swoich uczuciach, nawet jeśli może to wiązać się z urażeniem bliskiej im osoby, choć nigdy nie mają one tego rodzaju zamiarów. Częstą wadą osób urodzonych pod tym znakiem jest skłonność do poddawania się chwilowym nastrojom. Waga kamień zodiakalny – który warto nosić przy sobie?

Kwarc różowy — szczęśliwy kamień dla osób spod znaku Wagi

Kwarc różowy to niezwykły kamień dla Wagi, który może pomóc jej odkryć w sobie niepoznane dotąd zdolności. U wielu osób urodzonych pod tym znakiem są to zdolności artystyczne związane z szeroko pojętą kreatywnością, której nie brakuje żadnej zodiakalnej Wadze. Kwarc pomoże także rozsądnie wykorzystać swoje możliwości, wspierając Wagę już podczas planowania nowych przedsięwzięć.

Co ważne, kamień ten ułatwia zodiakalnym Wagom wyrażanie siebie. Choć z natury dość otwarcie mówią one o swoich uczuciach, czasem mogą mieć trudności z ich precyzyjnym określeniem. Kwarc różowy pomoże nie tylko w ich wyjaśnieniu, ale także, a może przede wszystkim, dogłębnym zrozumieniu ich źródła.

Jakie kamienie dla zodiakalnej Wagi?

Kamienie szlachetne dla Wagi mogą ułatwić jej zrozumienie samej siebie i odnalezienie celu, do którego zechce ona dążyć. Odpowiednio dobrane minerały są także w stanie dodać jej nieco wytrwałości, żeby nie poddawała się ona chwilowym kaprysom i negatywnym myślom o porażce. Najczęściej polecane kamienie dla tego znaku to szafir, jaspis i akwamaryn.

Akwamaryn pomaga zodiakalnym Wagą odnaleźć życiową drogę

Akwamaryn to kamień, który nie tylko ułatwia Wagom spojrzenie w głąb siebie, ale także otwiera je na sferę duchową, między innymi poprzez wyczulenie ich intuicji. Korzystanie z mocy podświadomości z akwamarynem będzie prostsze, a efekty przyjdą szybciej.

Jaspis pozwala osobom spod znaku Wagi osiągać zamierzone cele

Jaspis przede wszystkim wspiera w zodiakalnych Wagach wytrwałe dążenie do celu, racjonalne myślenie i umiejętność rozsądnego planowania. Z drugiej strony kamień ten otwiera je także na potrzeby innych osób, zachęcając Wagi do owocnej współpracy.

Szafir wspiera Wagę w odnalezieniu i zrozumieniu siebie

Szafir jak żaden inny kamień ułatwia Wagom zrozumienie własnych reakcji, myśli, zachowań, czy odczuć. Z jednej strony pozwala to na akceptację własnych wad, z drugiej natomiast umiejętne zaplanowanie działań tak, aby maksymalnie wykorzystać swoje zalety.

Chryzokola pomaga zodiakalnym Wagom osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię

Wagi prowadzące bogate życie towarzyskie często zapominają o czasie wyłącznie dla siebie i cieszeniu się nawet drobną chwilą. Chryzokola to kamień, który wprowadzi do ich życia nieco radości czerpanej z nawet najbardziej codziennych sytuacji.

Jadeit uczy Wagę czerpać radość i spokój

Jadeit to kamień, który ułatwia wyciszenie się i odpoczynek, a dodatkowo odpędza przykre myśli i poprawia nastrój. Zodiakalna Waga może dzięki niemu wzbogacić także własne relacje z innymi ludźmi, otwierając się na duże uczucia i zobowiązania.

Idealny kamień dla osób spod znaku Wodnika

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są niezwykle kreatywne. Często potrafią one przeznaczać całe godziny na przemyślenia, które w żadnym wypadku nie są bezcelowe – Wodnik planuje i rozważa, żeby następnie zrobić coś, co dla wielu mogłoby wydawać się niemożliwe. Niestety, chociaż Wodnik miewa naprawdę niesamowite pomysły, często brak mu mobilizacji i samodyscypliny, żeby w pełni je zrealizować. Wodnik kamień zodiakalny – idealna propozycja powinna dodać mu nieco wytrwałości, otworzyć go na świat zewnętrzny, a jednocześnie wspierać jego wrodzoną kreatywność.

Hematyt — szczęśliwy kamień dla Wodnika

Hematyt to kamień, który doda Wodnikowi odwagi i siły. Nie brakuje mu pomysłów, za to z pewnością doceni wsparcie przy ich realizacji. Co więcej, hematyt może pomóc Wodnikowi opracować realny i pragmatyczny plan działania, który rzeczywiście będzie on w stanie wykonać.

Hematyt jako szczęśliwy kamień dla Wodnika może go także ochraniać. Ma on duży wpływ na zdrowie fizyczne – przyspiesza gojenie się ran i wychodzenie z różnego rodzaju chorób, w tym także naprawdę poważnych.

Jakie kamienie dla zodiakalnego Wodnika?

Odpowiednie kamienie szlachetne dla Wodnika mogą pomóc mu tworzyć niesamowite plany, wytrwać w ich realizacji, otworzyć się na innych ludzi i nie poddawać się negatywnym nastrojom. Najczęściej polecane kamienie to opal, turkus i fluoryt.

Opal otwiera Wodnika na świat

Opal to piękny kamień, który w świetle mieni się w wielu kolorach. Pomaga on otworzyć się Wodnikom na radość, którą mogę one czerpać właściwie z każdego doświadczenia, przez które przechodzą. Każde z nich wzbogaca Wodnika o nową wiedzę, którą może wykorzystać w przyszłości.

Chryzokola wzmacnia empatię u zodiakalnych Wodników

Wodniki to często osoby głęboko uduchowione kierujące się w życiu intuicją. Chryzokola pomoże im zrozumieć nie tylko własne potrzeby, ale także i innych osób, zachęcając je do tworzenia wspólnych planów z bliskimi lub zwykłej bezinteresownej pomocy.

Akwamaryn pomoże Wodnikom poczuć się wolnym

Akwamaryn to kamień, który pielęgnuje w Wodniku poczucie niezależności i wolności, utwierdzając w nim przekonanie, że jest nieuchwytną duszą o dużych możliwościach. To dla niego niezbędne to twórczej pracy i czerpania radości z życia.

Turkus zapewni zodiakalnym Wodnikom spokój i siłę do osiągania postawionych celów

Turkus jest dla Wodnika świetnym kamieniem ochronnym, ograniczając negatywny wpływ innych osób na jego plany i działania. Z drugiej strony zapewnia on poczucie spokoju, odpędza lęki i utwierdza przekonanie, że obrany cel jest słuszny.

Fluoryt rozwija intuicję u osób spod znaku Wodnika

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika często korzystają ze swojej intuicji. Z pomocą fluorytu mogą robić to trafniej i mniej czasu spędzać na przemyśleniach, wciąż wyciągając z nich trafne wnioski.

Sprawdź też:

FAQ – Najważniejsze informacje o powietrznych znakach zodiaku

Żywioł powietrza – jakie znaki zodiaku mają żywioł powietrza?

Bliźnięta, Waga, Wodnik

Wspólne cechy charakteru dla znaków zodiaków o żywiole powietrza

Lubią doświadczać nowych rzeczy, nie lubią nudy, bywają niestałe w uczuciach, świetnie radzą sobie w relacjach międzyludzkich.

Jakie kamienie pasują do zodiakalnych Bliźniąt?

Agat, cytryn, akwamaryn, kryształ górski, karneol, tygrysie oko

Jakie kamienie pasują do zodiakalnej Wagi

Kwarc różowy, akwamaryn, jaspis, szafir, chryzokola, jadeit

Jakie kamienie pasują do zodiakalnego Wodnika

Hematyt, opal, chryzokola, akwamaryn, turkus, fluoryt

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...