Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog

Bransoletki z kamieni naturalnych – doskonała ochrona przed negatywną energią

Kamienie są bardzo często wykorzystywane do tworzenia różnorodnej biżuterii. To jednak niejedyne ich zastosowanie. Równie dobrze można wykorzystać je jako amulety, które będą chronić nas przed wpływami złych sił. A najlepiej połączyć te dwie funkcje. Przekonaj się, jakie rozróżniamy rodzaj kamieni naturalnych, jakie posiadają one moce oraz które z nich będą dla Ciebie najlepszym wyborem!

Dlaczego warto postawić na kamienie naturalne?

Bez wątpienia kamienie naturalne posiadają swój niezbywalny urok. Nic dziwnego, że wiele kobiet lubi posiadać biżuterię właśnie z tym rodzajem ozdób. Lecz czy wiesz, że mogą one nie tylko pięknie się prezentować, lecz również mieć pozytywny wpływ na całe Twoje życie? Dzieje się tak dlatego, że w każdym z nich znajduje się pewna specjalna siła, która w konfrontacji z konkretnymi złymi mocami potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Dlatego właśnie warto dowiedzieć się, z jakimi negatywnymi energiami możemy mieć do czynienia i jakie kamienie wybrać, aby skutecznie sobie z nimi poradzić. Świetnym rozwiązaniem będą bransoletki z tymi kamieniami, które będą stanowić nie tylko wspaniałą ozdobę, lecz również pozytywnie wpływać na Twoje samopoczucie. Oto najpopularniejsze rodzaje kamieni naturalnych!

Malachit 

Ten wyjątkowy rodzaj kamienia charakteryzuje się tajemniczą barwą ciemnej zieleni. Jej zagadkowość nie jest bynajmniej przypadkowa. Każdy z tych kamieni skrywa w sobie moc wyciszania wszelkich negatywnych energii znajdujących się w pobliżu posiadacza. Dzięki niej możliwe jest pełne zachowanie spokoju, gdy żadna przeszkadzająca siła nie ma wstępu do Twojego pola morficznego. Możesz wtedy w pełni skupić się na wykonywaniu swoich codziennych zajęć, jednocześnie będąc pewnym, że w Twoim otoczeniu nie znajdują się żadne dystraktory mogące sprowadzić Twoje myśli na złe tory, a nawet doprowadzić do wykonania nieoczekiwanych czynów. Dodatkowo malachity pięknie prezentują się w każdej formie, także jako element bransoletki.

Obsydian śnieżny

Obsydian śnieżny to kamień o czarnej barwie, w którym pojawiają się białe plamy. To kamień bardzo silny energetycznie, który działa ochronnie na swojego posiadacza. Posiada on moc neutralizacji negatywnych energii oraz blokowania dostępu do niepożądanych wpływów. Bransoletki z obsydianu śnieżnego są szczególnie zalecane dla osób urodzonych pod znakami zodiaku Wodnika, Ryb oraz Skorpiona. Osoby te często są wrażliwe na wpływy zewnętrzne oraz łatwo poddają się negatywnym emocjom. Obsydian śnieżny pomoże im w utrzymaniu wewnętrznej równowagi i ochroni przed szkodliwymi wpływami z otoczenia.

Hematyt

Hematyt to kamień o srebrzystym połysku, który działa ochronnie i wzmacniająco na nasze ciało i umysł. Jego moc polega na neutralizacji negatywnych energii oraz zwiększeniu odporności na stres i zmęczenie. Bransoletki z hematytu polecane są dla osób urodzonych pod znakami zodiaku Barana, Byka i Lwa. Osoby te często charakteryzują się silnymi emocjami, które mogą wpłynąć na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Hematyt pomoże im w utrzymaniu równowagi energetycznej i ochroni przed stresem oraz zmęczeniem.

Kwarc dymny

Kwarc dymny to kamień o brązowo-szarym kolorze, który posiada silną moc oczyszczającą. Działa on ochronnie na nasz umysł i ciało, neutralizując negatywne energie i wprowadzając spokój. Bransoletki z kwarcu dymnego polecane są dla osób urodzonych pod znakami zodiaku Panny, Wagi oraz Strzelca. Osoby te często mają tendencję do nadmiernego myślenia oraz zmagają się z napięciem nerwowym. Kwarc dymny pomoże im w utrzymaniu spokoju wewnętrznego oraz ochroni przed negatywnymi wpływami z otoczenia.

Jak nosić kamienie naturalne?

Aby czerpać korzyści ze wspaniałych właściwości kamieni naturalnych, można oczywiście nosić je w czystej, nieoszlifowanej postaci, np. w kieszonce torebki. Można jednak również zdecydować się na ciekawą i gustowną biżuterią wykonaną właśnie z tego materiału. Jedną z możliwości są bransoletki. Mogą znaleźć się w nich wszystkie rodzaje kamieni w różnych formach. Oprócz bransoletek zainteresowaniem cieszą się także wisiorki. Pamiętajmy, że kamienie można w wygodny sposób zamówić online, np. w sklepie Artsento

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...