Artsento
Blog
żółty kalcyt kamień miesiąca sklep Artsento

Kamień czerwca – kalcyt żółty

Jak już kilkukrotnie wspomniałam, kocham lato. Niestety letnie słońce w tym roku długo kazało nam na siebie czekać, skrywając się za chmurami. Chcąc zrekompensować sobie brak jego kojącego uczucia na skórze, instynktownie sięgnęłam po żółty kalcyt. Pozwólcie, że opowiem wam więcej o tym cudownym, chodź niepozornym kamieniu.

Żółty kalcyt to minerał z grupy węglanu wapnia, który przybiera różne natężenie przejrzystości. Intensywność jego koloru może wahać się od jasnożółtego do głębokiego cytrynowożółtego. Ponadto żółty kalcyt można znaleźć w różnych miejscach na całym świecie. Ten dostępny w moim sklepie pochodzi z Meksyku.

Żółty kalcyt jest silnie powiązany z czakrą ze splotu słonecznego, pewnością siebie i nadzieją. Mówi się, że jest skuteczny w usuwaniu starych wzorców energii i zwiększaniu naszej motywacji.

Usuwa nagromadzone wątpliwości, dając nam szansę na czysty emocjonalny łup.

żółty kalcyt

Żółty kalcyt jest silnym oczyszczaczem i wzmacniaczem energii. ⁠ Energia żółtego kalcytu oczyszcza i usuwa negatywną energię z niemal każdego miejsca, w tym z twojego wnętrza. ⁠

Jest również znany jako kamień umysłu, ponieważ zwiększa wnikliwość umysłową i analizę, poprawia pamięć i zdolność do szybkiego i wydajnego uczenia się, świetnie nadaje się na biurko podczas powtórek/testów itp. Kalcyt jest zdecydowanie jednym z najlepszych kamieniem dla każdego, kto pragnie ciągle poszerzać wiedzę. 

Wyciągając nas z rutyny, dodaje energii, poprawia ogólną sprawność fizyczną oraz zwiększa siłę i witalność.

żółty kalcyt

Ten kamień oczyści twój umysł i pomoże ci uzyskać dostęp do twojej wewnętrznej mądrości. Zapewni Ci również komfort i pewność, kiedy przechodzisz trudne chwile w swoim życiu.

Żółty kalcyt będzie również działał na stagnację energii w twoim życiu i wyrwie cię z rutyny. Usunie ospałość i zwiększy poczucie własnej wartości.

Jeśli ten żółty kryształ skradł Twoje serce, i chcesz by dołączył do Twojej kolekcji, znajdziesz go tutaj. Przez cały czerwiec kupisz go w niższej cenie.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...