Artsento
Blog
kamień miesiąca czerwiec sklep z kamieniami

Kamień Miesiąca

Zaczynasz swoją przygodę z kryształami? Kochasz je wszystkie tak samo i nie wiesz, który wybrać? Zapraszam Cię do przeczytania wpisu o magicznych kamieniach miesiąca. Mam nadzieję, że dzięki niemu zainspiruje Cię i pomogę w wyborze tego właściwego.

Mam też dla Ciebie prezent, ale o tym dowiesz się pod koniec wpisu.

Większość z nas kojarzy kamień miesiąca, jako specjalnie dedykowany kryształ, który podnosi wibracje osoby urodzonej w danym momencie roku. Na przykład kamieniem osób urodzonych w styczniu jest granat.

Moim kamieniem miesiąca jest ten, który w danym momencie najmocniej mnie przyciąga. Ze zdziwieniem przyglądam się temu, ponieważ w każdym miesiącu inny kryształ daje o sobie znać.

W tegoroczne zimowe wieczory ukochałam sobie głęboki fiolet ametystu oraz wszystkie niebieskie kamienie.

Natomiast wiosna to czas, kiedy wszystko zaczęło budzić się do życia. Z szaro burego krajobrazu, wyłoniły się pierwsze kolory natury a z nimi zamiłowanie do kolejnych kryształów. Od marca przyciągają mnie kamienie takie jak fluoryt czy serpentynit.

Jednak w moim sercu najwięcej miejsca mam dla lata. To moja ukochana pora roku, w której słońce otula mnie swoimi promieniami. Uwielbiam ten czas!

Kilka dni temu siedząc na tarasie i popijając zieloną herbatę, poczułam tęsknotę za słońcem. Była ona tak duża, że pobiegłam do pracowni, aby znaleźć kryształ, który choć trochę odda klimat lata. Od razu poczułam, że musi to być żółty kamień! Wzięłam do ręki żółty kalcyt i poczułam, jak uczucie ciepła rozchodzi się po moim ciele. Od tego momentu wiedziałam, że to będzie mój kamień czerwca.

Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób wybieram dany kryształ. I tu Cię zaskoczę, robię to bardzo intuicyjnie. Po prostu wiem, który kamień będzie najlepszy w danym momencie.

Wiele osób wysyła do mnie wiadomości z pytaniem, od którego kryształu powinni zacząć swoją przygodę. Pomyślałam, że moje kamienie miesiąca mogą być pewnym drogowskazem, początkiem w tej drodze.

Ponoć dobrym zwyczajem jest przekazanie podróżnikowi podarunku, aby podróż była dla niego łaskawa. Pomyślałam, że moim prezentem dla Ciebie będzie promocja na każdy kamień miesiąca.

Bez problemu znajdziesz go w moim sklepie. Na zdjęciu oznaczony jest specjalnym logiem, w lewym górnym rogu. Jego kolor będzie powiązany z wybranym aktualnie kryształem.

kamień miesiąca

Kamieniem czerwca jak wcześniej wspomniałam, jest żółty kalcyt. Kryształ ten jest mocno powiązany ze splotem słonecznym. Trzymając go przy sobie, poczujesz pewność siebie i nadzieję.

Więcej szczegółów na jego temat znajdziesz w specjalnym wpisie TUTAJ.

A jeśli nie możesz się doczekać i chcesz już go mieć przy sobie, możesz kliknąć TEN LINK i włożyć go do swojego koszyka.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...