Artsento
Blog

Kamienie dla pisarzy

Kamienie dla pisarzy, to wspaniały zastrzyk energii, w sytuacjach, kiedy przepływ inspiracji nagle się zatrzymał lub odczuwamy blokady, których do końca nie potrafimy nazwać. Wielu z nas ma ogromny talent pisarki. Czasami przed rozpoczęciem tworzenia lub w jego trakcie trafiamy na mur, który zatrzymuje nas tak mocno, że nie potrafimy pójść dalej. Czy wiesz, że pomysły rodzą się w czakrze sakralnej, a wyrażamy je przez czakrę gardła?
Jeżeli jesteś pisarzem lub Twoim marzeniem jest nim zostać, to ten kryształowy artykuł jest dla Ciebie!

Kamienie, które pomogą pisarzom znaleźć inspirację

Inspiracja stanowi dla pisarzy podstawowe źródło twórczych myśli i przyczynia się do tworzenia cudownych tekstów. Poznaj kamienie, które wspomogą inspirację pisarzy.

Karneol

Minerał ten jest wspaniałym kamieniem, który pomoże Ci rozpocząć pisanie. Karneol to kamień “czynu”, który doda Ci odwagi, energii, a także pobudzi w Tobie inspirację i kreatywność. Jako jeden z niewielu potrafi w krótkim czasie przywrócić energię. Warto skorzystać z jego pomocy, kiedy czujesz przysłowiowego „lenia” i brak chęci do rozpoczęcia pisania.

Kamień Słoneczny

Kamień Słoneczny znany jest ze swojego potężnego połączenia ze światłem i mocą słońca. Przynosi światło we wszystkich sytuacjach. Będąc talizmanem, może pomóc Twojej osobistej mocy pisarza zabłysnąć. Czy wiesz, że kiedyś był on znany jako kamień szczęścia? Jego radosna energia doda Ci sił i chęci do pisania. Minerał ten również zwiększa witalność i rozjaśnia ciemne nastroje.

Tygrysie Oko

Ten niepozorny kamień uwalnia zablokowaną kreatywność, a także motywuje nas do pracy. Tygrysie Oko jest idealne dla osób, które lubią odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Warto skorzystać z jego wibracji, przy roztargnieniu lub wyczerpaniu. Ten kryształ to idealny kompan do kreatywnej burzy mózgów.

Kamienie, które wspierają pisanie

Kiedy czujesz, że wszystkie pisarskie pomysły kiełkują w Twojej głowie, czas przelać je na papier. Ten moment jest bardzo ważny. Niestety często utykamy przed pustą kartką papieru czy dokumentem na komputerze. Chcemy napisać, ale wychodzą nam same kwadratowe zdania. Może to być blokada na poziomie czakry gardła, dlatego niech Cię nie zdziwi fakt, że większość kamieni, które wspierają sam proces pisania, powiązane są z czakrą gardła.

Zdjęcie przedstawia najlepsze kamienie dla pisarzy z krótkim opisem. Na środku znajduje się logo Artsento

Kryształ Górski

Kryształ Górski jest kamieniem wzmocnienia, którego wibracje ukierunkują słowa tak, by wypływały prosto z Twojej duszy. Minerał ten potrafi oczyszczać i wzmacniać myśli, oraz energię.

Agat Koronkowy

Minerał ten swobodnie otwiera czakrę gardła, dzięki czemu bez problemu uda Ci się przenieść wszystkie słowa na papier. Dodatkowo ma właściwości uspokajające, które pomogą Ci łagodnie przejść w rytm pisania, do którego ów spokojny umysł jest bardzo potrzebny.

Apatyt

Minerał ten również otwiera czakrę gardła. Apatyt sprzyja skupieniu oraz eliminuje negatywną energię i podnosi wibrację energetyczną. Wzmacnia naszą intuicję i kontakt z wewnętrzną prawdą. Ten kamień pobudza kreatywność i intelekt. Usuwa mgłę myślową, dzięki czemu możemy skupić się na tym, co najważniejsze.

Sodalit

Sodalit wpływając na czakrę gardła, pomoże przelać na papier wszystkie Twoje pomysły i spostrzeżenia. To doskonały kamień dla osób, które chcą tworzyć teksty związane z wszelkiego rodzaju symboliką, ponieważ pomaga uświadamiać niewidoczne wzorce oraz ich znaczenia i cele. Skorzystaj z jego energii, jeśli utkniesz lub potrzebujesz świeżych pomysłów.

Kamienie dla pisarzy, którzy potrzebują więcej skupienia

Fluoryt

Fluoryt nazywany Kamieniem Geniuszu to mistrz porządkowania oraz kreatywności. Świetnie wpływa na koncentrację i poprawia naszą organizację.

Chryzokola

Chryzokola umocni zdobywanie wiedzy, a w sytuacjach trudnych pomoże nam dobrać i napisać odpowiednie słowa. Dodaje również energii i pomaga, gdy wątpimy we własne możliwości.

Kamienie, które chronią pisarzy pracujących przy komputerze

Hematyt

Hematyt Bogaty w żelazo, to świetny kryształ, który warto umieścić w pobliżu stacji WIFI lub wszędzie tam, gdzie zwykle występuje obfitość technologii.

Szungit

Szungit chroni przed szkodliwym działaniem pól elektromagnetycznych. Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem lub laptopem, ten minerał może Cię ochronić. Wystarczy, że umieścisz go przy swoim urządzeniu.

Kryształowa siatka dla pisarzy

Możesz stworzyć swoją kryształową siatkę, której zadaniem będzie wsparcie Twojej kreatywności oraz usunięcie blokad związanych z pisaniem. Jeżeli temat siatek nie jest Ci znany, kliknij tytuł poniżej. W nowej karcie otworzy się artykuł, w którym wyjaśniam znaczenie magicznych wzorów w połączeniu z energią kamieni. To wspaniałe narzędzie do manifestacji!

  • KRYSZTAŁOWA SIATKA – MOC PŁYNĄCA Z GEOMETRII

W Artsentowym blogu poświęciłam sporo miejsca na opisanie Kryształowych Siatek. Jeżeli czujesz, że temat Cię zainteresował, zapraszam do przeczytania pozostałych artykułów.

Kamienie w kryształowej siatce dla pisarzy

Do stworzenia tej siatki będziesz potrzebować trzech minerałów, Kryształu Górskiego jako centralnego kamienia (K), Karneolu jako Kamienia Drogi (D) i Kamienia Słonecznego jako Kamienia Pragnienia(P). Myślę, że najlepszą siatką dla pisarzy będzie Kwiat Życia, ponieważ wzór ten w połączeniu z wyżej wymienionymi kryształami wspiera motywację i kreatywność.

Kiedy piszę artykuły na bloga, uwielbiam obok komputera układać kamienie, takie jak Karneol, Kamień Słoneczny, Chryzokolę i Agat Koronkowy. To jest moje kryształowe wsparcie podczas tworzenia! Dodatkowo zapalam świecę i kadzidełko, by podkreślić ważność tej chwili. A wszystko po to, by otulić się dobrą energią i przekazać ją w tekście, który właśnie czytasz. Od zawsze zależało mi, aby w fajny sposób przekazywać wiedzę o kamieniach, by więcej osób mogło poznać ich magiczne właściwości. Mam nadzieję, że mi się to udaje!

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...