Artsento
Blog

Przepisy na kryształową kąpiel

Czy wiesz, że kryształowa kąpiel, w zależności od wybranego kamienia może podnieść Cię na duchu, oczyścić lub dodać energii? Zapraszam Cię w magiczną podróż po kamieniach i olejkach zapachowych, które w połączeniu z wodą mogą wprowadzić do Twojego życia więcej energii, miłości czy spełnienia.

Jak stworzyć kryształową kąpiel

 1. Wybierz odpowiedni kamień, najlepiej polerowany. Dzięki temu nie skaleczysz się i nie uszkodzisz wanny.
 2. Gdy zaczniesz wlewać wodę do wanny, dodaj do niej kilka kropel olejków i włóż kamienie do środka.
 3. Zapal świeczkę lub swoje ulubione kadzidło.
 4. Ostrożnie wejdź do wanny i ciesz się chwilą.
Zdjęcie przedstawia szczotkę z Kryształu Górskiego, która stoi obok zapalonej świecy. Kryształ Górski to świetny kamień, który wzmocni energetycznie kryształową kąpiel

Poznaj przepisy na kryształową kąpiel

Zanim przejdę do przepisów, chciałabym tylko podkreślić, że nie wszystkie kamienie mogą przebywać w wodzie. Te, które podaje w poniższych przepisach, możesz bez wahania umieścić w wannie. Jeżeli chcesz stworzyć swoją unikalną kryształową kąpiel, sprawdź czy dany minerał może mieć kontakt z wodą.

Pomyślałam, że oprócz olejków warto dodać do przepisów konkretne zapachy kadzideł. Jeżeli nie możesz ich używać, to spokojnie możesz je pominąć. Zadaniem kadzideł jest wzmocnienie efektu. Bez nich kryształowa kąpiel także spełni swoje zadanie.

Kąpiel, która pomoże Ci się uziemić

Kiedy czujesz, że Twoje myśli są rozbiegane, nie możesz na niczym się skupić i czujesz przygnębiające uczucie, to znak, że warto się uziemić. Sam proces pomaga nam uspokoić myśli i napełnić swoje wnętrze kojącą energią. Co potrzebujesz do kąpieli uziemiającej?

 • dwie, trzy krople olejku z drzewa sandałowego
 • kadzidełka paczuli

Kryształowa kąpiel, która pomoże Ci wzmocnić pewność siebie

Wiara w siebie to jedna z ważniejszych cech, o które warto zadbać. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz takiego wzmocnienia, skorzystaj z tego przepisu.

 • kilka polerowanych bryłek Cytrynu
 • 3 krople olejku cytrynowego lub grejpfrutowego
 • kadzidełko o zapachu trawy cytrynowej lub grejpfruta

Kryształowa kąpiel, która wzmocni miłość do siebie

Wielu przywódców duchowych mówi, że warto na początku pokochać siebie, zanim otworzy się serce na drugą osobę. Jeżeli czujesz, że w tej sferze potrzebujesz więcej energetycznego wsparcia, skorzystaj z poniższego przepisu. Zobacz, co potrzebujesz, aby kryształowa kąpiel wzmocniła Twoją miłość do siebie.

 • kilka polerowanych bryłek Kwarcu Różowego
 • kilka kropel olejku z róży 
 • jaśminowe kadzidło

Kryształowa kąpiel, która wzmocni Twoją intuicję

Coraz więcej osób wkracza na ścieżkę duchową i potrzebuje wzmocnić swoją intuicję. Ta kryształowa kąpiel z pewnością pomoże Ci rozwinąć lub obudzić swoją intuicję.

 • polerowana bryłka Ametystu
 • kilka kropel lawendowego olejku
 • waniliowe kadzidło

Kryształowa kąpiel, która wzmocni i wyrówna Twoją energię

Jeżeli czujesz, że z jakiegoś powodu uleciała z Ciebie energia, warto wziąć wzmacniającą kąpiel. Zobacz, co potrzebujesz, aby wyrównać swoją energię.

Kryształowa kąpiel, która oczyści Cię z nieodpowiedniej energii

Każdy z nas narażony jest na kontakt z nieodpowiednią energią i wampirami energetycznymi. Kiedy czujesz, że po spotkaniu z daną osobą brak Ci siły nie wahaj się i zrób sobie oczyszczającą kąpiel. Co potrzebujesz?

 • kilka bryłek polerowanego Obsydianu
 • olejek z białej szałwii
 • kadzidło palo santo

Oczyszczająca kąpiel z solą morską

Gdy nie masz czasu na długą kryształową kąpiel, skorzystaj z magicznych właściwości soli morskiej. Podczas szybkiego prysznicu lub krótkiej kąpieli weź w dłonie sól morską i natrzyj nią całe ciało z intencją oczyszczania. Taki zabieg z pewnością oczyści Cię z wszelkiej nieodpowiedniej energii.

Niezależnie od tego, czy bierzesz długą kryształową kąpiel, czy szybki prysznic z solą morską, to kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu jest intencja, wizualizacja i zaufanie. Jeżeli Twoją intencją będzie podniesienie własnych wibracji, to właśnie tak się stanie. Nawet największy kamień niewiele pomoże, jeżeli nie zaufasz, że potrafi wprowadzić piękne zmiany w Tobie i Twoim życiu.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...