Artsento
Blog

Dlaczego odczuwam dyskomfort, nosząc bransoletkę?

Czy Twoja bransoletka z kamieni powoduje ból w nadgarstku? A może czujesz dziwne szczypanie, które ciężko opisać słowami? Powodów dyskomfortu może być kilka, jednak możesz odetchnąć. Wiem co z tym zrobić!

Bransoletka z kamieni i nieprzyjemne odczucia

Jak najlepiej opisać te uczucia? To taki dziwny ból, który rozciąga się na całą rękę. Znika w ciągu godziny po zdjęciu biżuterii i wraca, gdy znów ją zakładasz. Czemu tak się dzieje? Być może dany minerał nie jest odpowiednim wyborem i jego energia nie współgra z Twoją. Często korzystamy z energii kamieni, by pomogły nam coś przepracować, rozwinąć się lub ochronić nas przed nieodpowiednimi energiami.

sodalit bransoletka z kamieni sklep z biżuterią kamienie naturalne Artsento

Nie ten moment

Jeżeli boli Cię ręka po kilku dniach noszenia danego minerału, może to oznaczać, że nie jest on dobrym wyborem na dany moment. Warto zdementować plotkę, która mówi, że jakiś kryształ nie jest dla Ciebie. To nie prawda! Być może nie jest odpowiedni w tym momencie, a za miesiąc, czy rok będzie idealny. Dlaczego? Ponieważ nasza energia zmienia się z dnia na dzień. Zdobywamy doświadczenie, rozwijamy się i wchodzimy na różne stopnie świadomości. Być może nie było w Tobie gotowości, aby rozwinąć się pod opieką danego minerału. I nie ma w tym nic złego! Każdy z nas ma swoją unikalną ścieżkę rozwoju.

Bransoletka z kamieni i oczyszczanie

Drugim, z pewnością tak samo ważnym powodem może być zbyt słabe oczyszczanie bransoletki. Kamienie, które towarzyszą nam na co dzień, powinny być częściej oczyszczane niż te, które spokojnie leżą sobie na półce. Bransoletka jest z nami dosłownie wszędzie i ma styczność z różnymi energiami, tak samo, jak i my. Warto oczyszczać ją nawet co tydzień, aby mieć pewność, że nie przetrzymuje w sobie nieodpowiedniej energii. Jeżeli nie wiesz jak oczyszczać kamienie, kliknij tytuł poniżej. W nowej karcie otworzy się przepis na oczyszczanie kryształów. Skorzystaj z tych samych metod, omijając tylko tą z wodą. Może ona uszkodzić gumkę, na którą nawleczone są Twoje kamienie.

Jeżeli po oczyszczaniu będziesz nadal odczuwać ból, to możesz śmiało odłożyć bransoletkę i odpocząć od niej przez jakiś czas.

Poczuj się lekko

To najlepsza rada, jeżeli chodzi o kryształy! Ich magiczna moc jest po to, by nas wspierać i dodawać nam siły. Nie przejmuj się, jeżeli dany minerał nie jest dla Ciebie odpowiedni w tym momencie. Jeżeli nie ten, to poszukaj innego! Nie bój się eksperymentować! Twoja ciekawość świata i kamieni może zaprowadzić Cię tylko do najpiękniejszego miejsca na świecie, którym jest Twoje wnętrze. 


Nie masz jeszcze swojej bransoletki? Zajrzyj tutaj ⬇

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...