Artsento
Blog
kamienie w biznesie

Zaufaj mocy kamieni w biznesie 

Niezwykłe właściwości kamieni są znane już od wieków, kamienie pomagają w życiu, przyciągają pozytywną energię i wpływają na powodzenie. 

Kamienie, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu

Kamienie mogą również skutecznie pomóc w prowadzeniu biznesu. Każdy z nich ma inne właściwości. Niektóre pomogą Ci w opanowaniu emocji, nabraniu pewności siebie, inne pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji, dobrej komunikacji. Jaki kamień pomoże Tobie? Będziesz wiedział już za chwilę…

Akwamaryn – pomoże nabrać dystansu

Prowadzenie własnego biznesu to ogromna odpowiedzialność i mnóstwo pracy. Często może to przytłaczać, zwłaszcza jeśli nie wszystko idzie zgodnie z planem. Akwamaryn działa kojąco i pozwala nabrać dystansu do rzeczy dziejących się wokół. To ważne, by prowadząc własny biznes nie dać się przytłoczyć natłokowi spraw i załatwień. Akwamaryn może skutecznie w tym pomóc. Redukuje też stres i nadaje pewności siebie podczas wystąpień publicznych. Jego moc pomaga też zakończyć i zamknąć wszelkie niedokończone zadania, projekty i sprawy.

Kyanit – pomaga w negocjacjach

Kyanit nie bez powodu bywa nazywany kamieniem dyplomacji. Jego moc pomaga w negocjacjach i zawieraniu umów. To bardzo cenna i potrzebna umiejętność w biznesie. Dodatkowo kamień ten ułatwia spojrzenie na negocjacje z tej drugiej strony. Pomaga dostrzec rzeczy, które nie zawsze są widoczne. Mogą to być nieczyste intencje kontrahenta lub próba zatuszowania nieścisłości w umowie. Kyanit bardzo dobrze wpływa na mózg i myślenie, regenerując zmęczenie. 

Howlit – daje cierpliwość 

Jest to rzadki kamień szlachetny uważany za kamień mądrości. Przynosi powodzenie i szczęście. Uczy cierpliwości i wytrwałości. W biznesie nie zawsze efekty pracy będą widoczne od razu. Nie należy się poddawać, a cierpliwie czekać na sukces. Howlit dodatkowo poprawia pamięć. Kamień ten pomaga również podejmować świadome i właściwe decyzje. Howlit dobroczynnie wpływa także na zdrowie psychiczne. Chroni przed negatywną energią rozmówcy, gwałtownymi i agresywnymi ludźmi. W biznesie może okazać się nieodzowny podczas kontaktów z klientami. 

Jaspis – pomaga nawiązywać dobre relacje

Jaspis znany jest ze swoich właściwości ochronnych. Pochłania negatywną energię znajdującą się wokół. Jego wartość znano już w starożytności. Już wtedy przypisywano mu właściwości lecznicze i magiczne. Również dzisiaj może skutecznie pomóc, zwłaszcza w prowadzeniu biznesu. Jaspis ma wpływ na kontakt z otoczeniem i relacje z innymi ludźmi. Ma także zdolności łagodzenia sporów i konfliktów. Pomoże więc nie tylko podczas kontaktu z klientami, ale także pozytywnie wpłynie na relacje między pracownikami. 

Opal – przynosi powodzenie

Od wieków opal uważany był za kamień, który przynosi szczęście i powodzenie. Wpływa na dobre samopoczucie, wewnętrzny spokój i daje poczucie spełnienia. Jego energia pomaga zrealizować plany i założenia. Może to znacznie pomóc podczas rozwoju i prowadzenia własnego biznesu. Opal także ma wpływ na wyobraźnie, a to z kolei wiąże się z powstawaniem dobrych pomysłów i idei. Dodatkowo noszenie opalu uspokaja i koi nerwy

Malachit – pomoże podjąć właściwe decyzje 

Malachit jest kamieniem, który pozytywnie wpływa na prowadzenie biznesu na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim pomaga podejmować dobre i właściwe decyzje, zwłaszcza te związane z biznesem i finansami. Dzięki malachitowi lepiej można wybrać ścieżkę rozwoju i drogę, którą powinno się podążać. Kamień ten pozytywnie wpływa na wszystkie kwestie finansowe, przyciąga bogactwo i pieniądze, kontroluje też płynność finansową.

Jadeit – doda odwagi do działania

Jadeit symbolizuje przywództwo, bogactwo i szczęście. Dodaje odwagi do działania, niweluje stres związany z ryzykownymi decyzjami. Jadeit zwiększa też intuicję i mądrość. W biznesie jadeit może pomóc szczególnie podczas podejmowania ważnych i kluczowych decyzji dotyczących dalszego rozwoju. Doda też odwagi i pewności przy założeniu lub rozwinięciu biznesu. 

Czy można łączyć kamienie?

Każdy kamień działa na inną dziedzinę życia. Mają one różne właściwości. Jeśli po przeczytaniu tego artykułu uznałeś, że chcesz, aby kamienie zadziałały swoją energią w kilku obszarach, uważaj. Minerały mają ogromną moc, jednak nie powinno się ich łączyć. Ich połączona energia może przynieść odwrotny do zamierzonego skutek. Nigdy nie należy bagatelizować mocy kamieni. 

Obecnie kamienie są łatwo dostępne. Można kupić je również online. Szeroki wybór minerałów oferuje na przykład w sklep Artsento. Wybieraj świadomie i korzystaj tylko z miejsc, gdzie kamienie są prawdziwą pasją.

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...