Artsento
Blog
Kamienie w pracy

Jakie kamienie warto mieć przy sobie podczas pracy?

Kamienie naturalne pięknie wyglądają. Chętnie wykorzystuje się je do tworzenia eleganckiej biżuterii oraz stylowych dekoracji. Minerały skrywają w sobie energię, która może w szczególny sposób wpłynąć na nasze samopoczucie. Kamienie można dobierać na podstawie ich barwy, przejawianych przez nie właściwości lub znaku zodiaku, do którego są przypisane. Wiele osób używa kolorowych minerałów jako amuletów, ponieważ chcą, aby zapewniły im powodzenie w życiu zawodowym. A który z nich warto zabrać ze sobą do pracy?

Peridot – kamień finansowej obfitości

Peridot to wyjątkowy minerał o intensywnie limonkowo – zielonej barwie. Ten rzadki kamień z rodziny Oliwinów wyglądem nieco przypomina szmaragd i naturalnie występuje w USA, Brazylii, Meksyku czy Egipcie. Peridot to niezwykle kruchy minerał, któremu przypisuje się wiele cennych właściwości. Jest on przede wszystkim utożsamiany z finansową obfitością, odwagą i otwartością na drugiego człowieka. Dlatego warto mieć go ze sobą w pracy, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie. Co ważne Peridot może nam pomóc nie tylko w pomnażaniu pieniędzy, ale także w podtrzymaniu dobrej passy

Malachit – spokój, równowaga i wsparcie w biznesie

Malachit to ciemnozielony minerał o bardzo ciekawej pasiastej strukturze. Kamień często wykorzystuje się do tworzenia biżuterii. Naturalnie występuje między innymi w Australii, Rosji, Niemczech i Chile. Ten kamień szlachetny jest często używany w medytacji, ponieważ pomaga się wyciszyć i osiągnąć psychiczną równowagę. Działanie malachitu obejmuje także przyciąganie klientów i zwiększenie obrotów w firmie. Naszyjnik z malachitem może pozytywnie wpłynąć na podejmowane przez nas decyzje biznesowe. Z takiego wsparcia chętnie korzystają sprzedawcy, biznesmeni i osoby, które zarządzają finansami w firmie.

Tygrysie oko – kamień, który doda Ci odwagi

Tygrysie oko to rzadka odmiana kwarcu, która wyglądem przypomina sierść dzikiego kota. Ten minerał występuje w RPA, Australii, Namibii i USA. Z tygrysiego oka można zrobić piękne koraliki, wisiorki i talizmany. Energia zawarta w tym kamieniu eliminuje strach i niepokój, co pozwala lepiej skupić się na obranym celu. Tygrysie oko jest wskazane początkującym biznesmenom lub osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Mając ten kamień przy sobie, staniemy się odważniejsi i z łatwością pokonamy wszystkie przeciwności losu, które staną nam na drodze.

Cytryn – źródło pozytywnej energii

Cytryn to półszlachetna odmiana kwarcu o przeźroczysto – żółtej barwie. Minerał jest importowany z takich krajów jak Brazylia, USA, Meksyk czy Kanada. Jest to kamień, który warto zabrać na ważne negocjacje biznesowe, ponieważ stanowi doskonałe źródło pozytywnej energii. Wspomniany minerał sprzyja utrzymaniu stabilności finansowej i przyciąga dobre okazje. Cytryn to świetna propozycja dla artystów i sportowców, którzy w swoją pracę wkładają dużo energii oraz dla osób, które pragną wyjść z finansowego kryzysu.

Rubin – zyskaj pasję do działania

Rubin to przepiękny kamień szlachetny z rodziny tlenków o wyrazistej czerwonej barwie. Naturalnie występuje w Birmie, Kambodży, Tajlandii i na Sri Lance. Posiada moc wyzwalania entuzjazmu i namiętności, dlatego jest często wykorzystywany nie tylko w biznesie, ale także jako prezent dla ukochanej osoby. Rubin zwiększa witalność i przyciąga trafne inwestycje. Rubin to kamień szczególnie polecany osobom, które dużo czasu poświęcają pracy i szukają w swoim życiu równowagi. W ten sposób możemy zyskać dodatkową motywację do działania, a jednocześnie szybko osiągniemy upragnioną harmonię.

Awenturyn – kamień drugiej szansy

Awenturyn to minerał z gromady krzemianów, który najczęściej występuje w kolorze zielonym. Obecnie wydobywa się go między innymi w Chile, Indiach, Chinach, Brazylii i USA. Awenturyn może pomóc odzyskać pieniądze, które zostały źle zainwestowane. Takie kamienie, jak awenturyn powinny nabyć osoby, które chcą otworzyć się na nowe możliwości zawodowe lub zyskać drugą szansę w interesach. Jest to kamień, dzięki któremu znajdziemy wyjście z bardzo trudnych sytuacji.

Niesamowita moc minerałów sprawia, że świetnie się sprawdzą w pracy. Dobierając odpowiedni rodzaj kamienia do naszych potrzeb, szybko zrealizujemy nasze plany i marzenia. Kamienie naturalne możemy wygodnie kupić online, na przykład w sklepie Artsento. Jeśli chcemy, by szczęście w nam sprzyjało, to idąc do pracy lub na spotkanie biznesowe, powinniśmy mieć zawsze ze sobą wybrany minerał. 

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...