Artsento
Blog
Dziewiątka - opis numerologiczny 9

Dziewiątka – opis numerologiczny 9

Dziewiątka to ostatnia liczba w numerologicznej skali. Osoby urodzone w wibracji tego znaku mają zdecydowanie najwyższy poziom duchowego rozwoju. Dziewiątki są w stanie pomóc każdemu, kto o to poprosi – można zatem śmiało powiedzieć, że są one pełne poświęcenia dla innych. Jesteś Dziewiątką? Koniecznie przeczytaj nasz szczegółowy opis tej liczby.

Główne cechy charakteru numerologicznej Dziewiątki

Jak wszystkie liczby, tak również Dziewiątki posiadają swoje mocne i słabe strony. Warto jednak zauważyć, że wady uaktywniają się jedynie wówczas, gdy taka osoba wybierze złą drogę.

Mocne strony numerologicznych Dziewiątek

Jako najczęściej występujące mocne strony osób spod znaku Dziewiątki, wymienia się przede wszystkim odwagę, uczciwość oraz troskę. Osoby te odznaczają się również uczciwością i altruizmem, jak również ogromną chęcią niesienia pomocy innymi. Dziewiątki są również szczere, a przy okazji szczodre; posiadają także wyjątkowo silną intuicję, którą kierowanie się przynosi wiele korzyści.

Słabe strony numerologicznych Dziewiątek

Spośród cech słabych wymienia się zazwyczaj użalanie się nad sobą oraz fatalizm. W niektórych sytuacjach Dziewiątki mogą być również niecierpliwe oraz jawnie okazywać niezadowolenie. Osoby nieszczęśliwe skupiają się na swoich problemach i dolegliwościach, zatem może pojawić się u nich niskie poczucie własnej wartości, jak również widzenie przyszłości w czarnych barwach. Dziewiątki muszą walczyć z tymi cechami swojej natury tak, by negatywne emocje całkowicie nimi nie zawładnęły.

Patroni i talizmany numerologicznej Dziewiątki

Dziewiątki, jako osoby, które osiągnęły najwyższy stopień uduchowienia, mają również licznych patronów. Do ich aury przypisać można również odpowiednie talizmany.

  • Ciało niebieskie najlepiej wpływające na Dziewiątki to Mars.
  • Żywioł tożsamy z Dziewiątką to Ogień.
  • Karma to przede wszystkim Uniwersalizm.
  • Znak zodiaku dla Dziewiątek to Baran.
  • Karta Tarota, która przypisywana jest zawsze Dziewiątkom to Pustelnik.
  • Kolor charakterystyczny dla osób spod liczby Dziewięć to złoty.
  • Kamień: jaspis, hematyt, malachit, apatyt i rodonit.

Dziewiątka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Jeśli chodzi o numerologiczne dopasowanie osób spod liczby 9, nie ma tu wielkiego zaskoczenia – najlepiej dogadają się one z drugą Dziewiątką! Para taka ma szansę stworzyć pełen miłość oraz wzajemnego zrozumienia związek, który na pewno przetrwa bardzo długo. Jedynym mankamentem w tym związku może być nieustanna chęć zadowolenia swojego partnera przy jednoczesnym zapominaniu o swoich potrzebach. Praca nad związkiem pozwoli jednak wyeliminować takie niepożądane sytuacje.

Dziewiątki mogą również dobrze dogadać się z Piątką i Szóstką. W przypadku Jedynek, Dwójek, Trójek, Siódemek i Ósemek, związki takie będą raczej bezproblemowe. Jedynie Czwórka może stanowić pewne wyzwanie, które nie zawsze skończy się dobrze.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Dziewiątka?

Dziewiątki to osoby, które odznaczają się wyjątkową empatią, tolerancją, a także szerokimi horyzontami. Zazwyczaj są to osoby bardzo utalentowane, które przejawiają chęć do niesienia pomocy innym ludziom. Szybko obdarzają wybrane osoby swoim uczuciem, jednak rzadko wykonują pierwszy krok. Potrzeba niezależności u Dziewiątek jest dość silna, zatem zanim zdecydują się zaangażować w poważną relację, muszą mieć całkowitą pewność co do swoich uczuć. Jakich osób szukają Dziewiątki? Przede wszystkim równie wrażliwych i empatycznych, co one same – najlepiej, by wspierały je w byciu odpowiednio altruistycznym.

Warto jeszcze dodać, że Dziewiątki same w sobie są dość uwodzicielskie, na co wpływ ma również ich elokwencja oraz bycie lubianym. Są równocześnie dość impulsywne, zatem jeśli zależy im na jakiejś osobie, potrzebują jej praktycznie od razu. Zachowują przy tym odpowiednią samokontrolę i dystans – czekają na pierwszy krok od drugiej osoby.

Numerologiczne Dziewiątki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Dziewiątki – z uwagi na wysoką inteligencję oraz błyskotliwość, bez problemu odnajdują w każdym środowisku pracy. Wykonywanie poszczególnych zadań pod presją czasu nie stanowi dla nich większego wyzwania. Nie mają trudności z utrzymywaniem koncentracji i skupienia; są również bardzo konsekwentne i profesjonalne. Warty podkreślenia jest fakt, że Dziewiątki są również bardzo lojalne – nie znajdziemy wśród osób spod tej liczby zdrajcy. Dziewiątki nie mają zatem większych problemów zawodowych, a z uwagi na swoje mocne strony, mogą zajść naprawdę daleko!

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...