Artsento
Blog
numerologiczna 5 - piątka opis wibracji numerologicznej

Piątka – opis numerologiczny 5

Jeśli dodasz do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia i wynik wyniesie 5, to dobrze trafiłeś! Oznacza to bowiem, że jesteś numerologiczną Piątką. Poznaj tajniki numerologii. Zaraz przekonasz się, jak doskonale ta liczba Cię opisuje. Dostaniesz również podpowiedzi, jak zmienić swoje życie na lepsze.

Główne cechy charakteru numerologicznej Piątki

Numerologiczna Piątka to wolny duch, który kocha przygody i podróże. Do szału potrafi ją doprowadzić siedzenie w domu. To osoby, które potrzebują być w ruchu, by coś się wokół nich działo.

Piątki to osoby lubiące ryzyko, świetnie bawią się podczas sportów extremalnych, jak na przykład skok na bungee. W wesołym miasteczku wejdą zaś na największy i najszybszy rollercoaster, gdyż to właśnie dla nich jest dobra zabawa.

Ponadto Piątki to osoby odznaczające się solidnością i wielką wiedzą. Posiadają chłonny umysł i szeroki zainteresowań, a informacje starają się przyswajać bardzo szybko i uważnie. Dzięki temu są niezwykle mądrymi osobami. Z reguły to indywidualiści, którzy nie lubią, gdy wydaje się im rozkazy.

Mocne strony numerologicznych Piątek

Piątki zdecydowanie posiadają wiele pozytywnych cech. Ich główną zaletą jest odwaga, która pomaga podejmować trudne decyzje i podążać nowymi ścieżkami. Ponadto to osoby komunikatywne, inteligentne z dużym poczuciem humoru, które lubią prowadzić ciekawe rozmowy z innymi ludźmi. Piątki cechuje również niesamowita intuicja, pomysłowość oraz kreatywność, która pozwala im ciekawie i oryginalnie spędzać czas wolny. Piątki to osoby entuzjastyczne, które są najszczęśliwsze, gdy wokół nich dużo się dzieje.

Słabe strony numerologicznych Piątek

Numerologiczne Piątki nie znoszą rutyny. Wykonywanie ciągle tych samych czynności doprowadza je do szału. Tak samo jak siedzenie w domu na kanapie przed telewizorem. Wykazują skłonność do bycia osobą nerwową, agresywną i impulsywną. Zwłaszcza, gdy wokół nich nie dzieje się nic ciekawego. Dość łatwo popadają również w konflikt, co może doprowadzić w skrajnych sytuacjach do problemów z prawem..

Patroni i talizmany numerologicznej Piątki

  • Ciało niebieskie: Jowisz
  • Żywioł: powietrze
  • Karma: entuzjazm i pogoda ducha
  • Znak zodiaku: Byk
  • Karta Tarota: Kapłan
  • Kolor: odcienie zieleni i turkusu, a także jasne odcienie brązu
  • Kamień numerologiczny: akwamaryn, karneol, chryzokola, perydot, amazonit, kalcyt

Piątka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Piątki to poszukiwacze przygód, z wrodzoną ciekawością świata, nie znoszące nudy i stagnacji. Dlatego potrzebują koło siebie osoby, która zrozumie i będzie tak jak Piątka posiadać kreatywną wizję świata. Nie nadają się więc do związku z osobami lubiącymi stabilność i stagnację, gdyż potrzebują ciągłych zmian i stymulacji. Najlepszym numerologicznym dopasowaniem będzie dla Piątki będzie numerologiczna Trójka, gdyż osoby urodzone pod tym numerem nie znają słowa ”nuda”. Oznacza to, że będą dążyły do związku, który nie popada łatwo w rutynę. Mogą jednak pojawić się jednak problemy w prowadzeniu domu, czy finansach.

Innym dobrym wyborem dla Piątki będzie inna Piątka. Związki, które również bardzo dobrze rokują można utworzyć z Siódemką i Dziewiątką. Dobrym wyborem będzie wybranie Jedynki bądź Ósemki na swojego partnera. Odradza się wchodzenie w relację z Dwójką, Czwórka i Szóstką, gdyż taki związek będzie wymagał wielu kompromisów.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Piątka?

Piątki cenią sobie szczere i kulturalne rozmowy. Nie lubią jednak pustych słów, gdyż dla nich ważne są przede wszystkim czyny. Osoba, z którą Piątka założy rodzinę powinna fascynować ją, być szczera i potrafić rozmawiać na każdy temat. Piątka swojemu partnerowi odwdzięczy się tym, że zrobi wszystko, aby zapewnić dobrobyt swojej rodzinie.

Numerologiczne Piątka w pracy – jak wygląda ich kariera?

Piątki nie znoszą nudnej, rutynowej i monotonnej pracy. Aby się przed nią ustrzec potrafią doskonale zaplanować swoją przyszłość zawodową. Piątka potrafi świetnie podejmować trafne decyzje, co zawdzięcza swojej ponadprzeciętnej intuicji i wrodzonemu przeczuciu. Ponieważ potrafi wpływać na otoczenie, Piątka świetnie sprawdzi się jako handlowiec, czy pracownik branży reklamowej. Lubią też aktywny tryb życia, więc równie dobrze mogą sprawdzić się w sporcie zawodowym. Dobrym zawodem dla Piątki może okazać się prawnik, nauczyciel lub górnik.

Piątki powinny jednak uważać, gdyż przez swoje zamiłowanie do ryzyka lubią grać na giełdzie, co może doprowadzić je do problemów finansowych.

A kiedy Piątki zauważą, że wpadły w nerwowość, która obniża ich efektywność i produktywność pracy, to wyciszenia powinny szukać w naturze.

FAQ – najważniejsze informacje o numerologicznej Piątce

Jak obliczyć swoją wibrację numerologiczną?

Zgodnie z wiedzą numerologiczną, każdy z nas posiada wibrację liczby na podstawie daty swoich urodzin. Oblicza się ją poprzez zsumowanie wszystkich cyfr składających się na datę urodzin. Data 27.03.2004 oznacza liczbę 18. Następnie dodajemy do siebie cyfry 1 i 8. Uzyskany wynik to 9, a więc osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną Dziewiątką.
Jeżeli jesteś numerologiczną Piątką cechuje Cię nieprzeciętna ciekawość, przedsiębiorczość oraz zamiłowanie do dowcipu.

Dopasowanie numerologiczne Piątki

Idealny partner: Trójka, Piątka
Dobre dopasowanie: Czwórka
Złe dopasowanie: Dwójka, Szóstka, Siódemka

Talizmany i amulety numerologicznej Piątki

Żywioł: Powietrze
Ciało niebieskie: Jowisz
Znak zodiaku: Byk
Karma: Entuzjazm i pogoda ducha
Karta tarota: Kapłan
Kolory: odcienie zieleni i turkusu, a także jasne odcienie brązu
Kamień: akwamaryn, karneol, chryzokola, perydot, amazonit, kalcyt

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...