Artsento
Blog
numerologiczna 6

Szóstka – opis numerologiczny 6

Numerologiczna 6. cechuje się dużą wrażliwością i ciepłem. Szóstki to osoby pełne empatii, dla których pomaganie innym jest naturalne. Cenią sobie spokój i stabilizację, mimo że to osoby dominujące. Co jeszcze trzeba wiedzieć o Szóstkach? 

Główne cechy charakteru numerologicznej Szóstki

Numerologiczne szóstki są wrażliwe i posiadają osobowość pełną wdzięku. Kochają namiętnie, są oddanymi przyjaciółmi i dążą do utrzymania ciepłych relacji z otoczeniem. Szóstki to osoby, które niosą pomoc swoim bliskim bez zahamowań. Duża wrażliwość i emanowanie ciepłem, nie przeszkadzają im w byciu zdecydowanymi. Szóstka stanowi głos rozsądku wśród swoich bliskich, oferując wsparcie i mądrość w trudnych sytuacjach. Troska o przyjaciół to jedna z najważniejszych wartości, którymi w życiu kierują się numerologiczne 6. Są one gotowe poświęcić wiele dla dobra swoich bliskich i zrobić wszystko, by zapewnić im szczęście i bezpieczeństwo. Dominacja i pewność siebie to wyraźne cechy, które wyróżniają szóstkę, jednak łączą się one z potrzebą poczucia bezpieczeństwa. Wymarzona i idealna sytuacja dla numerologicznych 6, to ta, którą znają i czują się w niej pewnie i bezpiecznie. Dlatego też starają się tworzyć harmonijne otoczenie dla swoich bliskich, w którym mogą oni rozwijać się i kwitnąć. Szóstki nie znoszą nieporozumień, kłótni i napiętej lub wrogiej atmosfery. Kiedy są atakowane przez innych, wolą ustąpić, by nie dopuścić do awantury. Numer 6 jest powiązany z osobami urodzonymi w dniach 6,15 lub 24 każdego miesiąca, a także z tymi, których liczba przeznaczenia lub suma liter w ich imieniu wynosi 6. Szóstka jest rządzona przez planetę Wenus, co symbolizuje boginię miłości, szczęścia oraz piękna, co dodaje jeszcze więcej głębi i emocji do osobowości Szóstki.

Szóstki, tak jak pozostałe numery posiadają także mroczne strony. W negatywie szóstka myśli tylko o sobie, jest egocentryczna i skupia się wyłącznie na sobie. Uchyla się od odpowiedzialności i obowiązków. Negatywne szóstki są mściwe, kapryśne i uparte.

Mocne strony numerologicznych Szóstek

Szóstki to osoby bardzo wrażliwe, zatem z łatwością poświęcają się dla innych. Współczucie i zdolność do poświęceń skutkują tym, że Szóstki dobro innych przedkładają ponad swoje. I nie dotyczy to wyłącznie ich bliskich, bowiem Szóstki, jako osoby empatyczne, są skore do pomocy każdemu. W przypadku swoich bliskich chcą o nich dbać i troszczyć się. Te dwie wartości wzmacnia uczciwość, przez którą Szóstki są niezwykle wierne w każdej relacji. Lubią słuchać i w zamian nie liczą na nic więcej, dlatego są dobrymi przyjaciółmi. Wysoka rozwaga nawet w najbardziej błahych sytuacjach sprawia, że Szóstki często są głosem rozsądku w gronie znajomych. 

Słabe strony numerologicznych Szóstek

Szóstka, jako osoba bardzo pomocna, jest zdecydowanie zbyt mało asertywna. Zbyt często zapomina osobie, tylko po to, by nieść dobro innym. W konsekwencji niskie i negatywne wibracje wpływają na energię Szóstki, co przyczynia się do pesymistycznego nastawienia. Szóstki lubią widzieć problemy tam, gdzie ich nie ma. Zachłanność to bardzo niekorzystna cecha, która silnie zakorzeniona jest u Szóstek, podobnie jak lenistwo. Głos rozsądku, choć jest dobrą cechą, potrafi przyczynić się do potrzeby nadmiernej kontroli. W konsekwencji i to może obniżyć energię Szóstek, ponieważ niemożliwym jest kontrolowanie każdego aspektu. Szóstki jako osoby pomocne, często zapominają o własnych potrzebach. 

Patroni i talizmany numerologicznej Szóstki

Szóstki to osoby uniwersalne w relacjach. Z przyjemnością oddają się dla dobra innych. Gotowość do kompromisu to cecha, dzięki której Szóstki są uwielbiane w bliższych i dalszych znajomościach. Szóstki są wręcz magnesami przyciągającymi innych. Łagodny głos i piękno płynące z wnętrza Szóstek sprawia, że są postrzegane z miłością i szacunkiem. 

  • Ciało niebieskie: Wenus
  • Żywioł: Powietrze 
  • Karma: Oddanie 
  • Znak zodiaku: Waga
  • Karta Tarota: Kochankowie 
  • Kolor: biały, jasnoniebieski, różowy, chromowa żółć,
  • Kamień: cytryn, opal, labradoryt, onyks i rodonit.

Szóstka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Szóstka, mimo że jest dominatorem, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ogromna siła, którą w sobie niesie, jest idealnym fundamentem do budowania związku. Z kim dogada się szóstka? Najlepiej z 9. Dziewiątki, to osoby, które również cechuje wysoka empatia. Są w stanie zrozumieć szóstkę. Mimo występujących podobieństw, Dziewiątka nada Szóstce spontaniczności i nieco świeżości. Te dwa znaki w połączeniu tworzą dobry, szanujący się związek. Nie jest to jednak proste, bowiem oba znaki potrzebują sporo czasu, który bezwarunkowo będzie im sprzyjał.

Jak wygląda dopasowanie 6 z pozostałymi wibracjami numerologicznymi?

Związek 6 z 1 może być bardzo dynamiczny. Osoba o numerze 1 przynosi energię innowacyjności i determinacji, podczas gdy szóstka wnosi do związku troskę, opiekę i stabilność.

Połączenie szóstki z dwójką może być bardzo harmonijne. Osoba o numerze 2 jest zazwyczaj delikatna, empatyczna i zdolna do budowania bliskich więzi emocjonalnych, co pasuje do troskliwej i opiekuńczej numerologicznej szóstki. 

Osoba o numerze 3 może wprowadzić dużo radości i kreatywności do związku z osobą o numerze 6. Ich wspólne życie może być pełne aktywności i inspirujących momentów.

Połączenie osób o numerze 6 i 4 może być stabilne i praktyczne. Czwórka wnosi do związku uczucie bezpieczeństwa i stabilności, co z kolei pozwala szóśtce czuć się zaopiekowaną i bezpieczną.

Związek 6 i 5  może być bardzo ekscytującym wyzwaniem, w którym warto znaleźć wspólny kompromis. Numerologiczna 5 przynosi do związku potrzebę zmian i przygód, podczas gdy szóstka może dążyć do stabilności i rutyny. Wzajemne zrozumienie i kompromis są kluczowe.

Numerologiczna 6 z 7 to połączenie fascynacji z intelektem. Osoba o numerze 7 wprowadza do związku głębokie myśli i refleksje, podczas gdy osoba o numerze 6 zapewnia wsparcie emocjonalne i troskę.

Połączenie 6 z 8 może być bardzo praktyczne i ambitne. Numerologiczna 8 wnosi do związku energię działania i ambicję, podczas gdy 6 może oferować wsparcie emocjonalne i zrozumienie.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Szóstka?

Szóstka to uosobienie miłości. Empatia, czułość, ciepło, wrażliwość. To wszystko wpływa na to, że Szóstka marzy by być kochaną. Jednak to połączenie może bywać dla Szóstek zgubne. Pazerność i potrzeba kontroli w połączeniu z ogromnymi pokładami miłości, może w konsekwencji przerodzić się w niezdrową relacje. Oczywiście, Szóstki nie robią tego celowo, a jedynie z troski. Tak skrajne emocje, mogą negatywnie wpływać na związki i relacje oraz przytłaczać inne osoby. To niestety nie jest dobre i Szóstki niejednokrotnie przekonają się, że nadmierna zazdrość i zaborczość mogą przyczynić się do zakończenia niektórych relacji. Mają wiedzę o tych skrajnych emocjach, Szóstki jako osoby błyskotliwe, szybko dojdą do wniosków, ze czasem warto odpuścić. Po takich sytuacjach, numerologiczna 6 zwykle odpuszcza relacje na jakiś czas i skupia się na sobie. 

Znane osoby, które są numerologicznymi 6

Michael Jackson, Albert Einstein,  Robert De Niro, Michael Jackson, Thomas Edison, John Lennon, Stephen King, Robert Pattinson.

Numerologiczne Szóstki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Numerologiczna 6 często przejawia troskę o dobro innych ludzi, co sprawia, że jest dobrze postrzegana w zespole. Szóstki potrafią oferować wsparcie i pomoc swoim współpracownikom, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji w miejscu pracy. Numerologiczna 6 świetnie sprawdzi się w roli osoby słuchającej. Psycholog lub psychiatra to zawody, w których Szóstka będzie czuł się spełniona. Ponadto silne poczucie estetyki sprawia, że Szóstki odnajdą się w profesjach kreatywnych. 

Numerologiczne szóstki mają szeroko rozwiniętą zdolność do analizowania sytuacji i podejmowania zdecydowanych działań, co pozwala im skutecznie rozwiązywać problemy w miejscu pracy. Potrafią podejmować decyzje w trudnych sytuacjach i podejmować działania mające na celu osiągnięcie celów biznesowych. Szóstki mogą być postrzegane jako niezawodni i godni zaufania pracownicy, co przyczynia się do ich sukcesu zawodowego.

Idealne zawody dla numerologicznej 6

Psycholog, terapueta, opiekun osób starszych, nauczyciel, pracownik socjalny, terapeuta zajęciowy, terapeuta rodzinny, pedagog, trener, pisarz, aktor, malarz.

-> kamienie dopasowane do 6 <-

FAQ – najważniejsze informacje o numerologicznej Szóstce

Jak obliczyć swoją wibrację numerologiczną?

Zgodnie z wiedzą numerologiczną, każdy z nas posiada wibrację liczby na podstawie daty swoich urodzin. Oblicza się ją poprzez zsumowanie wszystkich cyfr składających się na datę urodzin. Data 27.03.2004 oznacza liczbę 18. Następnie dodajemy do siebie cyfry 1 i 8. Uzyskany wynik to 9, a więc osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną Dziewiątką.
Jeżeli jesteś numerologiczną Szóstka charakteryzuje Cię szlachetna, rodzinna osobowość, potrzeba bezpieczeństwa finansowego oraz inteligencja.

Dopasowanie numerologiczne Szóstki

Idealny partner: Dwójka, Czwórka, Szóstka
Dobre dopasowanie: Jedynka, Trójka, Piątka
Złe dopasowanie: Ósemka

Talizmany i amulety numerologicznej Szóstki

Żywioł: Powietrze
Ciało niebieskie: Wenus
Znak zodiaku: Waga
Karma: Oddanie
Karta tarota: Kochankowie
Kolory: biały, jasnoniebieski, różowy, chromowa żółć
Kamień: cytryn, opal, labradoryt, onyks i rodonit

Dopasowanie numerologiczne Szóstki

Idealny partner: Dwójka, Dziewiątka
Dobre dopasowanie: Jedynka, Trójka, Szóstka
Złe dopasowanie: Piątka

Talizmany i amulety numerologicznej Szóstki

Żywioł: Powietrze
Ciało niebieskie: Wenus
Karma: Oddanie
Karta tarota: Kochankowie
Kolory: biały, jasnoniebieski, różowy, indygo, żółty
Kamień: Cytryn, Karneol, Heliotrop, Labradoryt, Riolit, Jaspis Czerwony, Oliwin, Onyks

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
[newsletter_form type="minimal" confirmation_url="#"]
Zobacz również
Prezent dla zodiakalnej Panny – co wybrać?
11 czerwca 2024

Prezent dla zodiakalnej Panny to wielkie wyzwanie! Uśmiecham się na samą myśl...

Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...