Ostatnie sztuki Kryształowego Kalendarza Adwentowego w sprzedaży! Nie czekaj na ostatnia chwilę! Znajdziesz je TUTAJ

Artsento
Blog
numerologiczna 6

Szóstka – opis numerologiczny 6

Numerologiczna 6. cechuje się dużą wrażliwością i ciepłem. Szóstki to osoby pełne empatii, dla których pomaganie innym jest naturalne. Cenią sobie spokój i stabilizację, mimo że to osoby dominujące. Co jeszcze trzeba wiedzieć o Szóstkach? 

Główne cechy charakteru numerologicznej Szóstki

Szóstki to osoby, które niosą pomoc bez zahamować. Duża wrażliwość i emanowanie ciepłem, nie przeszkadzają im w byciu zdecydowanymi. Szóstka to głos rozsądku wśród bliskich. Troska o przyjaciół to jedna z najważniejszych wartości, którymi w życiu kierują się Szóstki. Dominacja i pewność siebie, to mocno wysuwające się cechy tego numeru, jednak łączą się one z potrzebą poczucia bezpieczeństwa. Wymarzona i idealna sytuacja dla Szóstek, to ta, którą zna i czuje się w niej pewnie i bezpiecznie. Liczba Sześć należy do osób, które urodziły się w dniach 6, 14 lub 24 każdego miesiąca, a ponadto tych, których Liczba Przeznaczenia lub Liczba imienia po zsumowaniu wynosi 6. Liczbą Sześć rządzi Wenus. Jest to bogini miłości, szczęścia oraz piękna. ‘

Mocne strony numerologicznych Szóstek

Szóstki to osoby bardzo wrażliwe, zatem z łatwością poświęcają się dla innych. Współczucie i zdolność do poświęceń skutkują tym, że Szóstki dobro innych przedkładają ponad swoje. I nie dotyczy to wyłącznie ich bliskich, bowiem Szóstki, jako osoby empatyczne, są skore do pomocy każdemu. W przypadku swoich bliskich chcą o nich dbać i troszczyć się. Te dwie wartości wzmacnia uczciwość, przez którą Szóstki są niezwykle wierne w każdej relacji. Lubią słuchać i w zamian nie liczą na nic więcej, dlatego są dobrymi przyjaciółmi. Wysoka rozwaga nawet w najbardziej błahych sytuacjach sprawia, że Szóstki często są głosem rozsądku w gronie znajomych. 

Słabe strony numerologicznych Szóstek

Szóstka, jako osoba bardzo pomocna, jest zdecydowanie zbyt mało asertywna. Zbyt często zapomina osobie, tylko po to, by nieść dobro innym. W konsekwencji niskie i negatywne wibracje wpływają na energię Szóstki, co przyczynia się do pesymistycznego nastawienia. Szóstki lubią widzieć problemy tam, gdzie ich nie ma. Zachłanność to bardzo niekorzystna cecha, która silnie zakorzeniona jest u Szóstek, podobnie jak lenistwo. Głos rozsądku, choć jest dobrą cechą, potrafi przyczynić się do potrzeby nadmiernej kontroli. W konsekwencji i to może obniżyć energię Szóstek, ponieważ niemożliwym jest kontrolowanie każdego aspektu. Szóstki jako osoby pomocne, często zapominają o własnych potrzebach. 

Patroni i talizmany numerologicznej Szóstki

Szóstki to osoby uniwersalne w relacjach. Z przyjemnością oddają się dla dobra innych. Gotowość do kompromisu to cecha, dzięki której Szóstki są uwielbiane w bliższych i dalszych znajomościach. Szóstki są wręcz magnesami przyciągającymi innych. Łagodny głos i piękno płynące z wnętrza Szóstek sprawia, że są postrzegane z miłością i szacunkiem. 

  • Ciało niebieskie: Wenus
  • Żywioł: Powietrze 
  • Karma: Oddanie 
  • Znak zodiaku: Waga
  • Karta Tarota: Kochankowie 
  • Kolor: biały, jasnoniebieski, różowy, chromowa żółć,
  • Kamień: cytryn, opal, labradoryt, onyks i rodonit.

Szóstka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Szóstka, mimo że jest dominatorem, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ogromna siła, którą w sobie niesie, jest idealnym fundamentem do budowania związku. Z kim dogada się szóstka? Najlepiej z 9. Dziewiątki, to osoby, które również cechuje wysoka empatia. Są w stanie zrozumieć szóstkę. Mimo występujących podobieństw, Dziewiątka nada Szóstce spontaniczności i nieco świeżości. Te dwa znaki w połączeniu tworzą dobry, szanujący się związek. Nie jest to jednak proste, bowiem oba znaki potrzebują sporo czasu, który bezwarunkowo będzie im sprzyjał. 

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Szóstka?

Szóstka to uosobienie miłości. Empatia, czułość, ciepło, wrażliwość. To wszystko wpływa na to, że Szóstka marzy by być kochaną. Jednak to połączenie może bywać dla Szóstek zgubne. Pazerność i potrzeba kontroli w połączeniu z ogromnymi pokładami miłości, może w konsekwencji przerodzić się w niezdrową relacje. Oczywiście, Szóstki nie robią tego celowo, a jedynie z troski. Tak skrajne emocje, mogą negatywnie wpływać na związki i relacje oraz przytłaczać inne osoby. To niestety nie jest dobre i Szóstki niejednokrotnie przekonają się, że nadmierna zazdrość i zaborczość mogą przyczynić się do zakończenia niektórych relacji. Mają wiedzę o tych skrajnych emocjach, Szóstki jako osoby błyskotliwe, szybko dojdą do wniosków, ze czasem warto odpuścić. Po takich sytuacjach, numerologiczna 6 zwykle odpuszcza relacje na jakiś czas i skupia się na sobie. 

Numerologiczne Szóstki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Zestaw cech, którymi dysponuje Szóstka sprawia, że świetnie sprawdzi się w roli osoby słuchającej. Psycholog lub psychiatra to zawody, w których Szóstka będzie czuł się spełniona. Ponadto silne poczucie estetyki sprawia, że Szóstki odnajdą się w profesjach kreatywnych. 

FAQ – najważniejsze informacje o numerologicznej Szóstce

Jak obliczyć swoją wibrację numerologiczną?

Zgodnie z wiedzą numerologiczną, każdy z nas posiada wibrację liczby na podstawie daty swoich urodzin. Oblicza się ją poprzez zsumowanie wszystkich cyfr składających się na datę urodzin. Data 27.03.2004 oznacza liczbę 18. Następnie dodajemy do siebie cyfry 1 i 8. Uzyskany wynik to 9, a więc osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną Dziewiątką.
Jeżeli jesteś numerologiczną Szóstka charakteryzuje Cię szlachetna, rodzinna osobowość, potrzeba bezpieczeństwa finansowego oraz inteligencja.

Dopasowanie numerologiczne Szóstki

Idealny partner: Dwójka, Czwórka, Szóstka
Dobre dopasowanie: Jedynka, Trójka, Piątka
Złe dopasowanie: Ósemka

Talizmany i amulety numerologicznej Szóstki

Żywioł: Powietrze
Ciało niebieskie: Wenus
Znak zodiaku: Waga
Karma: Oddanie
Karta tarota: Kochankowie
Kolory: biały, jasnoniebieski, różowy, chromowa żółć
Kamień: cytryn, opal, labradoryt, onyks i rodonit

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kwarc Dymny właściwości
8 listopada 2023

Kwarc Dymny to odmiana kwarcu tworząca dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od...

Zaćmienie Księżyca i pełnia w Byku
24 października 2023

Zaćmienie Księżyca to symbol potężnych zmian. Połączony z pełnią staje się wydarzeniem,...

Najlepsze kamienie na Halloween i Samhain
10 października 2023

Za trzy tygodnie część z nas będzie świętować Halloween, a pozostali będą...