Artsento
Blog
Ósemka - opis numerologiczny 8

Ósemka – opis numerologiczny 8

Ósemka to niezwykły numer, który po obróceniu jej o dziewięćdziesiąt stopni, przypomina znak nieskończoności. To podobieństwo czyni ją najpotężniejszym najpotężniejszą cyfrą w numerologii. Dzisiaj nieco bliżej przyjrzymy się cechom charakterystycznym, a także wadom, zaletom i innym szczegółom, dotyczącym osób spod numerologicznej Ósemki.

Główne cechy charakteru numerologicznej Ósemki 

Osoby, którym przyświeca siła Ósemki to charyzmatyczni przywódcy, potrafiący zjednać sobie tłumy. Są one otwarte i towarzyskie, więc z łatwością odnajdą się w każdej nowej sytuacji. Pewne siebie Ósemki wszelkie przeciwności losu traktują jako kolejną okazję do sprawdzenia siebie i własnych umiejętności. Pomimo spontanicznego podejścia do życia, osoby, będące numerologiczny mi Ósemkami potrafią nie tylko doskonale opracować plan działania, ale również – co niezwykle istotne – trzymać się jego, dążąc do wyznaczonego celu.

Mocne strony numerologicznych Ósemek

Do niekwestionowanych atutów, którymi może pochwalić się numerologiczna Ósemka, należy skuteczność w działaniu. Zarówno, jeśli chodzi o kontakty społeczne, jak i pracę czy postanowienia. Ósemki potrafią zachować zimną krew niezależnie od okoliczności, chłodno kalkulując bilans strat i zysków, które przyniesie za sobą dane działanie. Niezwykła charyzma w połączeniu z niezwyciężoną ambicją sprawiają, że osoby, którym przyświeca odwrócony o dziewięćdziesiąt stopni znak nieskończoności, przyciągają do siebie własnych zwolenników, pomagających im w realizacji celu. 

Słabe strony numerologicznych Ósemek

Ta silna cyfra posiada również swoją negatywna stronę, której nie sposób nie zauważyć. Kiedy Ósemka przejmuje rolę lidera, staje się wręcz nieustępliwa i nieznosząca jakiegokolwiek sprzeciwu. Uważająca się za w pełni nieomylną często zapomina o innych, skupiając się jedynie na własnych racjach. Osoby spod znaku Ósemki więc, mogą wydawać się nieco egoistyczne i zapatrzone w siebie, a nawet skłonne do despotyzmu czy tyrani. To właśnie one posiadają wielkie plany, wyróżniające się ogromnym poziomem fanatyzmu i przekonania o ich powodzeniu.

Patroni i talizmany numerologicznej Ósemki

Patroni, a także talizmany numerologicznych Ósemek to synonimy niezwyciężonej siły, realizmu, a także ambicji oraz łatwości w podejmowaniu decyzji. Przekonaj się, które elementy Ci sprzyjają. 

  • Ciało niebieskie: Saturn 
  • Żywioł: Ziemia
  • Karma: przywództwo 
  • Znak zodiaku: Koziorożec
  • Karta Tarota: Siła
  • Kolor: Srebrny
  • Kamień: onyks, opal, kalcyt, cytryn, topaz i serpentyn

Ósemka – najlepsze numerologiczne dopasowanie

Ósemka z pewnością stworzy idealny związek z takimi numerami, jak dwa czy cztery. To właśnie one zagwarantują im to, czego pragną najbardziej. Chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że spokojne i ułożone Dwójki czy też ceniące sobie harmonię Czwórki z pewnością nie staną się najlepszym partnerem dla Ósemek, są to jedynie pozory. Cechą, łączącą te wszystkie numery, jest przede wszystkim wytrwałość w dążeniu zarówno do indywidualnych, jak i wspólnie postawionych sobie celów.

Miłość i rodzina – jak radzi sobie numerologiczna Ósemka?

Chociaż z pozoru Ósemki mogą wydawać się nieco chłodne i zdystansowane, w relacjach z bliskimi osobami stają się one w pełni oddane. Rodzice będący numerologiczną cyfrą Osiem, starają się zapewnić własnym dzieciom wszystko to, co najlepsze. Pomimo że niekiedy nie wiedzą, jak ujawnić swoje uczucia i często zamiast rozmów z dzieckiem wybierają drogę rygoru i surowości, należy pamiętać, że tak naprawdę powodem tego wszystkiego jest miłość i chęć ochrony przed złymi decyzjami. Jeśli chodzi natomiast o związek, numerologiczne Ósemki poszukują partnera idealnego, który sprosta ich wymaganiom, które – o czym należy pamiętać – nie należą do najmniejszych. Jeżeli jednak taka osoba w końcu pojawi się na ich drodze, są one jej w pełni wierne, a czasami nawet bardzo zaborcze i zazdrosne.

Numerologiczne Ósemki w pracy – jak wygląda ich kariera?

Pozytywne cechy Ósemek sprawiają, że odnajdują się one doskonale, jeśli chodzi o rynek pracy oraz karierę zawodową. Idealne zatrudnienie dla osób spod Ósemki to takie, gdzie mogą w pełni pokazać swoje umiejętności, jednocześnie spełniając marzenia o wielkim bogactwie. Sprawdzą się one przede wszystkim w roli lidera, ale potrafią także świetnie zarządzać finansami. Upór w dążeniu do wyznaczonego celu pomaga w osiąganiu kolejnych sukcesów zawodowych. Umiejętności Ósemek przydadzą się między innymi w sferze biznesowej oraz politycznej. 

Szukaj
Kategorie
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, ofertach specjalnych i innych informacjach o rabatach.
Zobacz również
Kamienie, które łagodzą gniew i drażliwość
3 kwietnia 2024

Czy zdarza Ci się odczuwać drażliwość albo silny gniew? Wierzę, że tak....

opis znaku zodiaku Wodnik - amulety dla Wodnika
Wodnik – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Czas narodzin Wodników przypada na przełom stycznia i lutego. W tym zimnym...

Waga - opis znaku zodiaku
Waga – opis znaku zodiaku
14 lutego 2024

Waga to siódmy znak Zodiaku. Osoby spod znaku Wagi urodzone są na...